Grozs

VIŅŠ+VIŅA.

#VIŅŠ+VIŅA #Padoms. Kā atšķiras sievišķīga sieviete no mātišķas sievietes?

Jautājums: ”Kāda ir atšķirība starp sievišķīgu un mātišķu sievieti? Lūdzu, mini kādu piemēru, kā konkrētā situācijā izturētos sievišķīga sieviete un kā mātišķa sieviete! Man sāk likties, ka visa tā aprūpēšana, trauku mazgāšana, ēst taisīšana, drēbju mazgāšana, galvas paglaudīšana un trauku pienešana ir kā mātišķa aprūpēšana savam vīrietim, varbūt es kļūdos. Kur beidzas sievišķā apčubināšana un sākas mātišķas rūpes?”

Inese atbilde: ”Sievišķīgām sievietēm ir raksturīgi dažkārt būt:*neaizsargātām un maigām, *kārdinošām un iekārojamām, rūpīgām un mīļām, *kaislīgām un trakām.
Mēs esam ļoti dažādas, tai skaitā mātišķas. Bet, ja kļūstam tikai mātišķas vai pārsvarā mātišķas, tad sievišķības romantiskā un kaislīgā daļa attiecībās pazūd. Vīrietis kļūst savā attieksmē slinks, viņam vairs nav mednieka instinktu, un viņš pat negatavojas medīt.

Mātišķa sieviete ir aseksuāla. Viņa nekad pret dēlu (vai vīru) neizturēsies seksīgi, iekārojami, nepagrozīsies speciāli viņa priekšā vai nepielieksies ar skaistu dekoltē viņa acu rajonā.

Savukārt sievišķīga sieviete to visu rūpēšanos dara ar rozīnīti, ar romantiku, ar kaisli, ar skatīšanos caur skropstām, ar sajūtu, ja vien mēs šobrīd būtu divi vien, tad ēšana mums nebūtu prātā. Tā ir pati galvenā atšķirība.

Kopā ar sievišķīgu, seksuāli ieinteresētu sievieti vīrietis visu laiku ir modrs. Viņam visu laiku kaut ko gribas. Viņš grib traukties un darīt, viņa seksuālā enerģija viņu dzen uz priekšu. Ja seksuālās enerģijas apmaiņa nenotiek, iestājas miera un nekā negribēšanas periods. Aizgāja uz darbu, pārnāca, paēda, aizgāja gulēt, un tā katru dienu. Tieši seksualitāte dod asumiņu, dod krāsas un enerģiju, rada mijiedarbību un attiecības.

Attiecības ir jāieliek kādā ētiskā rāmī. Un to atkal nosaka sievišķība un mūsu vērtību sistēma.”

JAUNA GRUPA Semināru ciklā VIŅŠ+VIŅA no 25.janvāra, PIETEIKŠANĀS: ej.uz/Miilestiba

NODARBĪBU KALENDĀRS (ceturtdienas, 18:00-20:30):

1) Vīrišķība, sievišķība un attiecības – 25. janvārī
2) Sievišķības pašapziņa un sievišķības vērtība priekš abiem – 8. februārī
3) 30 kļūdas, kas grauj mūsu sievišķību – 22. februārī
4) Kā pieņemt vīrieti (tādu, kāds viņš ir) un palīdzēt audzēt vīrišķību – 8. martā
5) Mīlestības piepildītas attiecības – 22. martā
6) Parunāsim par vīriešiem – 5. aprīlī
7) Mīlēšanās un seksualitāte – 19. aprīlī

Lektore: Inese Prisjolkova

Dalības maksa par 1 nodarbību: 30.00 euro (iesk. pvn)

Seminārus vari apmeklēt visus secīgi vai izvēloties tikai atsevišķas tēmas.

Atbildēt