prats limbaži - Copy
Kā audzēt spēku un vairot energolauku

SEMINĀRS ”Kā palielināt savu jaudu” 17.janvārī

Esi ievērojusi ka dzīvē ir tādi brīži, kad ir ”baigais uzrāviens” un ļoti daudz enerģijas, ka var izdarīt gan daudz, gan viss darāmais priecē. Un tādi periodi, kad teorētiski nekas nav mainījies, bet praktiski nav tās jaudas, lai darītu pat iecerēto. Gribētos, lai ir enerģija, jo tad jau gan varētu nomainīt darbu, aizbraukt ceļojumā, iekrāt remontam, bet šķiet ka pusceļā pietrūks spēka.
 
Un tomēr, lai arī mūs ļoti ietekmē apkārtējā vide, mēs paši varam ļoti lielā mērā sevi uzlādēt un saražot pietiekami lielu jaudu (atsevišķo gadījumos to varētu saukt arī par motivāciju) lai izdarītu, sasniegtu, paveiktu, beidzot izbaudītu.
 
Mums ir fantastiskas enerģijas rezerves, kurām varam tikt klāt un tās patiesībā, tikai pieaug, ja tās izmantojam (nevis tērējas un paliek mazāk).
 
Vai Tev ir bijis gadījums, kad nu viss, darba diena noslēgusies un spēka jau nu tiešām vairāk nav, bet tad pēkšņi kāds piezvana un piedāvā tūlīt pat kādu brīnišķīgu lietu piedzīvot, piemēram, aiziet uz kino vai izbraukt uz kādu foršu vietu. Vai piemēram, Tu ar nevisai priecīgu noskaņojumu eiej internetā, pēkšņi ieraugi ļoti izdevīgas aviobiļetes uz pilsētu kuru sen vēlies apmeklēt tieši Tev ceļošanai ērtā laikā, Tu tās nopērc un enerģijas un dzīvesprieka līmenis ir kā zibens uzskrējis debesīs.
 
Tev noteikti ir savi līdzīgi notikumi kurus pat atceroties uznāk enerģijas pieplūdums. Katram tādi ir. Es runāju par to, ka no noguruma uz pacilātību enerģiju var mainīt teju uzreiz, šie piemēri ir ar ārējiem notikumiem, bet to var panākt arī ar iekšēju nosakaņošanos un citiem paņēmieniem!
 
Ar to gribu teikt, ka mūsu pašu jauda un enerģija ir neizmērojamā daudzumā, mums tikai jāzina kā tai varam vajadzīgā brīdī piekļūt. Protams, ja ir kādi smagāki notikumi dzīvē vai pat depresija, tad stāsts būs pavisam cits – par tikšanu ārā no tā sauktās Tamaz enerģijas (bet to jau seminārā Inese izstāstīs), tomēr kopumā mēs varam daudz vairāk, kā ikdienā mums šķiet ka to varam, ja vien zinām kā šī enerģija veidojas un ir vadāma. (Par Tamaz, Radžass un Satva enerģijā vari izlasīt ļoti interesantā Ineses rakstā šeit: pavasarastudija.lv/2016/01/27/par-tamaz-radzass-satva/)
 
Un, vēl viens iemesls, kādēļ būtu jāiemācās kā palielināt savu jaudu ir vainas apziņa. Jo kad mums nav spēka mēs patiesi nespējam paveikt daudzas lietas no tām, kas mums ir svarīgas. Un kad tā notiek, bieži vien nomokāmies vainas apziņā, kas mūs ”saēd” vēl vairāk un noved pie, nu jau iepriekšminētās, Tamaz enerģijas.
 
Ja Tevi interesē kā palielināt savu jaudu, energolauku un motivāciju, pievienojies Ineses Prisjolkovas semināram ”Kā palielināt savu jaudu” jau nākamo trešdien, 17.janvārī. Būs ļoti saistoši!

 SEMINĀRS ”Kā palielināt savu jaudu (energolauku)”
 
NORISES LAIKS: Trešdiena, 17.janvārī no plkst. 18:00 – 20:30
 
PIETEIKŠANĀS: ŠEIT
 
LEKTORE: Inese Prisjolkova
 
DALĪBAS MAKSA: EUR 30,00
 
VIETA: Pavasara studija, Rīgā, Pērnavas ielā 19-315
 
KONTAKTI: pavasarastudija@gmail.com, 29100714

Atbildēt