530772108
Tuvākie notikumi

Sveicināta, skolotāj! Vērtīgs vebinārs tieši Tev! ;) ”Nākotnes pedagoģija” 19.janvārī!

Sveicināta, Skolotāj!

Nu, pirmkārt, man ļoti gribās teikt – esi sveicināta, kolēģe. Jo arī es esmu skolotāja. Esmu beigusi LU Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāti, pēc tam maģistratūru, tad doktorantūru. Tā ir mana vienīgā (pilnīgi taisnvirziena) izglītība.

Vēl vairāk – es pēc savas būtības esmu SKOLOTĀJA. Un ar to savā sirdī lepojos.

Skolotājus es atpazīstu pa gabalu. Mums uz pieres ir ar lieliem burtiem rakstīts, ka esam skolotājas un ar katru savu izturēšanās un attieksmes niansi to demonstrējam.

Kā? Kādēļ?

Tādēļ, ka skolotājs atšķiras no pilnīgi visu citu profesiju pārstāvjiem ar savu nesavtīgo vēlmi un spēju dot un atdot savas zināšanas, atziņas un profesionālos noslēpumus.

Vai esi domājusi kā izturas mākslinieki vai kādas jomas meistari? Viņi ieiet savās darbnīcās un rada šedevru un pēc tam izliek to izstādē, lai varam aplūkot un par to priecāties. Bet ja skolotājs būs ko radījis, viņš uzreiz dalās visos savos noslēpumos, lai arī tu, un vēl tu, un arī tu to vari sasniegt. Mums momentā gribās iedrošināt un iedvesmot. Un dot ticību. Un stiprināt pašapziņu.

Mēs esam devēji. Mums nav žēl izstāstīt, iemācīt un dalīties ar visu, ko zinām. Tāda ir mūsu būtība.

Es par sevi saku – ja būšu iemācījusies uzvārīt garšīgu zupu, es to iemācīšu visiem, kam tas interesē. Ja būšu iemācījusies noravēt dobi, tad visiem iemācīšu kā to darīt labāk. Un pat šai savā jomā – ja esmu iemācījusies dzīvot laimīgu un veiksmīgu dzīvi – tad varu iemācīt to katram, kam interesē.

Jā, tā ir mūsu būtība. Dalīties, stāstīt, atkārtot 1000reižu un katru reizi ar tādu iedvesmu kā pirmo reiz.

BET…. Ir viens milzīgs BET. Mēs no dabas esam tik ļoti gatavi dalīties, ka…. kādā brīdī, ja nemācēsim atjaunoties, varam nonākt pie izdegšanas un galēja enerģijas pārtēriņa.

Mums vienkārši ir jāatceras, ka uz mums attiecas tieši tas pats Visuma likums, kas uz visiem cilvēkiem – ka pa priekšu ir jāsapildās, lai ir ko dot. Un katrā brīdī jāprot uzskaņoties un noskaņoties tā, lai enerģijas plūsma mūs nevis iztukšo, bet atjauno.

Kā būt radošā plūsmā.

Kā vairot savu – skolotāja pašapziņu.

Kā restartēties un atjaunoties, ja ir liela slodze.

Par to visu un daudz vēl vairāk runāsim vebinārā “Nākotnes pedagoģija. Skolotāja spēks / nespēks”

Lasi saistīto rakstu ŠEIT

Ar mīlestību, Inese


VEBINĀRS “Nākotnes pedagoģija. Skolotāja spēks/nespēks”    

NORISE: 19.janvāris, Piektdien, plkst. 20:00 – 21:30 (ieraksts pieejams līdz 23.janvārim)

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

LEKTORE: Inese Prisjolkova

KONTAKTI: ineses.vebinari@gmail.com, 29431408 (Aija)

DALĪBAS MAKSA: 15.00 euro

Kas ir vebinārs un kā viss notiek, lasi ŠEIT

Atbildēt