0c3697a4a6596f9652b6a907fe1e2845
VIŅŠ+VIŅA.

SEMINĀRS ”Vīrišķība, sievišķība un attiecības” – 25. janvārī!

Šis seminārs ir pirmais no semināru cikla ”VIŅŠ+VIŅA”. Ka jau iepriekš minēts, šī cikla nodarbības var apmeklēt gan vienkopus kā kursu, gan katru nodarbību atsevišķi. Bet uzsvērt šoreiz gribam tieši šo.

Šajā nodarbībā tiks runāts par pašiem pamatiem. Par to kas tad galu galā ir tik daudz apspriestā sievišķība un vīrišķība, kas ir tas, kas jāzina, lai izveidotu vai mainītu esošās attiecības par tādām, kas piepilda dzīvi un dara harmonisku. Runāsim par to, kādas katram ir lomas attiecībās un kā par to likt otram manīt, ja tas nepieciešams, neliekot nevienam justies par to vainīgam. Kas ir ilūzijas, ko pašas esam izveidojušas (vai tās vienkārši laika gaitā radušās pašas) saistībā ar attiecībām un kā ar patiesībā ļoti vienkāršiem un skaidriem paņēmieniem sapņus par skaistām attiecībām tomēr pārvērst realitātē.

Es pati šo kursu esmu izgājusi pagājušo gad’ un esmu par to vienkārši izsakoties – laimīga. Šis kurss ļauj izprast daudzas sarežģītas (gan ikdienas, gan lielākas) lietas tik saprotami, ka nevar saprast ko iesākt – smieties vai raudāt par beidzot iegūto ”apgaismību”.

Pēc šī kursa savā dzīvē esmu diezgan izteikti mainījusi savu attieksmi dažos jautājumos, ka skar sievietes un vīrieša savstarpējās attiecības. Vai tas ir palīdzējis? Jā! Pilnīgi noteikti!

Esmu satikusi pēc šī kursa vairākas meitenes ar ko kopā apmeklējām šīs nodarbības, un viņas atzīst, ka smieklīgākais ir tas, ka ar to, ko kas apgūts, beidzot var atrast kopīgu valodu ne tikai ar savu mīļoto, bet ar vīriešiem kopumā! Izrādās, ka viņi visi prot gan durvis atvērt, pasmaidīt, gan ar spēcīgu roku maigi noglāstīt muguru un citādi radīt laimi.

Mēs varam ļoti daudz ja mums ir zināšanas. Un arī attiecības var kopt un padarīt ar katru dienu stiprākas un skaistākas, ja tajās iegulda interesi, laiku un darbu.

 


KURSA KALENDĀRS:

1.SEMINĀRS ”Vīrišķība, sievišķība un attiecības” – 25. janvārī
2.SEMINĀRS ”Sievišķības pašapziņa un sievišķības vērtība priekš abiem” – 8. februārī
3.SEMINĀRS ”30 kļūdas, kas grauj mūsu sievišķību” – 22. februārī
4.SEMINĀRS ”Kā pieņemt vīrieti (tādu, kāds viņš ir) un palīdzēt audzēt vīrišķību” – 8. martā
5.SEMINĀRS ”Mīlestības piepildītas attiecības” – 22. martā
6.SEMINĀRS ”Parunāsim par vīriešiem” – 5. aprīlī
7.SEMINĀRS ”Mīlēšanās un seksualitāte” – 19. aprīlī

Lektore: Inese Prisjolkova

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

KONTAKTI: pavasarastudija@gmail.com vai 29100714

DALĪBAS MAKSA: 30.00 euro par nodarbību

Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315, 3.stāvs (kods ārdurvīm ”35”)

Šī kursa seminārus var apmeklēt gan vienkopus kā kursu, gan atsevišķi, pēc tēmām, kas interesē vairāk.

Lielisks palīgs, lai uzzinātu daudzas atbildes uz, ar attiecībām saistītiem, jautājumiem un izveidotu iespējams jaunu izpratni par mīlestības pilnām attiecībām, grāmata ”Audzēt mīlestību” ŠEIT

 

Atbildēt