cf68db816c07c1a82ca8cab9806b88ee
VIŅŠ+VIŅA.

#VIŅŠ+VIŅA #Padoms. Kā nebūt lūdzējai?

JAUTĀJUMS: ”Par savām jūtam esmu droša, bet vīrs atraida manus mēģinājumus viņu samīļot un pats pie manis vispār nepienāk. Kā mainīt šo situāciju? Tas ļoti sāp, un daudzreiz vienatnē raudu. Vai tomēr nav vērts pazemoties, kā parasti sieviešu žurnālos iesaka? Ko Jūs domāja?”

INESES ATBILDE: ””Nevajag gaidīt. Kaut ko gaidīt nozīmē dzīvot no deficīta pozīcijas. Bībelē ir teikts: ”Jo, kam ir, tam tiks dots, un tam būs pārpilnība; bet kam nav, tam tiks atņemts tas, kas ir.”  Ja mēs sēžam un raudam, gaidot, kad kaut kas mainīsies, tad mēs Visumam (un arī vīram) parādām, ka mums kaut kā trūkst. Ka mums ļoti vajag mīļumu, uzmanību, glāstus, viņa labvēlību, mīlestību. Tiklīdz sākam dzīvot no pārpilnības pozīcijām ar cieņu pret sevi un cieņu pret vīru, mēs pašas izvēlamies, proti, ja gribu, pieeju pie vīra, ja negribu, nepieeju. Ir jābūt skaidrībai. Bet, ja sēžu apvainojusies un dusmojos, ka viņš nepienāk un nesamīļo, tad tā ir upura loma. Tā nav cieņa pret sevi. Ir ir jāiemācās dzīvot laimīgu, no vīra attieksmes un garastāvokļa neatkarīgu dzīvi. Tiklīdz tā sāksi dzīvot, viņš pats tuvosies.

Ja cilvēks ir upuris, tad mijiedarbībā no viņa nav ko paņemt. Viņš ir tukšs, turklāt raudulīgs. Neviens cilvēks negrib justies vainīgs par to, ka otrs ir nelaimīgs.

Tātad vispirms pati kļūsti laimīga un interesanta, piepildīta un gandarīta. Un Tu redzēsi, ka nebūs jāgaida, kad vīrs sāks Tevi aplidot visu laiku.

Katrreiz, kad jūtam, ka vīrs distancējas, tas ir signāls mums, ka sievišķība samazinās un energolauks kļūst mazāks. Tiklīdz to pamanām, tā vajag nevis mesties virsū attiecībām vai vīram un kārtot to, kas izskatās, ka brūk, bet gan pieņemt šo zīmi, ka jāvairo sievišķība. Nav jēgas apvainoties, nav jēgas raudāt – ar to vēl vairāk mazinām savu spēku. Tieši otrādi – vajag paskatīties, ko man dzīve grib pateikt, un mainīties, lai attiecībās pietiek spēka un enerģijas.”

Šādus un citus, ar attiecībām grūti atbildamus jautājumus izskatām semināru ciklā ”VIŅŠ+VIŅA”. Vairāk info ŠEIT. Jauna grupa no 25.janvāra, PIETEIKŠANĀS ŠEIT.

Atbildēt