Grozs

Čakru enerģijas līdzsvarošana

#VIŅŠ+VIŅA #Padoms. Viss ir tikai, mīļotā nav..

JAUTĀJUMS: ”Esmu apmierināta ar savu dzīvi, bet vēlos arī ģimeni. Par pozitīvo domāšanu interesējos gadiem, daudz ko arī praktizēju. Savu dzīvi esmu sakārtojusi, viss ir (darbs, nauda, atpūta), bet mīļotā nav. Ko man darīt, lai mainītu šo situāciju?”

INESES ATBILDE: ”Savās iepriekšējās grāmatās jau esmu aprakstījusi, kā izlēmu, ka gribu veidot ģimeni, ka gribu piedzīvot sievietes pasaulīgo laimi, kad blakus ir mīļotais cilvēks, kad māja ir kā ģimenes ligzda, kad ir bērni, kad ir suns un kaķis un visiem kopā ir labi. Un tai brīdī, kad to nolēmu, man atlika vien pašai mainīties tādā virzienā, lai ārējie notikumi atspoguļotu iekšējo enerģētiku. Man toreiz savu enerģētiku vajadzēja sašaurināt, lai es nebūtu tik ļoti atvērta apkārtējai pasaulei. Man vajadzēja iegūt iekšēju mieru un stabilitāti. Bet citreiz gadās, ka sievietei jāatveras, ka viņai ir jākļūst mīļākai un sirds jāpiepilda ar mīlestību.

Esmu sapratusi – lai izveidotu stabilas attiecības, kas varētu pāraugt ģimenes attiecībās, ir ļoti svarīgi, lai sieviete būtu sakārtojusi savu enerģētiku trīs apakšējās čakrās.

Pirmā čakra atbild par sazemējumu, par drošību, par stabilitāti. Ja tā nav līdzsvarota, tad cilvēkam ir ļoti liela vēlme uz kādu balstīties praktiskās dzīves situācijās. Šie cilvēki ir upura stāvoklī un gaida, ka kāds atnāks un padarīs viņus laimīgus. Protams, mēz zinām, ka tas nav iespējams. Neviens nevar otru padarīt laimīgu. Bet cilvēki, kas nav sazemējušies, ir tik ļoti nestabili, tik ļoti neprot un nespēj pieņemt lēmumus, ka burtiski izaicina likteni, lai tas būtu skarbs un liktu viņiem apgūt dzīves praktisko pusi.

Mēs jau zinām – ja mums kaut kas neizdodas, tad dzīve būs tik mīļa un radīs aizvien jaunas sarežģītas situācijas, kamēr mums sāks izdoties. Lūk, un šādai sievietei, kurai nav sakārtota enerģijas plūsma pirmajā čakrā, kurai nav spēka un tāpēc trūkst sazemējuma, dzīve liks uzņemties atbildību par materiālo nodrošinājumu: finansēm, remontiem. Tieši viņai mašīnas riepa pārsprāgs brīdī, kad nebūs neviena, kas palīdz. Tieši viņa būs vienīgā, kas varēs pieņemt lēmumu smagā situācijā ar tuviniekiem. Tieši viņai, iespējams, būs jākārto mantojuma vai citas tamlīdzīgas lietas.

Kāpēc? Tāpēc, ka zemapziņa un arī apziņa labi zina, ka tādam cilvēkam tiek dots laiks, lai rūdītos, lai iemācītos uzņemties atbildību, lai prastu par sevi pastāvēt. Lai mācītos pieņemt lēmumus, lai mācītos nokārtot situācijas. Tātad, viens iemesls, kāpēc sievietei varētu būt iedots laiks pabūt vienai, ir tāpēc, ka viņai jāsakārto savs sazemējums un jāiemācās uzņemties atbildību par sevi, lai pēc tam, kad izveidosies attiecības un tajās radīsies bērni, būtu gana daudz atbildības gan pašai par sevi, gan ģimeni.

Vēl pirmās čakras enerģija ir saistīta ar pagātni. Ja sievietei ir kādi aizvainojumi, kas nav piepildīti ar mīlestību un piedošanu, tad tie var būt par iemeslu, kāpēc attiecības neveidojas. Bet par to runājam vairāk semināru ciklos ”Čakru enerģijas līdzsvarošana”, ”Viņš+Viņa”, kā arī par pagātni ļoti konkrēti un praktiski seminārā ”Kā atlaist pagātnes aizvainojumus”.

Nākamā pakāpe un nākamais enerģētiskais centrs ir otrā čakra, kas atbild par sievišķību, seksualitāti, iepatikšanos pretējam dzimumam, par pievilkšanos un emocionālo drošību attiecībās, par dabiskumu un radošumu. Ja šeit enerģija ir bloķējusies vai tieši otrādi – pārāk aktīva, tad attiecības izveidot nevarēs līdz brīdim, kad to līdzsvarosim.

Kāpēc? Tāpēc, ka šādai sievietei vai nu vispār nav spēka piesaistīt nevienu vīrieti, vai arī partneru ir daudz  un tas viss ir negausīgi, ka to īsto pa vidu var pat nepamanīt. Tātad tieši no enerģijas šai čakrā atkarīgs pats iepazīšanās un vīrišķās un sievišķās enerģijas apmaiņas brīdis. Katru reizi šādā situācijā varam vēlreiz un vēlreiz pārliecināties, ka mūsu zemapziņa un apziņa ir ļoti gudras, ka sakārtosies, ka sakārtos mūsu dzīvi tā, lai dotu mums laiku un iespēju konkrēto jomu līdzsvarot. Kā mēs varam zināt, vai tieši šajā jomā ir vai nav kārtība? To mums atspoguļo pretējais dzimums un mūsu attieksme pret to. Ja Tev ir liela piekrišana, bet attiecības neveidojas, var gadīties ir par daudz un tā ir izkaisīta uz visām pusēm. Pretēji, protams, ja pilnīgi neviens nepievērš uzmanību.

Sievišķīga sieviete ļauj apkārtējiem vīriešiem būt vīrišķīgiem, un tas viņos rada interesi par šādu sievieti. Sievišķīgai sievietei nav problēmu izveidot ilgstošas attiecības un ģimeni. Ja šobrīd kaut kādu iemeslu pēc attiecības neveidojas, jāaudzē sievišķība.

Inese

SEMINĀRU CIKLS ”Viņš+Viņa” no 25.janvāra. Vairāk info ŠEIT. PIETEIKŠANĀS ŠEIT (Seminārus var apmeklēt arī katru atsevišķi)

SEMINĀRU CIKLS ”Čakru enerģijas līdzsvarošana” no 31.janvāra. Vairāk info ŠEIT. PIETEIKŠANĀS ŠEIT

Atbildēt