Grozs

''Kā dzīvot ar centru sevī''

Pārmaiņas.

Nesen saņēmu jautājumu par to, kā ir man pašai – vai tiešām nenotiek nekas nepatīkams un sarūgtinošs. Un laikam, ka tas jautājums drīzāk bija par to, ko tai brīdī daru.

Man ir tāds paņēmiens, ko varētu nosaukt “lasīt dzīvi” jeb “saprast, ko dzīve spoguļo”. Un parasti tas izpaužas tā – notiek kaut kas nepatīkams un to negribu. Un tai mirklī es nevis šķendējos, kādēļ kāds izgudrojis to man uzsūtīt, vai šādu situāciju izveidot, bet gan – ko man tas dod.

Ko vērtīgu es no šī notikuma varu radīt.

Kas ir tas, ko esmu gribējusi piedzīvot.

Vārdu sakot, es jau gadiem vairs nesatraucos par to, ko manā dzīvē saveidojuši citi. Es pārnesu apziņu sevī un skatos, kā no izejošiem resursiem varu “radīt savu dzīvi”.

Es nezinu vai te neaprakstu par sarežģītu. Šī ir absolūti vienkārša lieta no vienas puses, bet tiklīdz jāapraksta, tā uzreiz liekas, ka sarežģīti.

Nu vārdu sakot, nekā grūta te nav. Pats svarīgākais visu laiku noturēt pozīciju, ka Tu pati esi savas dzīves autore un ja jau tas notiek Tavā dzīvē, tad Tu to pati (zemapziņā) esi gribējusi piedzīvot. Tik jautājums – ar kādu mērķi.

Ceturtdien, 1.februārī, mums būs seminārs “Kā būt savas dzīves centrā” jeb iepriekš teicām “kā dzīvot ar centru sevī”.

Ja Tev vēl arvien ir situācijas, kurās izkrīti no sava iekšējā miera, līdzsvara un harmonijas – esi laipni aicinātā, un es Tev izstāstīšu savu pieredzi, kā es tieku galā šādās situācijās.

Vai ar mani tā nenotiek? Notiek. Vienkārši man ir paņēmieni un pieradums, ko tai brīdī daru.

Tiekamies rīt!

Ar mīļumu, Inese

Par visu šo un vēl vairāk, dziļāk, konkrētāk runāsim seminārā ”Kā būt savas dzīves centrā?” jau šo ceturtdien. Mācīsimies atpazīt situācijas kuras spoguļo mums konkrētas lietas dzīvē, sapratīsim ko mums tās māca. Kā arī apgūsim vairākas vienkāršas, bet ļoti efektīvas metodes, kā atgriezties ar apziņas centru sevī un būt par saimnieci savā dzīvē.


SEMINĀRS ”Kā būt savas dzīves centrā”

PIETEIKŠANĀS: ŠEIT

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN) par nodarbību

Norises laiks: 1.februāris no plkst. 18:00-20:30

Norises vieta: Pavasara studija, Rīgā, Pērnavas ielā 19-315, 3.stāvs (pie durvīm jānospiež “35” un lektore atvērs durvis).

Kontakti: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Atbildēt