Grozs

Dažādi

Patiesi SKAISTA un AIZSKUSTINOŠA atsauksme! Paldies!!! :)

Paldies par šiem skaistajiem vārdiem!! No Sirds PALDIES par dalīšanos!

”..un pēc šīs rindiņas acis neatlauti sāka pildīties ar aizkustinajuma asarām no Tava miļuma  un birt pār vaigiem kā pupas un atkal neatlauti.. tik tikko nopirkto grāmatu saudzīgi aizveru un paliku nostak, lai jau pirmajās minūtēs tai nerastos nesmuki iedzelteni plekisi no aizkustinajuma  asaru pilem..

bet visu pēc kārtas..
Tavu lapu un info par pavasara studiju uzgāju apmēram 3-4 nedēļas atpakaļ ,lēnām lasot un studējot info gan tajās ,gan paralēli arī citu autoru. Šo to tieši no Tavam publikācijām gan sev parsutiju ar screenshot , gan vīram – jo man Tavs uzrakstitais variants par “tiem pašiem vežiem maisiņā” ļoti patika, aizķeras un šķita ļoti labs.  Biju pārsteigta, ka vīrs informāciju spēja gan uztvert, gan saprast ,gan atcerēties vienā piegājienā un tik ātri 🙂 šis nelielam feedback ka Tavs informācijas pasniegšanas veids var arī pat ļoti labi izskaidrot vīriešu prātam 🙂
bet es mazliet novirzijos.. Stāsts par citu..
Turpinot lasīt internetā Tevis rakstīto un paklausoties ari video ar sarunām , radās vēlēšanās (iedvesma) sākt saņemties, lai no lasītāja pārietu uz darītāju ,kas ir mans liels klupšanas akmens: zināšanas ir, bet spēka tās sākt uz sevi pielietot nav , un vēl  dzīves periodā, kad jāspēj 5o reizi gandrīz no nulles celties atkal augšā,kad brīžiem tā gribas jau padoties..
Ilgāk domājot ,jo gribētos visas grāmatas un meditācijas , bet ir ļoti ļoti  ierobežoti ar naudām , pēc video noklausisanas, izlemu, ka jāsāk ar čakrām. Nebiju pirms tam par Sazemesanos aspektu lasījusi, dzirdejusi.. – varbūt ,ja izdotos čakru enerģijas  vajadzīgo darīt ,pa ķēdīti izdotos arī pārējo..
Lēmumu pieņēmu šovakar.. un izlēmu izdarīt nevis tikai padomāt… Steidzos lai paspētu aizskriet un nopirkt grāmatu līdz veikala darba laika beigām.. Ieskrēju veikalā priecīgi izdevās ātri atrast plauktu ar Tavām grāmatām.. aij.. par mīlestību un sievišķību (man puse no astroloģiskam planētām,kas “nosaka” manu dabīgo domasanu, nes vīrišķo energiju ar izrietošajām sekam..) arī tās jau ļoti vajadzētu un gribētos .. laiks līdz vērs veikalu ciet palicis pavisam maz, bet nu roka pastiepjas pēc Audzēt mīlestību kaut mazliet paskirstit uz minūti.. Un jā.. Sirds un intuīcija nebija kļūdījusies.. izlasitie daži teikumi..rindkopas..  Paspējās:) pat ka sirdī iegulas Koka meditācija (Zeme).. Ātri ātri tik palasot..vārdiem acīmredzot tik spēcīga enerģētika no autores:) ka vienreizējs ātrs pieskāriens tiem pietiek ,lai sirdī ieietu.. Arī par vēju un ūdenskritumu būs manejas.. – un tad mani iztraucēja skaņa.. aij.. apsargs ver ciet režģi veikala ieejai.. Tātad viss. Laiks vairs nav. Pazib doma..varbūt tomēr abas grāmatas..nu varbūt izvilksu.. sekunde un saprāts ātri noskalda: nē šoreiz nevari, tās būs par traku šobrīd ,tu zini.. Ņem saules ,sāc darīt + tgdmeditācijasun vēja un ūdens  Zemes meditacijas. .Tev JAU būs ko pildīt.. un tad pēc tam… ja tev būs lemts tu taču zini.. Dievs dos ,ka varēsi nopirkt arī nākamo.. Pareizi !(šis viss max 3sekundes ). Ātri izkekseju 7as Saules un paspēju pirms aizvēršanas nopirkt..
Mājas zinu ka uzreiz palasīt nesanāks. Bet tā gribās kaut dažas lpp.. Izlemju uzkavēties origo kada stūrīti.. Iekārtojos. Atveru. Sāku lasīt.. un tālāk pēc “..varam uz Tu” netieku.. sakapusais kamols kaklā pāriet aizkustinajuma asaras.. aiz mīļās enerģijas ko izstaro katrs vārds.. Tādas izjūtas un emocijas pārņem ka..
Šis aizkustināja ta ,ka uzrakstu šo Epastu, kas noteikti neatbilst nepieciesamajiem pieklājības standartiem, rakstot svešam cilvēkam un var pat radīt parpratumu (es iepriekš atvainojos, ja šis epasts radīja jebkādu diskomfortu!)
bet aizkustinajums.. un šībrīža dziļais pārdzīvojums.. un cerība.. un pateicība  Tev.. Iespējams man tiešām izdosies to 5o reizi (lai arī ar mani saistītās lietas un tiem kam vajadzīga mana palidziba utt nepaliktu bez..).. un iespējams to grūdienu, to punktu uz i, nospēlēs tieši Tava nodota informācija (raksti,video, sarunas utt) jo tur katrs vārds nes šo.. Mīlestību !..
Vēl man noteikti ir japasaka Tev Paldies ! par ļoti ļoti svarīgu lietu (savā ziņā kodolu ) priekš manis (un arī kāpēc piemēram vasarā uzsākot vienu garīgo ceļu (nosauksim to tā ) man sanāca ka kļuva vēl smagak..)tatad  ,par atslēgas atbildi ,ka esam šeit uz Zemes: nevis ka mācība ir pirmajā vietā bet gan mīlestība ! – ….tās atbildes mums katram  jau nāk no Augstākiem Spēkiem un parasti caur kādiem notikumiem, cilvēkiem, zīmēm utt  ,kad pienāk īstais laiks. Es kopš vasaras sāku sev šo jautāt : zināšanas vs mīlestība jeb kāda ir pieļaujamā cena ,nepārkāpjot robežas , ko maksāt par zināšanām – mācību.. utt.
..vēl tomēr nu svarīgs aspekts ari (vismaz manuprāt ),ka Tu esi reāls dzīvs cilvēks ,kas dzīvo Latvijā -ka Tu esi šeit un tagad! un ka Tu esi te,mums pārējiem,ļoti blakus!..
..p.s. par attīrīšanas paņēmieniem Tavu pieredzi arī ļoti gribētos vairāk kur palasīt ,uzzināt..
un noteikti LIELS LIELS PALDIES Tev,ka Tu esi priekš mums, citiem cilvēkiem , ka Tu ar savu ceļu un darbu rādi mums piemēru ,ka VAR un KĀ var, paralēli it kā samīļojot mūs (manuprāt ārkārtīgi svarīgs aspekts un sanāk  galvenais kam jābūt lai izdotos pārējais; un aspekts, kas arī atšķir Tevi no citiem autoriem), kas dod iedvesmu un spēku mums spēt celties atkal augšā. .. un atkal mēģināt iet.. iet uz priekšu un mācīties iet citādāk.. ar mīlestību.. ,lai nebūtu pēc brīža atkal kritiena, klupot atkal aiz sava grābekļa..
Jābeidz rakstit – jādodas majas.
Grāmatinu  sapratu, ka būs jāizdomā kur un kā lasīt tā ,ka citi netraucē.. Tā saruna būs tik..,ka sabiedriskā vietā tomēr negribas..
Vēlreiz Paldies,
velot to visu labāko ,
Pateicībā un cieņā,
lasitaja”

Atbildēt