Grozs

Dažādi

Brīnumskaista atsauksme!! :))) Paldies, Mīļā!

Bailes… Nekad it kā dzīvē neesmu baidījusies. Esmu diezgan droša, vienmēr uzskatījusi, ka, lai vai kas notiktu, es ar visu tikšu galā. Varbūt pārāk lielu medāli biju piespraudusi sev pie krūtīm, jo dzīve iegrozīja tā, ka konkrētu notikumu priekšā paliku bezspēcīga. Nāca kā viesulis, kurš nežēlīgi aizslauka visu, kas tam ceļā! Tas nolika mani uz ceļiem, lika pieņemt, samierināties, būt pazemīgai tā priekšā un pacietīgai, gaidot, kad tas norims… Ak, kā tas sadragāja manu Ego un lepnumu!

Bet ar grābekli stāties viesulim pretī nebija jēgas… Es nolīdu pagrabā un gaidīju. Drīz kļuva mierīgi un droši. Biju izveidojusi pati savu patvērumu, no kura nu jau baidījos nākt ārā. Bailes kļuva paniskas, tās mani paralizēja, tādēļ es klusi turpināju sēdēt pagrabā. Bet cik tad ilgi? Bija jānāk ārā, jāceļ jauns mājoklis, jāstāda ābeļkoki un rožu dārzi, jāpļauj mauriņš un jāpriecājas par sauli pie debesīm un jābauda putnu dziesmas. Bet nebija spēka. Lai arī apkārt man vienmēr bijuši fantastiski cilvēki, kuri iedrošina, atbalsta, mīl un gatavi palīdzēt, tas bija kas tāds, ar ko man jātiek galā pašai. Savu glābiņu radu šeit – Laimes terapijā, kā to sauc Inese.

Grāmatu “Audzēt mīlestību” apriju pāris dienās, nodaļu par bailēm izlasot kādas 5 reizes… Likās,ka ar katru reizi kaut kas noklikšķ manos dziļajos kambaros un kādas durtiņas atveras. Ak, Kungs, es pirmo reizi ieraudzīju gaismu savā ierakumā! Es burtiski sajutu to smaržu no saviem jaunajiem ābeļdārziem un rožu dobēm, ka tā vēlme atkal to visu sajust beidzot bija stiprāka par manām paniskajām bailēm no iedomātā viesuļa, kurš atkal varētu baisi visu nopostīt. Bet ja nu tomēr nenoposta? Ja nu šoreiz nebūs tik stiprs? Ja nu uzpūtīs, bet ābeļdārzs paliks neskarts? Ojj… Šis nu tagad nelika man miera, tā ka es apvilku savu krāšņāko kleitu, uzkrāsoju lūpas, pasmaidīju savam atspulgam un beidzot visai droši sev noteicu: “Agnes, saņemies! Viņš neko tev vairs nenodarīs!” Un pirmo reizi es noticēju…. Ābeļarzs un rozes gan vēl nezied, bet vagas jau sadzītas 😉 Inese, PALDIES!


Grāmata ”Audzēt mīlestību” pieejama ŠEIT

 

Atbildēt