lily pads on the water
Vita Sane Dzīves praktiķu skola

VITAS SANES SEMINĀRU CIKLS “DZĪVES EKOLOĢIJA”

VITAS SANES “DZĪVES PRAKTIĶU SKOLĀ”  DPS SC2
SEMINĀRU CIKLS “DZĪVES EKOLOĢIJA”
9 semināri

Cilvēks ir stāvoklis. Un atkarībā no tā, cik labi cilvēks jūtas un kā viņš dzīvo savu dzīvi, ir atkarīgs kopējais šīs dzīves rezultāts un tas, vai šis cilvēks būs ar to apmierināts.

Šajos semināros būs apvienoti pēdējie zinātniski pierādītie atklājumi un zināšanas par cilvēka dabu, viņa veselību, resursiem, labsajūtu un kopējo dzīves kvalitāti un iedotas praktiskas metodes, kā panākt sev vislabākos rezultātus.

Šajos semināros mēs runāsim par veselību kā tādu, ko tas īsti nozīmē un kas tieši dod cilvēkam šo veselīgā stāvokļa sajūtu un statusu. Mēs izskatīsim dažādas pieejas savas veselības sakārtošanai, kuras kļuva populāras Rietumos un Austrumos, un protams, praktizēsim dažas metodes, kas varēs Jums palīdzēt tikt pie ātra, pozitīva rezultāta Jūsu labsajūtā un fiziskajā labklājībā.

Šajā deviņu semināru ciklā mēs runāsim par cilvēka veselibas pamatiem, sakot no kopējā stāvokļa un principiem, ka tas veidojas dzīves gaitā, līdz pat detalizētiem tematiem, proti funkcionālam uzturam un ka tas var uzlabot mūsu dzīves kvalitāti, par to kas apdraud mūsu psihisko stāvokli, bailēm un citiem tematiem.

Prakse šajos semināros būs kā kopējais ievads un iepazīšanās ar šīm vērtīgajām metodēm un turpmāk, ja Jums būs laiks un vēlme apgūt un praktizēt tas dziļāk, Jūs varēsiet apmeklēt praktiskās nodarbības, kuras norisinās mūsu studijā katru pirmdienu plkst. 18.15-20.00.

Jūsu Vita

Kursa semināru programmu skatīt ŠEIT

Semināru cikla Dzīves ekoloģija viena semināra cena ir 35,00 EUR.

Lai pieteiktos, sūti e-pastu uz pavasarastudija@gmail.com.

Atbildēt