Grozs

Ineses raksti

Dāvana sev un pasaulei

61.diena
21.03.2018

Dāvana sev un pasaulei.

Es šodien domāju – ko mēs varētu uzdāvināt sev un visai pasaulei. Un izdomāju. Mēs varētu pašas kļūt laimīgas, sievišķīgas, veselas un enerģijas pilnas, tad iedvesmot savus vīrus, lai viņi būtu vīrišķīgi, stipri un veseli, un kopā mums augtu mīlestībā loloti bērni un tā būtu svētība sev, viņiem un visai pasaulei.

Ko par to saki?
Mēs varētu?
Ticu, ka jā.

Šodien mēs sākam pilnīgi jaunu tēmu turpmākām desmit dienām un tā būs pasakaini skaista un mums tiešām ļoti vajadzīga – tā būs sievišķības tēma. Tieši šodien visvairāk gribas runāt par to, kā mums iemācīties savu ikdienu veidot tā, lai mēs izvēlētos būt iedvesmojošas, motivējošas un dzīvotu “garšīgu” dzīvi.

Vai zināji, ka tieši sieviete un sievišķība ir ģimenes un līdz ar to sabiedrības vērtību latiņas turētāja? Vīrieši dara dēļ sievietēm. Bet lai viņi darītu un gribētu uzturēt vērtības vai sasniegtu tās, mums pašām jāzina, ko un kā mēs gribam piedzīvot. Vai Tu zini?

Vai Tev ir skaidrs kā Tu gribētu dzīvo un ko Tu gribētu vēlēt savai ģimene?

Man ar šo iet dažādi. Es it kā zinu. Man it kā lielos vilcienos ir skaidrs. Bet tik un tā es laiku pa laikam piedzīvoju vērtību pārvērtēšanas momentu kāda stipra ārēja notikuma vai impulsa rezultātā.

Nu piemēram. Mēs ceļam māju un tā kā to darām bez kredīta, tad tas nupat jau notiek kādus piecus gadus. Un man tiešām patīk. Es izbaudu katru procesu un priecājos par katru lietu, ko tur esam varējuši izdomāt, atļauties, izdarīt, nopelnīt. Un tad kādā brīdī es noskatos kādu raidījumu par riktīgi bagātiem cilvēkiem, kas varbūt pat ir krietni jaunāki un pēkšņi pieķeru sevi pie domas – ka kaut kas traks, ka mēs taču neko tā īsti neesam sasnieguši. Pat māja vēl nav uzcelta un tā.

Un tad es noskatos filmu “Melānijas hronika” un tas kaut kā sapurina visas tās manas vērtības tik ļoti, ka es vispār nesaprotu kādēļ tik liela māja mums jāceļ. Vai vispār tas viss vajadzīgs.

Tas ir tikai viens piemērs, jo par materiālām lietām jau visvieglāk parunāt. Bet tāpat ir ar studijām, izglītību, ceļojumiem, kādām pieredzēm. Ka no vienas puses – liekas vajag to un vēl to, un tad vēl to. Bet no otras…vai vajag? Un ko vajag tieši man? Jeb Tavā dzīvē tieši Tev?

Šodien, uzsākot šo sievišķības tēmu, es gribu aicināt Tevi sajust un saprast ko Tu pa īstam šai dzīvē gribi. Un kas ir tas, ko savās vīzijās un sapņos redzi savai ģimenei. Jo tikai tad, kad Tu zināsi, ko gribi, tad vīrs vai draugs varēs izveidot mērķus un jūs kopā tos varēsiet sasniegt.

Ir svarīgi sapņot. Ir svarīgi iedvesmot. Lai mēs varētu iedvesmot, mums jāzina uz ko.

Dienas afirmācija
Es zinu, ko es gribu sev, savai ģimenei un savai tautai.

Atbildēt