Grozs

Informācija par tuvākajiem notikumiem

Viss pārējais ir tikai pakārtoti

Šoreiz aicinu Tevi uz ļoti jūtīgu un dziļu tēmu – ja ļoti vēlies bērniņu, bet viņš kā nepiesakās, tā nepiesakās.

Šis bija arī mans stāsts. Es ļoti labi zinu, kā ir tad, kad gadu gadiem mēnesi pēc mēneša ceri un domā, ka esi stāvoklī, un pienāk konkrēta diena un uzzini, ka šomēnes nē. Es zinu, kā tas sāp. Mēnešreižu sāpes un ģīboņi ir sīkums salīdzinājumā ar šo neveiksmes un tukšuma sajūtu. Šo bezgalīgi ilgošanos un nesaņemšanu. Šo nespēju nevienam pateikt, ka patiesībā visam pārējam ir pakārtota nozīme.

Un reiz uzzināju pat vēl vairāk – kā ir tad, kad pēc daudziem gadiem beidzot esi gaidībās un pusceļā tas viss beidzas. Kā ratiņu un šūpulīša vietā ir tukšums un svecītes liesmiņa. Kā apsveikumu vietā ir klusums vai novēršanās. Un atkal ir tā sajūta – ka viss pārējais ir tikai pakārtoti.

Un tad pienāca diena, kad pareizticīgo Ziemassvētkos, baznīcu zvaniem zvanot, žilbinošai saulei spīdot, piedzima mans puisēns. Un kad pirmo reizi dzirdēju viņa balsi, man likās, ka tā skan no Debesīm kā eņģeļu spēlētas ērģeles. Neko skaistāku līdz šim savā dzīvē neesmu piedzīvojusi. Tas bija BRĪNUMS. Manā dzīvē tas tiešām bija brīnums. Un atkal – viss pārējais ir tikai pakārtoti.

Tagad mans mīlulītis guļ tepat blakus, pēc brītiņa celsies, spēlēsies, šūposies uz zirdziņa vai gribēs, lai ceļam pilis no klučiem. Un atkal jau – viss pārējais būs tikai pakārtoti.

Un tieši tādēļ, ka man ir šāda pieredze, tieši tādēļ, ka šo tēmu zinu, kā teikt, līdz kaulam – es 8.maijā vadīšu semināru “Kad stārķis kavējas”, lai tām meitenēm un sievietēm, kurām šobrīd ir šāds periods, dotu kādu pavedienu, ko domāt, ko darīt, kā šo jomu sakārtot.

Uz tikšanos jau pavisam drīz, Inese
____________________________________________________________

SEMINĀRS ”Kad stārķis kavējas” 8.maijā
Lektore: Inese Prisjolkova
Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN) par 1 nodarbību
Norises vieta: Pavasara studijas telpas Rīgā, Pērnavas ielā 19-315
Jautājumi vai papildu informācija: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714
Par semināru: http://www.pavasarastudija.lv/seminars-kad-starkis-kavejas/
Pieteikšanās: http://pavasarastudija.lv/?p=12571

Atbildēt