Cart

Aktuālie vebināri

VEBINĀRS ”Nauda un bagātība” 27.aprīlī

Autore: INESE PRISJOLKOVA

Mūsu šīs reizes temats būs “nauda un bagātība” visplašākajā tās nozīmē. Mēs atcerēsimies vēlreiz par simboliem, par afirmācijām, par attieksmi. Pārrunāsim, kas ir tas, kas naudas plūsmu no mums aizvirza citur, un kas ir tas, kas piesaista. Pastāstīšu par saviem piemēriem un to, kā es pati sāku savas attiecības ar naudu.

Man pašai nauda noteikti nav karmiskais jautājums un pret to izturos diezgan viegli. Nu, protams, ka tā ir svarīga mūsu dzīves sastāvdaļa, jo bez naudas mūsdienās nevar. Bet tā, lai par to daudz domātu vai par šo tematu uztrauktos, nu – parasti man tā nav. Varbūt tieši tādēļ varu šādu nodarbību vadīt 🙂

Es pati visu savu attieksmi pret naudu un bagātību izmainīju sensenos laikos, kad izlasīju Valērija Siņeļņikova grāmatu “Ceļš uz bagātību jeb kur apslēpti dārgumi”. Tā ir maza brošūrtipa grāmata, kas varbūt nav šī autora pats pazīstamākais darbs. Bet man tā apgrieza domāšanu un es toreiz uzzināju jeb pēkšņi sapratu, ka ja man nav naudas, tad es tiešām neesmu gribējusi, lai man tā ir. Viņš tik smalki un smuki to izstāta, ka manā galvā viss sakārtojās.

Un, protams, ka pēc tam es esmu lasījusi vēl daudzas citas grāmatas “kā nopelnīt miljonu” vai “kļūt par miljonāru”, bet pamati man tiešām ir ielikti no Siņeļnikova brošuriņas.

Jau vēlāk, kad pati to visu pielietoju dzīvē un pārbaudīju, kas man no tā der, kas ne, tad izveidoju savu nodarbības programmu un arī pirmajā grāmatā uzrakstīju nodaļu par šo tematu.

Mana galvenā atziņa – mums enerģētiski ir jābūt dāsniem un jāgrib nopelnīt naudu. Ja šie divi ir, tad faktiski tik jāpavēro vai nav kādi šķēršļi, un pārējais notiek pats no sevis.

Par to tad arī šajā vebinārā runāsim.

Mīļoju, Inese


VEBINĀRS ”Nauda un bagātība”

Lektore: INESE PRISJOLKOVA

Dalības maksa: EUR 15,00 (t.sk. PVN)

Norises laiks: 27.aprīlis, no plkst.20:00-21:30

Norises vieta: tiešsaistē

Jautājumi vai rakstiska pieteikšanās: inesesvebinari@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Leave a Reply