karma cesis
Informācija par tuvākajiem notikumiem

CĒSĪS seminārs “Kā atsiet karmiskos mezglus un tos vairs neveidot” 14/06

Karma nav nekas negatīvs vai nolemtību nesošs, kā mūs bieži biedē dažādi informatīvie materiāli. Par to, kas tas īsti ir, un kā, to izprotot, pamatīgi atvieglot un uzlabot savu dzīvi, runāsim tikšanās reizē Cēsīs, 14. jūnijā!

”Par piemēru paņemsim tēmu par precēšanos. Ja kādai meitenei šī ir karmiskā tēma un jau tā grūti ir to sakārtot, tad tieši šai meitenei visvairāk tāpēc, ka visas draudzenes apprecas. Un viņa pat priecāsies līdzi, un pat vēlēs labu, bet… tas viņai pašai liksies kā sāpīgs atgādinājums, ka pašai tas nesanāk. Vēl trakāk – katra radiniece satiekoties pārjautās “nu, kad tad tu, meitiņ?” vai “kāpēc tu neprecies?”. Piedevām – jo sāpīgāka šī tēma, jo netaktiskāk cilvēki pa to bakstīsies.

Ja kādam karmiskā mācība ir notievēšana jeb tieši otrādi liekais svars – tad tieši šim cilvēkam apkārt būs vienas “balerīnas” un “modeles”, kuras skaitīs kalorijas salātlapai jebšu tieši otrādi kāri ēdīs kūkas, uzsverot, cik viņām laba karma un nekas neiet labumā.

Un te nu veidojas tā saikne – karmiskiem mezgliem jeb blokiem un mūsu sapņiem. Pilnīgi dabiski, ka pieminētajos piemēros pirmajai meitenei lielākais sapnis būtu satikt savu lielisko vīrieti un izveidot saskanīgas partnerattiecības, radīt ģimeni un bērniņus. Un otra meitene sevi redzēs 36. un 34. izmēra tērpos.

Jautājums – ko darīt? Kā nesajukt prātā, dzenoties pēc nerealizējama sapņa vai nerealizējamiem mērķiem?

Atceries, kā ūdens var sagrauzt akmeni. Un tas ūdens jau netrako. Tas nedara kaut ko īpašu. Tas tikai pil un pil akmenim konkrētā vietā, un akmens padodas.

Tagad, gatavojot materiālu par karmisko mezglu atsiešanu, es ļoti rūpīgi pētu savu un citu cilvēku pieredzi – un īsā atbilde ir šai līdzībā par akmeni un ūdeni.”
______________________________________________________________

Seminārs CĒSĪS “Kā atsiet karmiskos mezglus un tos vairs neveidot” 

Lektore: Inese Prisjolkova

Norises laiks: 14.jūnijs, ceturtdiena, plkst. 18:00 – 20:30

Norises vieta: Valmieras ielā 19, CTDV Pieaugušo izglītības centra 1.stāva semināru telpā, Cēsīs

Pieteikšanās: seminarividzeme@gmail.com vai pa tālruni 26497377

Dalības maksa: 20.00 EUR (t.sk. PVN)

Atbildēt