Grozs

Kā darītu Mīlestība

Fragments no intervijas ar žurnāla “Kā darītu Mīlestība” autorēm Inesi Prisjolkovu un Gintu Filia Solis

Kas tev kā sievietei, kā personībai, kā dvēselei šobrīd ir svarīgi?

Inese: Vienā teikumā sakot – kā izdarīt izvēli caur mīlestību. Tā kā man ir mazs bērniņš (dēlam ir divarpus gadi), tad otrs lielais jautājums, kā šo savu prasmi nodot tālāk savam bērnam.

Ja to pašu es gribu izstāstīt plašāk, tad šobrīd vēroju, kā konkrētā sarunā vai situācijā mīlestība uzvar un kad tās pietrūkst. Kad uznāk dusmas vai aizvainojums, kā pēc tam jāatjauno enerģija, lai ar sevi tieku galā.

Vēl man ārkārtīgi patīk vērot savu paļāvību uz Dievu. Es baudu katru reizi, kad tas izdodas tā pa īstam. Un katrā nākamajā reizē un notikumā sev to atgādinu atkal un atkal.

Ginta: Šobrīd man aktuālākais ir darīt to, kas man sagādā prieku. Atļaut darīt sev to, kas patīk – vairāk sevi slavēt, mazāk šaustīt. Es esmu laimīga, ka satiku vispirms tevi, Inese, jo tu esi dzīvs acīmredzams Mīlestības avots. Lielisks iedvesmojošs piemērs ikvienai sievietei, kura mācās sevi mīlēt.
Darīt to, kas sagādā baudu un prieku, ir tikai viena no Mīlestības izpausmēm.

Otra mana aktuālākā tēma šobrīd ir Attiecības. Ne tikai ģimenē – ar bērniem, vīru, mammu, brāli, ne tikai sabiedrībā, bet vispirms jau ar sevi. Komunikācijas loks man vienmēr ir bijis plašs, tikai nekad agrāk tajā nav bijis tik daudz siltuma pret cilvēkiem kā šobrīd. Es ļoti cenšos, mācos, mainos, un šajā jomā, manuprāt, man ir labi panākumi. Un beidzot es jūtu, ka arī Dvēsele jūtas siltumā.

Mēs esam satikušās kopīgā izdevumā. Kas mūs abas vieno? Līdz ar to jautājums – kāda ir mūsu lasītāja?

Inese: Mēs abas esam pieaugušas, ar savu stabilu skatījumu un vērtībām. Mēs esam bagātas ar to pieredzi un atziņām, kas mūsu ceļā ir radušās. Pēc tā spriežot – mūsu lasītāja būs ļoti gudra un prasīga, īsta un dziļa. Arī mūsu žurnālam būs jābūt dziļam. Un tajā pašā laikā vieglam un sievišķīgam.

Jā, manuprāt, īstie atslēgvārdi ir dziļi, viegli, īsti, vērtīgi.

Mūsu lasītāja, visticamāk, ir sava ceļa meklējumos, sevis meklējumos un ļoti grib to stabilitāti, iekšējo mieru, savas misijas un vērtības apziņu, sievišķību, skaistumu, enerģiju, kas mūs, sievietes, dara laimīgas.

Ginta: Man šis žurnāls bija Sapnis. Kādu brīdi atpakaļ tas nedeva mieru un neļāva naktīs mierīgi gulēt. Pēc tam es šo sapni atlaidu. Un pēc tam jau pavisam drīz tas sāka piepildīties. Tieši tā, kā to māca dažādos personības izaugsmes semināros. Teoriju mēs visi zinām, bet ļoti gribas to pārbaudīt praksē.
Mēs abas esam radošas un uzņēmīgas. Es domāju, ka tas mūs tuvina.
Mums abām galvenais motīvs nav nauda, bet tas, lai būtu interesanti, radoši un vērtīgi.
Mums patīk savos atklājumos dalīties ar cilvēkiem, un arī tas nav mazsvarīgi.
Mums patīk ne tikai pašām būt laimīgām, bet redzēt, kā laimīgi kļūst arī citi. Vai ne?
Un man gribas teikt, ka mēs esam satikušās kopīgā UZDEVUMĀ, kas vajadzīgs mūsu Dvēselēm.
Un vēl, Mīļā, man tik daudz kas no tevis vēl jāiemācās!
Bet Dievs mūs savienoja ar Facebook palīdzību, un par to Viņam liels paldies.

Kāda ir mūsu lasītāja? Es domāju, ka lielākā tiesa auditorijas patiešām būs sievietes, jo pirmām kārtām mēs šo žurnālu veltām sievietēm. Taču skaidri zinu, ka arī vīrieši lasīs mūsu žurnālu. Tie vīrieši, kuriem svarīgi, kā jūtas viņu sievas, draudzenes, meitas, mammas, un kuri vēlas saprast, ko tad patiesībā vēlas sievietes.

Runājot par sievietēm. Man šķiet, ka mūsu lasītāja būs tā, kura ļoti vēlas būt laimīgāka, mīlošāka un mīlētāka. Kura varbūt pagaidām vēl baidās uzdrošināties veikt kardinālas izmaiņas savā dzīvē, tomēr pamazām tām briest. Mēs pacentīsimies ar mīlestību viņu iedrošināt, iedvesmot un atbalstīt. Pirmais solis vienmēr ir grūts, taču tas ir pats vērtīgākais.

Foto: Lauris Līvzinieks
Ineses grāmatas “Kā iemīlēt sevi” atvēršanas svētkos

 

Idejas autores:  Inese Prisjolkova un Ginta Filia Solis

Žurnāla pirmā numura iznākšanas datums – 25.jūlijs

Žurnāla viena numura cena – 5,50 EUR

Periodiskums – 4x gadā

Žurnālu var iegādāties
– Jāņa Rozes grāmatnīcās,
– “Latvijas Grāmata” grāmatnīcās “Globuss”,
– pavasarastudija.lv e-veikalā,
– Pavasara studijā Rīgā, Antonijas ielā 4-1 (pirms semināriem)
– klātienes pasākumos

Žurnālu var arī abonēt, saņemšanai uz izvēlēto adresi. Lai pieteiktu abonementu, aizpildi zemāk esošo pieteikuma formu!

Atbildēt