Grozs

Kā darītu Mīlestība

Intervija ar Diānu Tulu žurnālā “Kā darītu Mīlestība”

Sarunā ar Diānu Tulu - Ginta Filia Solis

Pirms vairāk nekā gada, kad manā dzīvē bija iestājies kaut kas līdzīgs neziņas periodam un es intensīvi turpināju meklēt atbildes uz saviem jautājumiem, Snigas vingrotāju klubiņā tika organizēta gongu meditācija. Tur arī iepazinos ar Diānu – fantastiski košu jaunu sievieti ar mirdzošām acīm. Jau pirmās gongu meditācijas laikā es saņēmu atbildes uz daļu no saviem jautājumiem, nākamajā – vēl vairākas. Stāstīju Diānai par savām vīzijām meditācijas laikā, un viņa man tās tulkoja. Es ilgu laiku dziļi sirdī biju glabājusi savu sapni par žurnālu. Šo sapni arī atskaņoju un atļāvu sev to piepildīt. Ir pagājis gads, un žurnāls ir tapis – viegli, ar prieku. Tāpēc aicināju Diānu uz sarunu par dzīvi, mīlestību, gongiem un apzinātību, jo pašlaik tā ir tēma, kas aktuāla daudziem.

 

G: Kā tu domā, vai mums apkārt ir daudz apzināti dzīvojošu cilvēku?

D: Vispār viņu ir ļoti maz.

G: Prāts strādā sarežģīti, un mums šķiet, ka prāts ir mūsu galvenais padomdevējs. Mēs mācāmies skolā, lai attīstītu prātu, lai kļūtu gudri. Sakām, ka ezotērika ir muļķības, jo zem šī vārda varam pabāzt visu, ko nesaprotam?

D:  Agri vai vēlu cilvēks saskaras ar situāciju, ka prāts nespēj rast risinājumu.
Pie manis uz konsultācijām nāk daudzi biznesa cilvēki un jautā: „Es esmu nevis vienkārši biznesmenis, bet cilvēks ar izglītību un zinu, kā pareizi uzbūvēt biznesu. Man ir valodu zināšanas, es protu komunicēt, man ir sakari, manā pakļautībā strādā daudz cilvēku. Paskaidro man, kāpēc vienā jaukā dienā no manis aiziet sieva, likumīgi atņem visu manu īpašumu, reiderisma rezultātā viss mans bizness sabrūk, un es palieku pliks un nabags. Es saprotu, ka ar savu prātu esmu nonācis pie tā, ka acīmredzot es visu to pats sev esmu sadzīvojis. Un man ir jautājums: kas tad ir palicis? Kā dzīvot tālāk? Kas ir pats galvenais?”
Tādos brīžos cilvēks domā, kam lūgt palīdzību? Prātam? Neizdodas! Tāpēc, ka tad, kad viss bruka, viņš jau daudzas reizes bija vērsies pie prāta, bet tas viņam nepalīdzēja. Un visi tie varianti, ko prāts piedāvāja, bija tikai tādi ātri risinājumi, kas rezultātā situāciju neglāba. Kam viņam lūgt padomu un palīdzību? Kā tālāk dzīvot? Vai vispār ir jēga dzīvot? Un viņš sāk domāt, varbūt viss ir kaut kā sarežģītāk? Vai arī, gluži otrādi, vienkāršāk? Un, lūk, ir cilvēks, kurš pārcietis kādu krīzi, savos, piemēram, 30 gados, vai kāds, kurš emocionāli ir ļoti bagāts un savās attiecības ielicis visu savu sirdi un dvēseli, taču attiecības ir sliktas, un sāk domāt, ka, iespējams, pats ir kaut kāds ne tāds. Sāk pats sevī rakņāties un cenšas tikt skaidrībā.
Jā, to cilvēku, kuri patiešām dzīvo apzināti, ir maz. Taču patiesībā viņu ir daudz. Viņu kļūst arvien vairāk – viņu skaits aug gluži vai ģeometriskā progresijā. Un vēl vairāk ir to, kuri iet apzinātības ceļu. Es pat teiktu, puse vai trešdaļa no visiem, un tas viņus arī vieno. Pat tad, ja dotajā brīdī viņi kaut ko nesaprot, netic, tas nenozīmē, ka viņi turp neiet. Cilvēki iet vienā virzienā, tikai katrs uz šī ceļa atrodas savā posmā.
..

Pilnu Gintas Filia Solis interviju ar Diānu Tulu lasi žurnālā “Kā darītu Mīlestība” jau 25.jūlijā.


Idejas autores: Inese Prisjolkova un Ginta Filia Solis

Žurnāla pirmā numura iznākšanas datums – 25.jūlijs

Žurnāla viena numura cena – 5,50 EUR

Periodiskums – 4x gadā

Žurnālu var iegādāties
– Jāņa Rozes grāmatnīcās,
– “Latvijas Grāmata” grāmatnīcās “Globuss”,
pavasarastudija.lv e-veikalā,
– Pavasara studijā Rīgā, Antonijas ielā 4-1 (pirms semināriem)
– klātienes pasākumos

Žurnālu var arī abonēt, saņemšanai uz izvēlēto adresi. Lai pieteiktu abonementu, aizpildi zemāk esošo pieteikuma formu!

 

Atbildēt