Grozs

Laimes terapija

Un nosaucu to par LAIMES TERAPIJU. 7/02

Pirms 15 gadiem, kad manā dzīvē pilnīgi nekas nenotika tā, kā es to būtu gribējusi, es jutos… briesmīgi. Ar zemu pašapziņu, nelaimīga, bēdīga. Atceros – dzīvoju Rīgā un skatījos pa logu: visas sievietes uz ielas tādas skaistas, koptas, pašapzinīgas, bet es…ko es. Pilnā nopietnībā domāju, ka man ir jāpaliek mājās, jo neesmu “viņu līmenī”.

Man ļoti gribējās labas un mīlestības pilnas attiecības, man gribējās ģimeni, bērniņus. Man gribējās sev atbilstošu darbu. Un vispār – visu to, ko varētu nosaukt par dzīves jēgu. Nekā no tā visa man nebija. Arī naudas ne.

Un tad es izdarīju vienu tādu gājienu, ko tagad jau gadiem mācu savā Pavasara studijā. Tā vietā, lai es mestos kārtot dzīvi jomu pa jomai, es apsolīju sev un Dievam, ka būšu laimīga. Lai kas manā dzīvē notiek, es vienkārši būšu laimīga.
Pēc tam notika fantastiski pavērsieni arī dzīvē. Izrādās, ja iemācāmies būt ar gaišu attieksmi un mirdzošu enerģiju, tā vibrācija sakārto jomu pa jomai mūsu dzīvēs.
Toreiz es neko no tā visa nezināju. Es vienkārši darīju. Un nosaucu to par LAIMES TERAPIJU.

Kad sāku vadīt Pavasara studiju, tad tieši ar to sāku savus seminārus – pirmā tēma bija “Es esmu savas dzīves autors/e” un veselu nodarbību es dalījos ar savu pieredzi, teorētisko pamatojumu, praktiskiem paņēmieniem un pat video, lai semināra dalībnieki varētu izmainīt savu attieksmi un pieņemt lēmumu – dzīvot laimīgi.

Pēc ilgiem gadiem šo ceturtdien mēs atkal pulcinām “Pavasara studijā” cilvēkus, kas grib sākt no pašiem pamatiem un sakārtot savu dzīvi tā, lai pašiem patīk piedzīvot to, ko radām.
Ja esi šobrīd tādā dzīves fāzē, kad gribās salikt visu pa plauktiņiem (gan galvā, gan dzīvē) un Tev vajadzīgs kāds ceļrādis – nāc šo ceturtdien uz nodarbību un visu izrunāsim.
Un ja patiks, tad pēc tam tiksimies vēl kādā nodarbībā, lai runātu par kādām citām mums tik ļoti interesējošām tēmām.

Tiekamies jau šonedēļ – ceturtdien, 7. februārī plkst. 18:00 Pavasara studijā.

ar mīļumu
Inese

Pieteikties šeit:
[wd_contact_form  id=”23″]

Atbildēt