Grozs

Semināri

LIELISKĀ PIECINIEKA semināru cikls

Ir tēmas, par kurām savos semināros saku – tas vienkārši palīdz dzīvot laimīgāk. Bet šobrīd ir izkristalizējies tāds piecu tēmu kopums, bez kurām, manuprāt, nevar līdz galam sakārtot dzīvi. Nu, vismaz manā dzīvē tās iedeva milzīgas pārmaiņas.

Un pirmā šāda tēma ir
“Kā vadīt domas un prātu”

Tagad, lai par ko es runātu un lai kādu tēmu vadītu, man visu laiku ir jāatgriežas pie tā, ka mums ir dota brīva griba izvēlēties, ko mēs domājam, un sekot līdzi tam, ko dara mūsu prāts. Ja sensenos laikos man likās, ka domas pašas nāk manā galvā, tad tagad es pilnīgi noteikti ko tādu nepieļauju. Es vienkārši uzreiz pamanu, ka esmu sākusi graujoši domāt. Vai arī, ka mani apsēdusi kāda nevajadzīga doma un negrib laist vaļā. Un tālāk jau tā ir mana izvēle, vai šo graujošo domu domāt, vai nē. Tā kā es zinu dažnedažādus paņēmienus, kā izmainīt domas un kā vadīt prātu, tad es vairs vienkārši nepieļauju, ka domātu ko tādu, ko negribu savā dzīvē piedzīvot.

Atceries – Tev tavā dzīvē var piepildīties tikai tas, ko Tu iepriekš esi domājusi. Ja šo tā pa īstam izprotam, tad no šī brīža vajadzētu kļūt ļoti atbildīgiem par savām domām un prātu.

 

Cita, tikpat svarīga tēma ir
“Zemapziņas pārprogrammēšana”
Ja zemapziņa strādā vaiga sviedros uz to, ko mēs negribam, lai dzīvē notiek, tad ir kaut kas sagājis nepareizi. Tātad zemapziņā ir informācijas kopums, kas rada greizu spoguļattēlu tam, ko patiešām vēlamies.

Zemapziņas pārprogrammēšanas metode ir brīnišķīga ar to, ka varam saprast kā tieši rodas šis ačgārnums, un vēl labāk – ka pašas to ar savu attieksmi un domāšanu radām.
Pēc tam jau atliek vien to pārprogrmammēt, lai ar jauniem paņēmieniem radītu jaunus paradumus un līdz ar to izmainītu dzīvi.

 

Vēl viena būtiska tēma, kuru vajadzētu iemācīties savā dzīvē sakārtot –
“Kā dzīvot ar centru sevī” 
Kamēr dzīvojam ar uzsvaru uz citiem cilvēkiem un uz notikumiem, kas ir ārpus mums – mēs zaudējam pašapziņu, spēku, savas vērtības, dažkārt pat nonākam upura lomā. Tikai tad, kad iemācāmies uztver pasauli caur sevi, tikai tad, kad saprotam, ko sabiedrība un notikumi mums atspoguļo, tikai tad varam sajusties kā saimnieces savā dzīvē un savu dzīvi sakārtot, kā pašām ērtāk. Par to rakstu grāmatās, par to runāju nodarbībās un tam sekoju līdzi pati savā dzīvē.

 

Vēl viena ļoti svarīga tēma ir
“Kā palaist pagātnes aizvainojumus un piepildīt savu pagātni ar mīlestību”
Zini, ka vajag iemācīties sakārtot attieksmi pret savu pagātni tā, lai iepriekšējie dzīves notikumi veidotu stabilu platformu Tavai tagadējai dzīvei un nākotnei.

 

Un vēl viens ļoti būtisks temats, ko vajadzētu saprast, ir
“Kā atsiet karmiskos mezglus un vairs neveidot tos”

Katram cilvēkam ir kādas 3-4 jomas dzīvē, kas grūtāk kārtojas. It kā ir tā, ka dari, ko darīdams, bet tieši šajās jomās nekas nesanāk. Kādam tā ir naudas pelnīšana. Kādam tā ir problēma ar lieko svaru. Kādam partnerattiecības. Man pašai tā bija saistīta ar bērnu dzimšanu. Ko darīt, kā sakārtot, kā atrisināt.

Sakārtojot savu attieksmi pret karmu, dzīve kļūst daudz vieglāka un atbrīvojas milzum daudz resursu, kurus līdz tam tērējam “ejot ar galvu cauri sienai”.

Es to zinu pēc sevis. Man tagad ir tik daudz spēka, kā nekad. Kādēļ? Jo man vairs nav jārisina savi karmiskie jautājumi, kuriem biju veltījusi gadu desmitus.

Un es jau te varētu rakstīt, cik ļoti svarīgi ir sakārtot savu sievišķību, un cik ļoti svarīgi ir iemīlēt sevi, un cik svarīga ir veselība, un cik svarīgas ir visas jomas dzīvē. Jā, tā ir. Un tas viss daudz labāk sakārtosies un atrisināsies pats no sevis, kad iepraktizēsies savā dzīvē savest kārtībā šīs “lieliskā piecinieka” tēmas.

Ar mīļumu, Inese

Seko pasākumu kalendāram un izvēlies sev ērtāko laiku un veidu – semināri, facebook tiešraides, reģionālie pasākumi.


 

Atbildēt