Cart

NOMETNE

Dalības maksa nometnē un pieteikšanās kārtība

Autors: SANTA LĪVZINIECE

Viesu namā “Ievu līcis” guļvietas izvietotas vairākās ēkās un tās ir atšķirīgas, proti, ir gan vienvietīgas gultas diviem cilvēkiem paredzētā atsevišķā istabiņā un ir vienkāršākas guļvietas (divvietīgas gultas un izvelkamas gultas, kā arī vienvietīgas gultas vienā lielā kopīgā telpā). Lūdzam arī ņemt vērā, ka ne katrā istabiņā ir atsevišķa duša un tualete (ir kopīga duša un tualete uz vairākām istabiņām), bet visās iepriekšējās nometnēs, kurās arī ir bijusi līdzīga situācija, meitenes ir draudzīgi vienojušās par rīta rituālu iziešanas rindas secību. 🙂 🙂

Vairāk informācijas par šī gada nometnes mājvietu varat atrast mājas lapā www.umuri.lv (tur ir arī foto galerija). Mūsu rīcībā būs visa plašā viesu nama teritorija, proti, gan lielā ēka, kas mājas lapā atrodama ar nosakumu “Umuri”, gan tās ēkas, kuru nosaukums ir “Ievu līcis”, gan arī 3 tā saucamās “vasaras mājiņas” (katrā vasaras mājiņā ir viena divvietīgā gulta un viena vai divas vienvietīgās gultas, tāpēc, iespējams, šī būtu laba izvēle draudzeņu kompānijai).

Kāpēc es to visu tik gari stāstu? 🙂

Tāpēc, ka atkarībā no guļvietas tipa, esam diferencējušas dalības maksu:

Dalības maksa nometnē ar guļvietu vienguļamajā gultā galvenajā viesu nama ēkā “Umuri” ir EUR 250,00 (t.sk. PVN 21%) vienai dalībniecei.

Dalības maksa nometnē ar guļvietu cita tipa gultā (divguļamajā gultā, izvelkamajā dīvānā vai vasaras mājiņā utt.) kādā no citām kompleka ēkām ir EUR 220,00 (t.sk. PVN 21%) vienai dalībniecei.

Dalības maksa ietver:

 • Nakšņošanu (2 naktis);
 • Dalību visās programmā paredzētajās nodarbībās, t.sk. ekskursijā un pirts vakarā;
 • Brokastis, pusdienas un vakariņas visas nometnes dienas;
 • Kafijas/tējas pauzes nodarbību laikā.

Pieteikšanās, reģistrācijas un dalības maksas samaksas kārtība:

 • Ja vēlies pieteikties nometnei, lūdzu nosūti e-pastu uz adresi pavasarastudijasnometne@gmail.com vai zvani pa tālruni 28361100 (Santa).
 • Atbildes e-pastā saņemsi „Dalībnieces pieteikuma anketu”.
 • Anketā lūdzu norādi, kāda tipa guļvietu (tātad – arī dalības maksas apmēru) izvēlies.
 • Anketā ir aile „Īpašas piezīmes”. Ja vēlies dzīvot kopā vienā istabiņā ar kādu konkrētu cilvēku, lūdzu norādi šī cilvēka vārdu šajā ailē. Šajā ailē lūgums sniegt arī jebkuru citu informāciju, kuru tavuprāt organizatoriem būtu svarīgi zināt.
 • Pēc anketas nosūtīšanas saņemsi rezervācijas rēķinu 50% apmērā no izvēlētās dalības maksas. Šis rēķins jāapmaksā 2 nedēļu laikā no saņemšanas datuma.
 • Pēc rezervācijas rēķina apmaksas saņemsi gala rēķinu, kura samaksas termiņš savukārt ir 2019. gada 6. maijs.
 • Ja tomēr nevarēsi ierasties nometnē un par neierašanos informēsi organizatorus līdz 2019. gada 1. maijam, tad iemaksāto summu varēsi izmantot Ineses vadīto semināru apmeklēšanai Pavasara studijā vai grāmatu un disku iegādei līdz 2019. gada 30. decembrim.
 • Informējot par neierašanos pēc 2019. gada 1. maija, iemaksātā summa nav atgūstama. Dalībniece drīkst apmaksāto vietu pārdot vai uzdāvināt citai!

Leave a Reply