Cart

Masāža

Sākot no maija Pavasara studijā MASĀŽAS PIE ZANES Ineses meditāciju pavadījumā

 

Masierīte Zane Griķe par sevi saka:

“Man vienmēr jautā: “Kāpēc par masieri?” Tad šajā brīdī ataust atmiņas no pusaudžu gadiem, kad devos uz poliklīniku uz fizioterapijas nodarbībām. Blakus kabinetā atradās masierīte. Kad vienmēr viņu ieraudzīju, uzaicinot savus pacientus uz kabinetu, nodomāju, ka es arī tā gribētu, būt tik gaiša, tīra un ar masāžām palīdzēt cilvēkiem kļūt laimīgākiem, sevis mīlošākiem un gaišākiem.
Tā mani dzīves ceļi nemanot mani aizveduši, ka esmu absolvējusi Medicīnas koledžu programmā ārstnieciskais masieris un hidroterapijas speciālists. Iepriekš strādāju SPA un veselības aprūpē un rehabilitācijā. Šogad saņēmu atzinību starptautiskajā masieru konkursā 2018, nopelnot 1.vietu. Kas arī palīdz vēl vairāk noticēt sev, savām spējām un darbam, ko daru.
Ar Pavasara studiju iepazinos, kad nezināju, ka dzīve var būt skaista, gaiša un laimīga! Tādēļ vēlos no sirds pateikties Inesītei un visai Pavasara studijai par to, ka darāt pasauli gaišāku, siltāku un mīlestības piepildītu!
Sirsnībā, Zane”

Un tā ir tapis mūsu piedāvājums Pavasara studijā.

Ārstnieciskā muguras masāža 40 min 20€

Apkakles zonas masāža 25 min 15€

Kāju masāža 50 min 25€

Pilna ķermeņa Ārstnieciskā masāža 90 min 40€

Pilna ķermeņa relaksējoša masāža 90 min 40€

Pēdu masāža 40 min 20€

(Cenas norādītas ar PVN)

Ja Tu vēlēsies, Masāžas laikā fonā skanēs manis ierunātas afirmācijas vai meditācijas (pēc Tavas izvēles).

Es esmu izbaudījusi Zanes masāžu, tā ir lieliska. Un Zane pati tiešām gaiša un ar ļoti siltu mīļu attieksmi un cieņu pret ķermeni.

Būsim priecīgi Tevi sagaidīt Pavasara studijā Rīgā, Antonijas ielā 4-1,tikai iepriekš lūdzu piesakies, rakstot uz pavasarastudija@gmail.com vai zvanot 29100714.

Ar mīļumu, Inese

 

Leave a Reply