Grozs

Žurnāls

“Akmeņu MAĢIJA”

“Kā darītu Mīlestība” 3. numurā mēs publicējām litoterapeites Jūlijas Šļahovas rakstu par minerāliem, kuri spēj mūsos atmodināt pašu lielāko Visuma spēku – Mīlestību!!!
 
ROZĀ KVARCS
Laimes tablete
Iestājoties rudenim un ziemai, bieži vien cilvēkiem uzmācas slikts garastāvoklis un depresija. Ļoti bieži situāciju pasliktina ekonomiskas problēmas, kas palielina stresu. Un, protams, ne vienmēr pasaulē viss ir mierīgi, tātad iemeslu negatīviem pārdzīvojumiem pietiek. Tāpēc ir ļoti vērtīgi, ja mums ir savs laimes minerāls – rozā kvarcs.
Galvenais tā uzdevums ir nest cilvēkiem prieku. Rozā kvarcs palīdz cilvēkam noskaņoties uz noteikta harmonijas ar sevi un Visumu viļņa: domas nomierinās, un cilvēks sāk saskatīt prieku visparastākajās lietās. Rozā kvarcs māca mazo soļu mākslu. Tas atver mums beznosacījumu mīlestības brīnumu. Tās Mīlestības, ar kuru mūs mīl Visums par to, ka esam. Tas dod mums iespēju pieskarties Visuma maigumam un spēkam vienlaicīgi un palīdz mums to paust ikdienas dzīvē – pret sevi, tuvajiem un pat svešiem cilvēkiem.
Laimes minerāls labvēlīgi ietekmē ne tikai veselību un labsajūtu, bet arī domas: palīdz negatīvās pārvērst pozitīvajās. Palīdz pārdzīvot ciešanas, bēdas: šķiršanās sāpes, darba zaudējumu u. c. Interesanti, ka šis akmens palīdz mīkstināt gan sava saimnieka raksturu, gan labvēlīgi ietekmē to cilvēku raksturus, kuri atrodas viņam blakus.
Tā iedarbība ir ātra un maiga: tas mijiedarbojas ar cilvēku maigi, nesaspringti, tieši tajā vibrāciju līmenī, kādas spējīgs uztvert cilvēks. Rozā kvarcs ļaus sajusties mīlētam un vajadzīgam, palīdzēs pasauli uztvert daudz krāsaināk, harmoniskāk, spilgtāk. Tas taču ir daudz patīkamāk nekā lietot antidepresantus un citus mākslīgus mierinātājus.
JA rozā kvarcu nēsā uz krūtīm – uz sirds čakras – kā kulonu vai krelles, – tas palīdz sirdij atvērties mīlestībai. Nēsājot to uz rokām kā rokassprādzes vai gredzenus, tas dos iespēju mīlestībai izpausties darbībā (dažādi mākslas veidi). Auskari uzsvērs sievišķību un maigumu. Šo minerālu nevajag iekļaut zelta ietvarā: zelta enerģija slāpē šī akmens enerģiju. Savukārt sudrabs, melhiors un bronza rozā kvarca enerģiju pastiprina.
KORALLIS
Paaugstinām attiecību temperatūru!
Gadās, ka laulāto attiecības pārdzīvo vēsuma periodu. Un tieši šajos brīžos, lai atgūtu kaisli, ir ārkārtīgi vērtīgi izmantot koraļļu labās īpašības. Noteikti sarkanas krāsas koraļļa.Sievietēm vislabāk valkāt trijotni – auskarus un gredzenu vai auskarus un kulonu –, tādā veidā iespējams pastiprināt akmens enerģētisko potenciālu. Vīrietim pietiek ar vienu akmeni, piemēram, gredzenu.
Šis akmens ir spējīgs ne tikai no jauna atjaunot kaisli un seksuālo vēlmi, bet arī palīdz vientuļam cilvēkam atrast savu otro pusīti. Ja jūties, ka esi gatavs jaunām attiecībām, korallis kļūs tieši par to magnētu, kas palīdzēs partnerim Tevi ieraudzīt un pievilkt.
Līdzās pirmatnējai Ievas ugunij korallim ir brīnišķīgas antibakteriālas īpašības. Šī minerāla rotaslietas var valkāt brīžos, kad esi apaukstējies, tas palīdzēs organismam atveseļoties un paaugstinās imunitāti.
Un arī tas vēl nav viss. Kad esi dzīves krustcelēs un nezini, kā rīkoties, tieši korallis dos spēku, enerģiju, virzienu, atbalstu un pateiks priekšā, kur doties. Korallis lieliski ietekmē pirmo čakru, kas atbild par dzīvības enerģiju.
Cilvēkiem ar augstu asinsspiedienu jābūt uzmanīgiem, nēsājot sarkanās krāsas koraļļa rotas. Tad labāk izvēlēties persiku krāsas koralli, jo tam ir daudz maigāka iedarbība uz organismu.
Labāk izmantot dabīgos koraļļus, jo presētie (termiski apstrādātie) ir zaudējuši vsimaz pusi savu pozitīvo īpašību. Savukārt ar dabīgajām krāsvielām krāsotos koraļļus var nēsāt droši: to labās īpašības nemazināsies.

SERDOLIKS
Mīlestības talismans
Lai izvēlētos savu īsto otro pusīti, neatsverams palīgs būs serdoliks. Sena krievu tautas leģenda vēsta, – ja
cilvēks, kura īpašumā ir serdoliks, sastop savu īsto otro pusīti, akmens sāk starot spožāk, norādot uz to, ka blakus ir īstais cilvēks.
Serdoliks mēdz būt dažādos toņos – sarkani rozā, medus krāsas, brūngans (korneols). Nav nozīmes, kādā krāsā būs tavs minerāls, jebkurā gadījumā tas palīdzēs tev atvērties mīlestībai, lai sajustu, kāds cilvēks tev ir vajadzīgs un lai tu savu cilvēku nepalaistu garām.
Šis akmens spēj izdzenāt garlaicību, atjaunot pozitīvo noskaņojumu un uzlabot radošumu, mudinot savu saimnieku radīt kaut ko skaistu un iedvesmojošu.
Austrumos to ļoti augstu vērtē un dēvē par sastingušo spīdekli. Puškins savus garadarbus rakstīja ar roku, kuras pirkstā bija serdolika gredzens – tas bija viņa talismans.
Pēc viņa nāves šis gredzens nonāca mantojumā slavenajiem Ņekrasovam un Turgeņevam utt. Rakstnieku vidū klīda leģenda par talanta pārmantojamību ar gredzena palīdzību – tad, iespējams, serdoliks arī palīdz atvērt radošuma enerģiju.
Pēc nostāstiem, serdoliks ir bagātības un radošuma akmens, kas piepilda dzīvi ir radošumu un mīlestību. Tas lieliski iedarbojas uz sievietes reproduktīvo sistēmu un vairogdziedzeri.
RUTILĒTAIS KVARCS
Mīlestības talismans
Rutilētais kvarcs ir spēcīgākais mīlestības talismans. Senas leģendas stāsta par to, kā rutilas piejaukumi kvarcā uzlabo tā maģiskās īpašības. Taisnus adatveida tumšākas krāsas piejaukumus sauc par Amora bultām, bet taisnus un nedaudz izliektus zelta krāsas piejaukumus – par Venēras matiem.
Gan Amora bultas gan Venēras mati nostiprina attiecības un kristalizē mīlestību, padarot to spēcīgāku – tikpat stipru kā minerāls. Tāpēc ģimenes pāriem ir labi glabāt šos minerālus mājās kādas figūras veidā (olas, bumbas utt.).
Atceries, ka galvenais šo minerālu uzdevums ir sargāt mīlestību, ja esi to jau atradis, bet, ja vēl neesi, tad palīdzēt pievilkt to, kas tev vajadzīgs. Litoezoteriķi sen ir pamanījuši, ka tad, ja cilvēks pat it kā neapzināti sāk pievērst uzmanību matainītim, tātad viņa laukā jau ir parādījies kāds cilvēks, kuru tam novēlējis liktens. Tas nozīmē, ka zemapziņa jau sāk viņu virzīt tuvāk šim cilvēkam un šis magnētiņš to tikai stimulē.
Pastāstīšu kādu piemēru no savas litoterapeites prakses. Kādu sievieti pameta vīrs. Viņa paskuma, paraudāja. Pēc kāda laika viņa nolēma uzlabot garastāvokli ar nelielu iepirk­šanās tūri. Viņai ceļā gadījās minerālu veikals. Pret akmeņiem viņa neko īpašu nejuta, taču nezin kāpēc nolēma veikalā ieiet. Un, lūk, viņas skats burtiski pielipa Venēras matiem tik spēcīgi, ka viņa to nopirka. Viņa tikko bija samaksājusi par šo akmeni, kad pie viņas pienāca kāds vīrietis, vēlēdamies kaut ko pajautāt. Viņi sāka sarunāties, iepatikās viens otram, un, lūk, pavisam nesen viņu laimīgajā ģimenē piedzima bērniņš…
Es ļoti mīlu minerālus un vienmēr esmu gatava atbildēt uz jautājumiem un padalīties savās zināšanās, ko esmu krājusi daudzu gadu garumā. ☼
Jūlija Šļahova,
litoterapeite un skaņas terapeite, astropsi­holoģe un hiromante,
mācību centra Восхождение vadītāja.

Atbildēt