622772_10202204076888245_43214009_o
Tuvākie notikumi

Vitas Sanes konsultācijas Transformācijas numeroloģijā

Pirms vairākiem gadiem es biju uz konsultāciju pie savas kolēģes Vitas Sanes. Pieteicos un Transformācijas numeroloģiju drīzāk jau ziņkāres dzīta, lai uzzinātu kas tas ir, un kaut kā lai tomēr saprastu, kas pie mums Pavasara studijā citās nodarbībās notiek.

Jau pirms tam Vita palūdz datus un arī tēmu, par kuru visvairāk interesē. Pēc tam jau vēlāk viņa man izstāstīs, ka vienkārši visas jomas nevar paspēt apskatīt un arī grūti, ja dzīvē transformējas uzreiz pilnīgi viss. Viņai ir tāds teiciens “ja man nejautā, es labāk tur “nelienu””. Un tikai pašā tikšanās laikā sapratu, ko tas nozīmē. Izrādās – darbs ar konkrēto cilvēku Vitai sākas no brīža, kad atnāk pieteikums konsultācijai un tiek atsūtīti dati. Vita ir tik enerģētiski spēcīga, ka viņa uzreiz pieslēdzas šim cilvēkam un jau no pirmā brīža redz, kas visvairāk sasāpējis un kas konkrētam cilvēkam vajadzīgs. Vita ir gaišredzīga no bērnības un iniciēta dažādās tehnikās (Helingera metode, regresijas metode, Cigun…).

Ko nozīmē “iniciēta”? Viņai ir atvērts kanāls un dota atļauja caur šo tehniku cilvēkam palīdzēt.

Un arī šai transformējošā numeroloģijā viņai šis kanāls ir vaļā un no paša pirmā brīža es vienkārši jutu, kā manī sāk joņot enerģija. Man reāli iekšēji trīcēja visi locekļi, kaut ārēji tas vispār nebija redzams.

Mēs runājām par mani, manām karmiskām jomām, par bērniem, par studiju, par cilvēkiem, kas man apkārt. Un lai kuru jomu skārtu, viņa trāpa desmitniekā. Lai ko jautātu – es ar sirdi jūtu, ka tieši tā arī ir.

Un es tiešām negribu viņu salielīt, bet, kad sēdēju tai viņas konsultācijā, man bija sajūta, ka tā ir laime, ka pie viņas atnācu un TIK daudz izdarīju pusotrās stundās.

Nu viena lieta tas, ko viņa man tiešām pateica. Bija dažas lietas man pilnīgi jaunas un viena lieta bija pilnīgi šokējoša. Tagad nav vērts to aprakstīt, jo tas nu tiešām skar tikai mani, bet pietāte un reizē sajūsma man radās.

Bet vēl lielāks izbrīns manī ir par šo enerģijas atvēršanu vai resursu atbrīvošanu. Jau kamēr tur biju, jutu kā ar katru viņas teikumu palieku stiprāka. Nu it kā viņa saka to, ko taču par sevi zinu, bet acīmredzot viņa trāpa uz īstajām stīgām vai spēlē pa īstajām notīm, kas tieši šobrīd mani tā labi un pozitīvi izkustina.

Prom ejot viņa saka, ka tā transformēšanās vēl turpināsies pāris nedēļas.

Interesantākais tas, ka jau nākamajā dienā no zila gaisa sakārtojās viens no jautājumiem, par kuru konsultācijā runājām. Piedevām tas nu galīgi nebija atkarīgs no manis un pat ne no mana tuvākā loka. Atskan zvans un pilnīgi svešs cilvēks man saka to, ko vēl vakar nezināju kā iekustināt.

Tagad, kad atskatos uz to mūsu tikšanos, secinu, ka tā numeroloģija varbūt tur nebija pats svarīgākais. Nu…varbūt kā instruments tas kaut ko Vitai parāda (droši, ka tā ir), bet priekš manis pats svarīgākais bija tas, ko viņa par mani Redzēja jeb Sajuta jau citā līmenī.

Nu jau es domāju, ka visticamāk es pie viņas ietu arī uz jebkuru citu konsultāciju vai parunāšanos, vai pabūšanu kopā. Lai tik viņa pieslēdz to savu Redzību un palīdz man saprast to, ko atklāt pašai ir ilgāk un grūtāk.

Visticamāk kaut kad jau es pati to visu būtu sapratusi, bet….ar Vitu tas notiek kaut kā zibenīgi un tai pat laikā tieši tik, cik cilvēks uz to brīdi ir gatavs.

_________________________________________________

VITA SANE konsultē Pavasara studijā Rīgā, Antonijas ielā 4-1

Lai pieteiktos konsultācijai, lūdzu atsūti savu pieteikumu uz e-pastu pavasarastudija@gmail.com!

Piesakoties konsultācijai, lūgums uz minēto e-pastu nosūtīt savu tālruņa numuru, vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu, gadu, laiku un vietu.
Transformācijas numeroloģijas konsultācijas ilgums: 1,5 h. Maksa par konsultāciju: EUR 50,00 (t.sk. PVN).

Ar sveicienu, Inese

Atbildēt