Inese Raksta

Jauns gads, Jauns Mēness, jauna apņemšanās

Mīļie, šodien ir Jaunais gads. Gan pēc ķīniešu kalendāra, bet tomēr – Jauns gads. Ir Jauns Mēness un man ir jauna apņemšanās. Gribu atsākt katras dienas rakstīšanu.

Tas ir pēc krietni ilga laika un man nav gluži viegli. Bet es ļoti, ļoti gribu atkal ieiet plūsmā, lai katru dienu parunātu ar Tevi.

Par ko?

Par to, kas mums katrai tik svarīgs.

Par ikdienu. Par sajūtām. Par laimi. Par to, ka varbūt laimes trūkst. Par mīlestību un arī par to, ka varbūt mīlestības trūkst.

Gribu Tevi sajust, bet pirms tam sajust pati sevi. Un caur šīm sajūtām – nākt pie Tevis.

 

Kā Tu jūties?

Tagad. Tieši šobrīd?

Vai zināji, ka sieviete aug savā sievišķībā un spēkā tieši caur sajūtām. Un otrādi – ja mēs savas sajūtas apspiežam, noglabājam un neizpaužam, tad spēku zaudējam.

Vīrieši? Vīrietim spēks rodas dēļ atbildības par savām domām un pateikto vārdu. Atbildība par to, ka viņš ir devis vārdu un rīkojas atbilstoši tam, ko saka.

Mūsu sarunas būs maksimāli par sajūtām un tādēļ laiku pa laikam jautāšu Tev – kā Tu jūties? Ne jau tādēļ, ka es varētu sadzirdēt, ko man atbildi. Nē. Bet tas būs tādēļ, lai mirkli apstājies lasīšanā un pati sev to uzjautā. Sagaidi atbildi un es arī noteikti atbildēšu un ar Tevi par to parunāšu.

Mana šī brīža galvenā sajūta ir piepildījums.

Es jūtos gandarīti un sapildīti. Šis ir man ļoti labs un vērtīgs dzīves periods, kad novērtēju katru dienu un katru jaunu lietu, ko iemācos.

Mācos pateikties. Par visu, ko redzu, ko saņemu no dzīves.

Šodien novadīju piedošanas palūgšanas nodarbību visas dienas garumā. Pirmo reizi. Varēja neizdoties, bet..viss izdevās lieliski. Un esmu ļoti pateicīga par to.

Esmu pateicīga par to, ka varu darīt darbu, kuru mīlu. Varu dzīvot mājā, kura man ļoti patīk un bagātina. Ka man ir ļoti laba ģimene. Esmu pateicīga savam vīram par šo laiku, kuru esam kopā, jo…šie ir mani paši laimīgākie gadi. Esmu pateicīga dēliņam, ka viņš vienkārši IR. Viņam nekas nav jāizdara, lai es viņu mīlētu un būtu laimīga par viņu. Mani silda šī sajūta, ka viņš vienkārši IR. Esmu laimīga, ka man ir mamma. Māsas. Un esmu ļoti laimīga, ka man ir Pavasara studija un vēl es esmu laimīga dēļ šīm mūsu sarunām.

Paldies, ka Tu esi. Ka lasi un es varu rakstīt.

Atbildēt