Grozs

Inese Raksta

Ir tādas prasmes dzīvē, kuras izmaina mūsu dzīvi

Ir tādas prasmes dzīvē, kuras izmaina mūsu dzīvi. Nu, piemēram, iemācāmies braukt ar mašīnu, noliekam tiesības – un jūti, ka dzīve ir mainījusies.

Vai – reiz iemācījāmies lietot datoru un izmantot internetu – un dzīve ir mainījusies.

Šādi mēs varētu uzskaitīt vēl un vēl, bet šoreiz gribu parunāt par to, kas notika manā dzīvē, kopš iemācījos vadīt domas un prātu.

Ja vēl pirms pieciem gadiem man kāds būtu teicis, ka vada savas domas, es domātu, ka viņš/a mani nerro. Mana pārliecība bija, ka nav iespējams vadīt to nepārtraukto plūsmu informācijas, kas iet cauri mūsu smadzenēm diendienā.

Bet tagad man jāsaka tā – ja Tu nevadi savas domas, tad man Tev jautājums “kas Tavā dzīvē notiek?”.

Redz, mūsu dzīvē notiek TIKAI tas, kāda informācija ir mūsos. Piedevām nav tā, ka pirmo reizi parādoties kādai nepazīstamai domai, tā uzreiz materializējas. Nē. Šo domu vajag padomāt vēl un vēl, un vēl. Un tikai tad, kad jau izveidojas attieksme “patīk/ nepatīk”. Tikai tad, kad rodas pārliecība. Tikai tad, kad šīs emocijas būs izmainījušas enerģiju Tavā energolaukā – tad šīs domas materializēsies.

Lūk…tātad mums ir milzu iespēja izvēlēties domāt vai nedomāt konkrēto tēmu.

No pirmās reizītes nekas nenotiks. Bet… ja turpināsi tās “griezt uz riņķi”, tās nosēdīsies zemapziņā un izveidos informāciju, kas agrāk vai vēlāk materializēsies Tavā dzīvē.

 

Trešdien, 4. martā plkst. 18:00 Tallinas ielā 97 mums būs klātienes nodarbība “Kā vadīt domas un prātu” un es izstāstīšu gan to, kas un kā manā pašas dzīvē izmainījās, kopš iemācījos sekot līdzi tam, ko dara mans prāts un kādas domas es domāju, gan arī to kāda tieši ir šī formula, kā mūsu domas materializējas.

Rīt iedošu 20 dažādas tehnikas, kas Tev palīdzēs iemācīties sašķirot un vadīt savas domas.

Un pilnīgi droši varu pateikt – ja to darīsi, Tava dzīve pēc rītdienas nodarbības izmainīsies tik ļoti uz labu, ka turpmāk savas domas vadīsi vienmēr.

Es vadu.

Un man tas palīdz ļoti.

 

Uz tikšanos!

Ar mīlestību,

Inese

______________________________________________________________

SEMINĀRS ”Kā vadīt domas un prātu”
Lektore: INESE PRISJOLKOVA
Dalības maksa: EUR 30,00 (t.sk. PVN)
Norises vieta: Rīgā, Tallinas iela 97 (bezmaksas parkings pagalmā)
Norises laiks: trešdien, 4. martā, plkst. 18:00-20:30
Jautājumi vai papildu informācija: pavasarastudija@gmail.com vai pa tālruni 29100714

Pieteikties vari ŠEIT

Atbildēt