sievietes emocijas un magija2
Tiešraides

Ineses Meistarklase “Sievietes EMOCIONALITĀTE un MAĢIJA” facebook LIVE 8. un 15. jūnijs

SIEVIETES EMOCIONALITĀTE

NODARBĪBAS ILGUMS 1,5 – 2 stundas

Ko darīt, dienas laikā piedzīvoju pilnu emocionālo gammu – kur to likt? Uz āru, uz iekšu, norīt, apēst līdz ar ēdienu, vai izbļaut? Ko darīt ar emocijām, kuras brīžiem ir lielākas par mani?

 IEPAZĪŠANĀS

Tiem, kas mani nezina, dažos vārdos izstāstīšu, kas esmu un ko ik dienas daru. Kas ir pats, pats, pats svarīgākais, kas šai dzīvē mums jāīsteno. Pie kādiem apstākļiem mums ir veiksme un spēka sajūta, un kuros brīžos to visu zaudējam.

Tomēr ar visu to, ka šo zinu, mani tas neatbrīvo no emocijām un milzu jūtības (brīžiem liekas, ka pārjūtības)

PIEREDZE

Esmu Vēzis pēc horoskopa – viena no jūtīgākajām un emocionālākajām zīmēm. Pēc socionikas esmu Igo – jau atkal ētiskais tips, kas ļoti daudz balstās uz emocijām.

Un tā patiešām ir taisnība par mani – vienas dienas laikā varu piedzīvot pilnīgu laimi, tai pat laikā apraudāties kādā līdzpārdzīvojumā, vai sajusties bēdīga, vai bezgalīgi ilgoties.

TEORIJA

Šai daļā izrunāsim kā savas emocijas izdzīvot veselīgi. Lai nav tā, ka norijam un neizpaužam (jo tā nav pieklājīgi, vai arī negribam kādu satraukt, vai ..tā būs mazāk problēmu), jo galu galā viss, kas mūsos iekšā paliek, pārvēršanas par kaut ko. Un šis kaut kas var būt mums ne visai patīkams un labvēlīgs.

Tādēļ – jāiemācās savas emocijas dabiski izdzīvot un transformēt.

Nodarbībā runāsim kā.

PRAKTISKAIS DARBS

Došu konkrētu soļu programmu, kā profilaktiski sev palīdzēt tikt galā ar sevi un dzīvi, brīžos, kad emocijas ņem virsroku.

KĀ SAGATAVOTIES

Protams, noskaņojies uz labu garastāvokli un to, ka Tev šis būs brīnišķīgs pagrieziena punkts pretim veiksmīgai un laimīgai dzīvei.

MEDITĀCIJA

Katrā reizē LIVE formātā novadīšu meditāciju, lai ir iespēja līdzsvarot, dziedināt un sakārtot enerģētiku.

Atceries, ka pilnīgi viss ir atkarīgs no enerģētikas.

Visa pasaule spoguļo to, kas ir TEVĪ.

AFIRMĀCIJAS

Vai zināji, ka mūsu izturēšanās (un enerģētika) ir atkarīga no informācijas, kas glabājas mūsu zemapziņā?

Afirmācijas ir lielisks veids, kā apzināti piepildīt zemapziņu ar to informāciju, kas palīdz justies tā, kā to vēlamies.

Iemācīšu kā izveidot individuālas afirmācijas, ko lietot enerģētikas sakārtošanai.

 

II daļa (cits LIVE vebinārs 1,5 – 2 stundas)

SIEVIETES MAĢIJA

SĀKUMS

Atskats pirmajā nodarbībā. Jautājumi un atbildes par sievietes emocionalitāti.

PIEREDZE

Kad iemācies savu emocionalitāti vadīt, tad izrādās tā spēj dot ļoti daudz labumu. Es savus emocionālos uzplūdus nu jau māku pārvērst sapņos, vīzijās, izmantoju to kā savu pievilkšanās spēku (magnētismu) attiecībās, kā arī radu dažādas enerģētikas pārbīdes, ko varētu nosaukt par mistiskām – kas saistīti ar rituāliem, enerģētikas attīrīšanu vai paaugstināšanu, veiksmes iegriešanu.

TEORIJA

Emocionalitāte un jutīgums, intuīcija un REDZĪBA nav savienojama ar pārāk loģisku un pragmatisku prātu. Tādēļ tieši dēļ sievietes emocionalitātes, viņa tiek tajos līmeņos, kur vīrietim parasti durvis ir aizvērtas.

Ja iemācāmies savas emocijas pārvērst par sapņiem un tos radīt – tad nekā graujoša vairs nav. Mēs sadedzinājām veco, lai radītu jauno.

Ja iemācāmies savas dusmas ielikt radošā izpausmē, tur nekā graujoša vairs nav – tiks radīts kas vērtīgs, kas bez dusmu spēka nebūtu dzimis.

Ja iemācāmies savu īgnumu izkustināt, savu bezcerību attīrīt, savu raudulību pārvērst mirdzumā – tas kļūst radošs un skaists.

Tu kļūsti par burvi, par ļoti magnētisku un pievilcīgu sievieti, jo vīrietis Tevī ierauga ko tādu, ko pats sevī nav redzējis.

Atceries – vīrietis ir loģisks un viņu pievelk Tavs neloģiskums, Tava netveramā daļa, Tava emocionalitāte, Tavas sirds jutīgums. Kādēļ? Jo viņš nespēj to kontrolēt un nespēj to izskaidrot.

Un jau atkal Tu kļūsti kā magnēts, kas pievelk vīrieti meklēt pašam sevī resursus, lai Tevi izzinātu.

PRAKTISKAIS DARBS

Šai daļā došu ļoti daudz piemēru un iespēju, kā pārvērst savas graujošās emocijas radošā izpausmē.
Kā gūt labumu no tā, kā jūties.

Nepareizas jušanās nav. Ir tikai nepiemērota attieksme pret savām emocijām un sajūtām. Tādēļ izmainīsim šo attieksmi, lai tā kļūst vērtība Tavā un citu dzīvē.

MEDITĀCIJA

Katrā LIVE nodarbībā būs meditācija enerģētikas sakārtošanai, saistībā tieši ar konkrēto tēmu.

AFIRMĀCIJAS

Iemācīšu kā izveidot individuālas afirmācijas, ko lietot enerģētikas un attiecību sakārtošanai.

Ieraksts būs pieejams līdz 31. jūlijam

_________________________________________

Dalības maksa par 2 semināriem 1,5-2h  ir EUR 30

PIETEIKŠANĀS FORMA
https://ej.uz/nxdh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atbildēt