lomas un atspulgi
Tiešraides

Ineses Meistarklase “LOMAS un ATSPULGI” 19.augustā

LOMAS un atspulgi

NODARBĪBAS ILGUMS 1,5 – 2 stundas

IEPAZĪŠANĀS

Tiem, kas mani nezina, dažos vārdos izstāstīšu, kas esmu un ko ik dienas daru. Kas ir pats, pats, pats svarīgākais, kas šai dzīvē mums jāīsteno. Pie kādiem apstākļiem mums ir veiksme un spēka sajūta, un kuros brīžos to visu zaudējam.

Izstāstīšu kā sapratu, no kā ceļas lielākā daļa attiecību problēmas

PIEREDZE

Kā jau sieviete, es esmu attiecību cilvēks. Man ļoti svarīgas ir labas un harmoniskas attiecības, un es patiešām gribētu, lai mācētu būt ar pilnīgi visiem cilvēkiem “normālā” un harmoniskā mijiedarbībā.

– Ar tuvāko loku, lai ir mīlestība, maigums un mīļums.

– Ar drusku tālāko – cieņa un izpratne.

– Ar pavisam tālo – pieņemšana

Nu vārdu sakot, lai varu iztikt bez graujošā.

Kad pētu un skatos, no kā attiecībās rodas nesaprašanās un problēmas, tas ir brīdī, kad kāds pārkāpj savas (vai Tavas) robežas un pilnvaras un sāk spēlēt ne to lomu, kas iederas konkrētā situācijā.

Piemēram, ja skolēns māca skolotāju, ja māceklis koriģē meistaru, ka futbolists aizrāda tiesnesim vai trenerim, vai ja meita audzina mammu.

Vārdu sakot, kad notiek kaut kas pilnīgi ačgārns, tad zemapziņas spogulis attiecībās nospēlē triku, kurā tiek pārkāptas jebkuras robežas un beigu beigās viss beidzas ar “viņa mani nesaprot”, “viņš pateica ko cinisku”, “tas ir aizvainojoši”, “man ar viņu nav ko runāt…” utt.

TEORIJA

Kad satiekamies ar cilvēku jebkurā dzīves situācijā, tad apziņā un zemapziņā zinām, kā otrs uzvedīsies. Ir kāda kārtība, kas mūsu sabiedrībā, kultūrā un vērtību sistēmā ir pieņemta jau paaudžu paaudzēs. Uz tā ir balstītas mūsu vērtības, uz tā būvējam savu izpratni un redzesloku.

Vēl vairāk – lielāka daļa no šiem attiecību pāriem ir saistīti ar Dieva kārtību un pamatota ar Svētajiem rakstiem, sākot jau ar “tev būs tēvu un māti godāt…”.

Brīdī, kad mēs savai mammai vai savam vīram, vai bērnam kļūstam “policists”, “kontrolieris”, “vagars” vai sākam spēlēt jebkādu cita veida lomu, kas nav adekvāta tam, kas pret šo cilvēku esam – iekļūstam nepatikšanās, jo…arī otrs vairs neizturas atbilstoši savai lomai.

Piemēram: mēs visi zinām, ka vīrišķīgam vīrietim vajadzētu dot drošību sievietei. Vārdu sakot – aizstāvēt jebkuru sievieti, būt bruņnieciskam, būt galantam. Bet….tas viss ir līdz brīdim, kamēr pretim ir sievišķīga sieviete.

Ja sieviete izturas kā priekšniece vai vagars – pilnīgi noteikti vīrietis i nemēģinās viņu aizstāvēt vai aizsargāt.

Šai nodarbībā mēs ņemsim ļoti daudz piemēru un paraugu, līdz iemācīsimies atpazīt, kurā brīdī pārkāpjam savu lomu, un tieši tādēļ mums jūk un brūk attiecības un veidojas aizvainojumi vai sasienas attiecību mezgli.

Kā no tiem tikt vaļā un kā atbrīvot savu dzīvi, lai tā ir bez energoblokiem – par to runāsim šai tēmā “Lomas un atspulgi”.

MEDITĀCIJA

Katrā reizē LIVE formātā novadīšu meditāciju, lai ir iespēja līdzsvarot, dziedināt un sakārtot enerģētiku.

Atceries, ka pilnīgi viss ir atkarīgs no enerģētikas.

Visa pasaule spoguļo to, kas ir TEVĪ.

AFIRMĀCIJAS

Vai zināji, ka mūsu izturēšanās (un enerģētika) ir atkarīga no informācijas, kas glabājas mūsu zemapziņā?

Afirmācijas ir lielisks veids, kā apzināti piepildīt zemapziņu ar to informāciju, kas palīdz justies tā, kā to vēlamies.

 

Ieraksts būs pieejams līdz 14. oktobrim

_________________________________________

Dalības maksa par 1 semināriem 1,5-2h  ir EUR 15

PIETEIKŠANĀS FORMA
https://ej.uz/nxdh

Atbildēt