Cart

Tiešraides

Ineses Meistarklase BRĪNUMU LAIKS 11.decembrī

NODARBĪBAS ILGUMS 1,5 – 2 stundas

Ir tāds laiks, kad enerģētika ir ļoti spēcīga – gan dabā, gan cilvēku radītā. Tāds pilnīgi noteikti ir uz saulgriežiem. Gan vasaras, gan ziemas. Bet ziemas saulgrieži – Ziemassvētki un pēc tam arī Jaunais gads ir ļoti spēcīgi saistīts ar cilvēku gaidām un vēlēšanos radīt ko jaunu. Un ja ļoti daudz cilvēki vienā laikā ko domā, vēlas, rosās, cer, ilgojas – viņi visi kopā “saražo” tik spēcīgu enerģijas vilni, ka to ir gudri izmantot.

Piemēram, šādi cilvēki saražo spēku arī politisku vai kādu citu jautājumu risināšanai. Šādi mums bija dziesmotā revolūcija, kad atguvām brīvību. Vai arī lielu spēku cilvēki sarada Dziesmu svētkos.

Tādēļ ir vērts šo enerģijas sakāpināto vilni nepalaist garām.

Es pati to vienmēr izmantoju

IEPAZĪŠANĀS

Tiem, kas mani nezina, dažos vārdos izstāstīšu, kas esmu un ko ik dienas daru. Kas ir pats, pats, pats svarīgākais, kas šai dzīvē mums jāīsteno. Pie kādiem apstākļiem mums ir veiksme un spēka sajūta, un kuros brīžos to visu zaudējam.

PIEREDZE

Man pašai ir virkne ar pasākumiem, darbiem, rituāliem, ko veicu uz svētkiem, lai jaunajā gada ciklā pēc Ziemassvētkiem audzētu kādu jaunu ideju, sapni vai mērķi.

Cilvēks ir ļoti stiprs un liels arī viens pats, bet daudzu cilvēku radītā enerģija plus vēl dabas spēks – tā ir BAGĀTĪBA.

Un tikai aiz nezināšanas to var palaist garām.

Agrāk šo nezināju – un tādēļ arī gāja kā gāja. Tagad, kad to zinu, tad dzīvei ir cita jauda un spēks, arī izdošanās un veiksme.

TEORIJA

Runāsim par rituāliem, par krāsu nozīmi, par simboliem, par enerģijas iekustināšanu, arī par tīri praktiskām un sadzīviskām lietām, kā svētkus padarīt īpašus.

Parunāsim par pārsteigumiem un dāvanām.

Arī par ticējumiem un senču gudrībām.

PRAKTISKAIS DARBS

Sagatavo pildspalvu un papīru. Darīsim arī praktisku darbiņu.

MEDITĀCIJA

Katrā reizē LIVE formātā novadīšu meditāciju, lai ir iespēja līdzsvarot, dziedināt un sakārtot enerģētiku.

Atceries, ka pilnīgi viss ir atkarīgs no enerģētikas.

Visa pasaule spoguļo to, kas ir TEVĪ.

AFIRMĀCIJAS

Vai zināji, ka mūsu izturēšanās (un enerģētika) ir atkarīga no informācijas, kas glabājas mūsu zemapziņā?

Afirmācijas ir lielisks veids, kā apzināti piepildīt zemapziņu ar to informāciju, kas palīdz justies tā, kā to vēlamies.

Ieraksts būs pieejams līdz 31. janvārim

_________________________________________

Dalības maksa par 1 semināru 1,5-2h  ir EUR 15

PIETEIKŠANĀS FORMA
https://ej.uz/nxdh

Leave a Reply