Grozs

Tiešraides

Pāris mēneši nodarbošanās jomai 11.jūnijs-19.augusts

Darbs vai nodarbošanās aizņem mūsu dzīves ļoti lielu daļu.
Kāda tā ir? Vai laime un mīlestība?
Vai Tava dzīve un pasaule no tā iegūst?

Meitenes, man jums ierosinājums!!
Kā būtu, ja mēs pārrunātu savas karjeras jeb nodarbošanās jomu?

Nu pirmkārt es tiešām domāju, ka sievietēm nav jāstrādā. Bet ja nu mēs tomēr to gribam, tad lai tas ir tik papildinoši un skaisti, ka nes prieku un gandarījumu.

Man pašai ir tā, ka esmu saaugusi ar savu darbu. Es esmu tas, ko es daru. Mana laimes terapija ir mana dzīve un savukārt laimes terapija ir tas, ko es citiem stāstu, mācu, par ko rakstu grāmatās un runāju nodarbībās.

Un jā – tas ir mans vienīgais naudas pelnīšanas veids.

Un jā – es varu nopelnīt ļoti labi.

Tieši tādēļ domāju, ka varu arī Tev iemācīt un palīdzēt uzsākt savu jomu. Ja Tu jau zini savu sapņu nodarbošanos, tad to nospodrināt, uzprišināt un sakārtot.

Ja nezini – tas to atklāt.

Formātu ņemsim tādu pat kā citās ilgtermiņa grupās – ar Brīvajiem mikrofoniem, kuros aicināsim piedalīties tos, kam jau ir izdevies savu rūpalu uzlikt uz kājām un tai pat laikā viņi var izstāstīt sākumu, nianses, ar ko jārēķinās.

Un protams, ka iedošu programmu, kā vispār saprast savas dzīves misiju u uzdevumu, kā arī izstāstīšu ar ko sākt soli pa solim.

Ik pa divām/trim dienām likšu uzdevumu. Pārējā laikā runāsim. Jo Tu jau zini, ka pati lielākā vērtība ir piepildīt zemapziņu ar informāciju, kura pēc tam nospoguļosies Tavā dzīvē. Tātad esi starp cilvēkiem, kas dara to pašu, ko Tu – un Tev veiksies. Plus mums būs vēl tādi, kas ir soli priekšā.

Es ticu, ka mēs katra varam būt laimīga savā darbā, savā izpausmē un gūt bezgalīgu gandarījumu no tā, ko darām.

Un iedomājies – cik laimīga būtu sabiedrība, ja pakalpojumu sniedzēji paši būtu laimīgi, un preču ražotāji un pārdevēji gaismas piepildīti.

Būtu laimīga pasaule, kas ….sākas mūsos.

________________________________________________________________

Grupa būs vaļā līdz 19.augustam

Dalības maksa 20 EUR

Pieteikties un apmaksāt vari ŠEIT

Atbildēt