Grozs

Tiešraides

TREŠĀS 100 tievēšanas dienas no 7. jūlija

TREŠĀS 100 tievēšanas dienas no 7. jūlija

Tas bija pagājušā gada decembrī, kad radās ideja par “100 dienas tievēšanai”.
Pa šo laiku ir notikuši jau divi simtdiennieki. Kā reiz otrais tuvojas finiša taisnei.
Un slaido figūru skaits pa šo laiku ir krietni papildinājies.

Nesaukšu skaitļus, jo tas katram ir individuāli, cik ilgā vai ātrā laikā atvadāmies no liekajiem kg. Es pati esmu sprintere un man patīk jebko darīt ļoti ātri un viegli. Tai skaitā tievēšanu.
Manis pašas metode ir ļoti strauji notievēt un pēc tam uzturēt sev ideālo svaru. 

Bet ir meitenes, kas tievē lēnām un gūst tieši tādu pat rezultātu un prieku par to.

Kad dalībnieces sāka jautāt vai būs trešai simtdiennieks, teicu – ka būs tikai tad, ja ienāks prātā jauns formāts kādā to darīt. Un ir.

Šai reizē mēs simts dienas sadalīsim četrās daļās. Un katrai no šīm daļām būs cita iedvesmas dalībniece no mūsu pašu vidus.

Pirmās 25 dienas būs Maija Anelli. Viņas tievēšanas stāsts ir manā grāmatā “Viegli un ar Mīlestību”. Kurš gan var iedomāties, ka šī smalkā meitene reiz ir bijusi ar 90kg svaru. Par savu pieredzi viņa vadīja Brīvo mikrofonu un tas grupā saglabājas un būs pieejams arī trešo simts dienu dalībniecēm. Maija visu dara skaisti. Viņa galdu klāj skaisti, un pucējas pirms iet skriet, viņai ir IG ieraksti par skaistumkopšanu. Viņai ir ļoti gaiša, jaudīga un iedvesmas pilna enerģija, ar kuru viņa dalās. Un tieši tādēļ viņu uzrunāju pirmajām 25 dienām, kamēr uzskaņojamies un tiekam uz viļņa. Viņa ir trīs bērnu mamma.

Kad simts dienu manā programmā tuvosimies liekā svara cēloņu izstrādei, tad sāksies otrās 25 dienas simtdienniekā. Un no Maijas stafetes kociņu pārņems Andra Hmeļnicka. Andra visu dara dziļi. Manām nodarbībām un visiem pasākumiem viņa seko no pirmsākumiem. Tie ir pilni 12 gadi mums kopā. Paralēli viņa apgūst ļoti daudz dziļu transformāciju tehniku un metožu. Un viņai ir savs tievēšanas stāsts, kas sākās ar 105kg un tagad ir 69, bet viss jau vēl turpinās.

Viņa ir trīs bērnu mamma.

Savukārt no Andras stafetes kociņu pārņems Laura Pakule Kruce. Mēs savā programmā būsim pietuvojušās fiziskām aktifitātēm, un kā reiz Laura mūs iedvesmos vingrot, kustēties, viņa ir beigusi Sporta akadēmiju, 8 gadus vadījusi fitnesa treniņus, bet paralēli stradājusi pasvaldībā, ar attīstības projektiem, bijusi deputate. Tagad ir bērna kopšanas atvaļinājumā. Viņa ir trīs meitiņu mamma. Un vēl – viņai ļoti patīk gatavot un radīt gardas receptes, ar kurām viņa ar mums padalīsies.

Un savukārt no Lauras stafetes kociņu pārņems Klaida Kaliņa. Arī viņa ir trīs bērnu mamma. Viņiem kopā ar vīru ir MILZU saimniecība, kurā ir 500 govis un jaunlopu. Ikdienā viņa rūpējas par māju, sētu, saimes galdu, iet uz kūtīm un gādā par lopiem, gan tos apkopjot, gan mīļojot. Viņi ar ģimeni kopā slēpo ziemā un veiko vasarā, brauc ar ūdensslēpēm un tagad arī burā. Klaida dzied korī.

Jau otrajā simtdienniekā Klaida mūs rītos modināja ar tiešraidēm vai video no rīta pastaigām un aukstā ūdens peldēm. Tā kā viņas 25 dienas iekritīs septembra beigās un oktobra sākumā – kā reiz būs aukstās peldēšanas sākums. To varēsim darīt ar Klaidas iedvesmu.

Mīļie un visas 100dienas ar jums kopā būšu es. Mēs iesim cauri pilnai programmai- gan ar uzskaņošanos, gan samazinātu ēšanas daudzumu, gan mīlestību, gan neēšanu pēc 17.00, gan cēloņu izstrādi, gan kustēšanos… Nu vārdu sakot viss kā pēc grāmatas “Viegli un ar Mīlestību”.

Dalība projektā maksā 20eur. Tā ir simboliska samaksa, lai atsķirotos tie, kas negrib darīt un lai esam kopā tikai tie, kas grib. Kādēļ tas vispār ir maksas projekts? Tādēļ lai mēs paši priekš sevis izdarītu šo apņemšanos un apstiprinātu to ar pieteikšanos.

Kādēļ nav par lielu maksu (adekvāti, cik šāda programma varētu maksāt) – lai dotu iespēju katram tajā piedalīties.

Tiekamies.

Var pieteikties jau tagad un piedalīties esošā simtdiennieka “astē”.

Sākam precīzi 7.jūlijā, kad būs TREŠĀS 100dienas TIEVĒŠANAI pirmā diena.

_____________________________________________________________________________

Maksa par 100 dienām 20 EUR

Pieteikties un apmaksāt vari  ŠEIT

Atbildēt