Grozs

Tiešraides

“Dīvāns nesnauž”

Mīļie, izstāstīšu jums par izaicinājumu. Par dažādu apņemšanos un izaicinājuma būtību.

Man tie ārkārtīgi patīk un šķiet, ka ar katru brīdi jo vairāk.

Ir dažādi cilvēki. Ir tādi, kuri tā mierīgi plūst pa dzīvi, un dabiski attīstās, cik sanāk tik ir labi. Dažkārt gadās, ka dzīve viņus nepatīkami sapurina un tad sanāk iet cauri diskomfortam, lai ko saglābtu.

Es kādā dzīves periodā esmu bijusi šāds cilvēks.

Un tad es sapratu vienu lietu – ja pats izvēlies kādu savu attīstību un pats ej cauri diskomfortam, tad Visumam tas patīk un no lieka tu netiec purināts.

Purina tos, kas ir aizsēdējušies un ierūguši. Bet tie, kas ir attīstībā, tos nav jēga no lieka bakstīt.

Pabaksta slinkos. Kas iegrimuši pašapmierinājumā vai arī kādās negācijās, rūgtumiņā.

Mīļie, es jau kādus 20gadus esmu attīstībā. Visu laiku attīstībā. Vienkārši atceros 2004.gadu, kad sākās mana laimes terapija un vēl 2 gadus pirms tam, kad sitos kā tauriņš pret gaismu, mēģinot visu – šie ir mani jaudas un attīstības gadi, kuros visu laiku ir kāda jauna apņemšanās, kāds jauns izaicinājums, lai veidotu sevi un slīpētu kā dimantu. Lai piedzīvotu sevis pašu labāko versiju Dievam par godu.

Mīļie, es ļoti mīlu dzīvi. Nu tā, ka varētu dzīvot 200 un 300 gadus un ilgāk. Man šeit ārkārtīgi patīk. Mīlu Zemi, un cilvēkus, bezgalīgi mīlu Dievu, kas šo visu radījis. Redzu savu misiju vai noderību šeit uz Zemes. Laime.

Un jā – es visu laiku gribu darīt tā, lai ir mirdzoši tīri un gaiši. Tādēļ arī enerģijai ir jābūt mirdzošai.

Pēdējos gados man bija arvien grūtāk uzskaņoties uz mirdzumu. Traucēja migrēna un nogurums. Līdz pašapziņas grupā aizrunājāmies par to, kas mums katram ir vājais ķēdes posms. Un man viennozīmīgi – ķermenis.

Man ir ļoti stipra griba, un kaudzēm iedvesmas, man ir plaša sirds un laimīga Dvēsele, bet…ķermenis kādā brīdī var netikt līdzi.

Un es izdomāju, ka man ir jāvelta kāds īpašs laiks ķermenim.

Ir jābūt REGULĀRĀM FIZISKĀM AKTIVITĀTĒM.

Dzīvoju pie jūras un izdomāju, ka katru dienu varētu noiet 10km ātrā tempā gar jūru. Un tā – sāku pa Jāņiem. Pēc tam sapratu, ka varu iedvesmot vēl kādus ar mani nākt. Un nu jau pateicoties šim izaicinājumam vairāk pa mēnesi katru dienu eju savus 10km.

Darām to kopā ar Tomu.

Viņš dažkārt šo gabalu skrien. (es līdz skriešanai vēl neesmu).

Papildus vēl airēju un trenažiera.

Un REDZU REZULTĀTUS. Mīļie, man tagad ir tik daudz spēka, ka varu noiet 10km vairākas reizes dienā. Bet tā kā to nedaru – eju tikai vienu reizi – tad šis mans spēks tiek dzīvei. Un ir tik daudz interesanta pa dzīvi, ja ir spēks. Aizvakar sāku veidot Instagram stāstus (storijus) – ak, cik daudz notikumu un etapu dienas laikā, kas izdzīvots “ārpus dīvāna”. Pirms tam lielāko diena daļu vienkārši sēdēju un rakstīju. Tagad arī rakstu, bet tā ir ļoti maza daļa. Pārējā laikā ir visa kā tik daudz interesanta, kam pietiek spēks.

Mīļie, 8.augustā mēs sāksim jauno “30 dienas izaicinājumu ĶERMENIM un PRĀTAM”.

Katrs izveidosim savu fizisko aktivitāšu apņemšanos un 30dienas to darīsim. Es likšu poustus, taisīsim sasaukšanos, filmēšu video, kā mēs darām – un LAI TOP! Kopā izdosies.

Ja arī Tev ir grūti iekustēties un pierunāt sevi uz fiziskām aktivitātēm – nāc mūsu pulkā.

Kā saka “dīvāns nesnauž” – tas ievilks mūs savos apkampienos ātri vien. Bet IZAICINĀJUMS to nepieļaus.

Pieteikšanās 30 dienām ŠEIT

Ar anketiņu: https://ej.uz/nxdh

Atbildēt