Grozs

Tiešraides

INESE: Sarunas par PAŠ-APZIŅU instagram

Mīļie, manas ugunskristības Instagramā ir notikušas – jaunā rubrika “Sarunas par PAŠ-APZIŅU” ir atklāta ar mūsu pirmo sarunu vakar. Runāju ar savu jaunāko māsu Gunda Strauss


Kādēļ izvēlējos Gundu?
Nu tādēļ, ka gribēju sākt ar ģimeni. Reiz man bija ideja veidot podkastu un toreiz kā pirmo gribēju aicināt uz sarunu mammu. Toreiz kaut ko nemācēju sadarīt ar tehniku, bija pārāk daudz jaunā, nezināmā un vajadzīgā, un tai mirklī sākās Ukrainas notikumi, un līdz pokastam neesmu tikusi.
Toties – katrai labai idejai ir jāīstenojas, tādēļ izdomāju, ka tieši to pašu varu darīt savā Instagram kontā un vakar bija mūsu pirmā saruna.
Mūsu ģimenē sarunām ir milzīga nozīme.
Atceros kopš bērnības, ka visi – vecāki un trīs meitas sēžam ap brokastu galdu un runājam un runājam. Beigās tētis aiziet darbos, bet mēs vēl druksu parunājam.
Mums bija ļoti strādīga ģimene, tādēļ šādas sarunas ir ļoti palikušas atmiņā – kā tādi saturiski un vērtību veidojoši momenti manā bērnībā un pusaudžu gados.
Ar laiku sapratu, ka tas ir bijis par pamatu manai laimes terapijai un sarunām ar jums. Visas manas grāmatas ir uzrakstītas kā sarunas. Katrs seminārs vai garās maratongrupas ir kā sarunas. Jā – komunicēšanai un šādai kopā būšanai un labvēlīgai mijiedarbībai mana dzīvē ir liela nozīme.
Jau zināms, ka nākamā saruna šai rubrikā būs 26.setembrī plkst.19.00 ar manu iepriekšējo kolēģi Pavasara studijā, bet tagad “Kroņu darbnīcas” idejas autori un vadītāju Arta Liepiņa
Pavasara studija ir veidota kā ģimene, tādēļ ar kolēģēm bieži vien jūtamies ļoti radniecīgi. Tādēļ šādas ģimeniskas sarunas par sevi, par attiecībām, pa pašapziņu, par Dievu, par mīlestību, sievišķību un laimi ir pilnīgi dabisks process. Jauns ir tikai veids kā tas notiek.
Mīļie, tas arī turpmāk notiks Instagramā.
Būs bez maksas.
Tādēļ, ja vēlaties klausīties un šādi regulāri tikties, esiet laipni aicināti izveidot savu profilu Instagram vietnē un piesekot man:
@inese_prisjolkova
Šeit arī vienmēr dosim ziņu par jaunumiem, par konkursiem, par dažādiem pasākumiem, akcijām, atrakcijām un daudz visa kā interesanta. Instagram ir daudz jauneklīgāka vietne kā Facebook. Tādēļ tur lielāka dinamika un klātbūtne.
Vakardienas ieraksts manā kontā ❤️

Pievienoties vari ŠEIT

Atbildēt