Grozs

Tiešraides

SEPTIŅI PAKĀPIENI 29.09.-5.10.

Mīlie, paldies ka piesakieties PAKĀPIENIEM.
Esmu dikti priecīga, jo kā jau katrreiz, kad esi izdomājis ko jaunu, sākumā gribās apstiprinājumu, ka vēl kādam tas liekas brīnišķīgi.

Tā kā šodien sākas Jauns mēness un mūsu šis veiksmes ceļojums iekrīt pašā labākajā laikā – jauns mēnes plus rudens ražas un augļu laiks, tad izdomāju, ka jau trešdien uztaisīšu atklāšanas tiešraidi, kurā ar jums parunāšu par veiksmi un pašiem svarīgākajiem likumiem, kas strādā gan Latvijā, gan Dubajā.

Nu un vakarā tad mēs lidojam prom, un ceturtdienas rītā vai pusdienlaikā būs pirmās reportāžas no turienes.

🌟 29.septembrī – Pirmajā pakāpienā runāsim par SAPŅIEM.

Mīļie, ja jums nav sapņu, ja esat aizmirsušs gribēt un ilgoties pēc kā jauna, skaista un nebijuša, tad jau šajā solī mums būs daudz ko pārrunāt.
Man pašai ir tā, ka mani sapņi un mērķi visu laiku ir uz manas varēšanas robežas.
Un es visu laiku varu.
Es sapņoju un gribu to, ko….objektīvi (it kā) nevaru, bet pateicoties tam, ka esmu jau sākusi to īstenot, tomēr varu.
Tā ir mana izaugsme.
Visu laiku gribēt un apņemties vairāk, nekā mana tā brīža pašapziņa un ticība ļauj.
Tātad – var teikt, ka tieši SAPŅI un IECERES ir manas attīstības pamatā.

Šis lieliski saaucas ar Dubaju. Viņiem tie sapņi un ieceres parasti ir pilnīgi nereāli. Viss, kas pasaulē vēl nav bijis. Piedevām tuksnesī, kur nav ūdens, kur nav dabisku apstākļu, lai ko tādu radītu.

🌟 30.septembrī – Otrajā pakāpienā mēs runāsim par paļāvību uz Augstākiem spēkiem.

Mīļie, nu šis mani glāb vienmēr, jo tai brīdī, kad esmu apņēmusies kaut ko, ko nevaru izdarīt, es skatos Debesīs un vienmēr pie sevis nočukstu, ka “ka Dievs caur mani to var”. Es pati varbūt ne, bet ar Dieva svētību jā. Un tā visu laiku Debesis man rāda, ka viss ir iespējams. Vajag tikai gribēt, ticēt un paļauties.

O, un te mēs Dubajā šo piemēru redzam it visā. Viņi pat sarunvalodā saka “darīsim, ja Dievs būs lēmis”. Vārdu sakot, pilnīga paļāvība Augstākajam.

🌟 1.oktobrī- Trešais solis – dzimtas spēks, vīriešu un sievietes lomas.

Kad bijām Dubajā, ar mums bija mana mamma. Jūs nevarat iedomāties, kāda cieņa jebkur tika izrādīta viņai dēļ sirmiem matiem un gadiem. Mēs iestājamies rindā EXPO, pēkšņi atnāk un viņai iedod caurlaidi, un visām pavadošām personām arī. Iekāpjam metro, pieceļas vairāki, lai dotu vietu viņai.
Un šādi viņi izturās pret visiem – gan savā dzimtā, gan citu dzimtās – senču spēks tiek novērtēts katrā solī.
Un vēl šai trešā pakāpienā – sieviešu un vīriešu lomas. Šis atkal ir ļoti jaudīgi. Galu galā, ja būtu pilnīgi vienādi, tad nebūtu vajadzīgi divi dzimumi. Ir taču kāds iemesls, ka esam sievišķā iemiesojumā. Tātad jāiemācās šo izmantot sievišķo enerģiju.
Es to jūtu ik uz soļa – ja eju caur vīrišķo, bloķējas. Ja eju caur sievišķo – svētība.

🌟 2.oktobrī – Ceturtais solis – tīrība, kārtība un bagātība.

Nu te no viņiem ir ko mācīties. Mīļie, tur uz ielām ir tīrāks, kā mums telpās.
Šo uzpasēju savā dzīvē, lai zemapziņai visu laiku ir tīrības, kārtības un bagātības simboli ap mani.
Šo mēs šeit varēsim safilmēt un iedvesmoties, jo tur tā ir visur.

🌟 3.oktobrī – attieksme un attiecības.

Mīļie, ja man likās, ka arābi ir ārkārtīgi uzbāzīgi, gribēs tirgoties un diņģēties, tad nekas tamlīdzīgs. Viņu kultūra ir pat neskatīties acīs. Tur nav pieklājīgi skatīties vai pētīt cilvēkus. Katrs dzīvo savu dzīvi.
Ak, kā man šis kā “viensētiniecei” un latvietei der. Nu tik labi tur jūtos. Nevienam nav faktiski nekādas daļas, ko un kā darām. Tai pat laikā – pilna laipnība, ja uzjautājam.
Kādēļ viņi ir tik veiksmīgi? Jo dzīvo savu dzīvi vismaz 99%.Un tikai to vienu procentiņu pavēro citus.

🌟 4.oktobrī – darīt vairāk, kā no Tevis gaida.

Šis ir izaugsmes, attīstības un labestības pamatā. Tā ir, ja dara Dievam par godu. Ka negaidi, lai paprasītu – ierosini, dari, pamani, izlabo… Šādi veidojas saimnieka attiekme pret dzīvi. Ka tev rūp.

🌟 5. Oktobrī – pateicība un atspēriens, lai šo visu atkal sāktu no jauna citā – augstākā spirāles riņķī.

Mana pārliecība, ka tikai pateicība mūs ceļ. Tikai pateicība par to, kas tev ir, tev dod iespēju atsperties kam tālākam.
Un mēs noteikti atspersimies.
Mīļie, šo visu baudīsim no Dubajas caur live un video. Dienas laikā būs vairāki ieraksti. Katru dienu vismaz trīs konkrētas atziņas, par kurām aprunāsimies.
Ja viņi var uzcelt debesskrāpjus un radīt vidi, uz kuru brauc cilvēki no visas pasaules, tad mēs pilnīgi nteikti varam izsapņot lielus sapņus un sasniegt tos.

Mīļoju jūs!

Tiekamies SEPTIŅOS PAKĀPIENOS no Dubajas.

Peteikšanās ŠEIT

Ar anketiņu: ttps://ej.uz/nxdh

Atbildēt