Grozs

Aktuālie vebināri

Šoreiz aicinu tikai darītājus

Novembra sākums mums būs ļoti jaudīgs – ar daudziem sākumiem. 8.novembrī sāksim jauno kursu “TIEVĒŠANA. PAŠ-APZIŅA. KARMA”, kurā aicinu visus tos, kas patiešām grib notievēt.

Nevis patusēt, nevis paskatīties kā citiem iet, bet tiešām no sirds – izvēlēties paši notievēt.

Man ar tievēšanas grupām nu jau ir gara pieredze. Ilgākā no tām ir 700dienas grupā “100 apņemšanās dienas”, kurā ir fantastiskākie rezultāti tiem, kas dara, bet nu…bija arī ļoti daudzi, kas tikai vēroja vai bija kompānijas pēc.

Tad nu, mīļie, šoreiz aicinu tikai darītājus.

Vai arī vērošana ir darīšana, kas dod labus rezultātus?

Jā, arī tā var būt un zinu divus gadījumus, kas šobrīd ir ar -35kg. Tā ir Iveta Pikmeistere, kura pirmās simts dienas tikai vēroja, otrā nevienam neteica, ka darīs, bet tomēr uzsāka, nu un tad trešājā reizē – viss notika pa īstam. Tievēšana turpinās un nu jau vairākas simts dienas Iveta ir mūsu iedvesmotāja.

Otra ir mana māsa Gunda Strauss, kas gāja citu ceļu. Viņa vēroja manu tievēšanu ar smaidu, un bija grupā, no sākuma tikai skatījās, bet tad pēkšņi atspērās, jo atrada savu metodi un skolotāju, un nu jau gadu kā ir ar -35kg, pati vada tievēšanas grupu un iedvesmo mūs pa trešdienām simts dienu grupā.

Mīļie, jā – šai reizē mēs taisīsim visu no cita gala.

Būs īsāks un jaudīgāks laiks. Simts dienas dažkār grupai ir pa garu. Kāds nogurst, kāds zaudē interesi, kādam vajag atkal jaunu uzrāvienu.

Tādēļ pavisam nedaudz saīsināsim laiku, bet toties taisīsim KLĀTIENES NOSLĒGUMU. Tā kā es apzinos, ka pilnīgi visi atbraukt nevarēs, tad šis ir kā pasākums ārpus programmas. Bet mūsu jaunajā grupā programmā saliksim citus uzsvarus. Daudz runāsim par PAŠ-APZINĀŠANOS un PAŠAPZIŅU.

Šķetināsim karmiskos mezglus un jautājumus.

Visticamāk, ja tievēšanai jāpievēršas atkārtoti, tad to noteikti var sasaistīt ar karmu.

Uztaisīšu seminārus, kur to izrisināsim.

Kādēļ aicinu darītājus? Tādēļ, ka ar motivētu grupu ir daudz labāki un jaudīgāki rezultāti visiem. Tur izveidojas kolektīvs spēks, kas palīdz, ja kādam neiet. Vai dod iedvesmu, ja papildus to vajag.

Es pati esmu darītāja un man rezultāti ir vienmēr. Šovakar novadīju nodarbību par to, kā sasniegt rezultātus, un dalībnieces teica, ka vairākas lapas pierakstītas ar paņēmieniem un praksēm. Lūk, to visu liksim lietā, lai rezultāti būtu.

Galvenais ir gribēt un darīt.

Mīļie, pieteikšanās jaunajā grupā jau ir sākusies.

Ja būsiet grupā daudzi jau tagad, tad no Singapūras uztaisīšu jums ievadu, lai zināt, ko darīt, un likšu jums video atziņas no Malaizijas ceļojuma laikā.

Kamēr gaidīsim grupas atklāšanas svētkus 8.novembrī, viena daļa kg būs jau izkusuši.

Vēl grupā runāsim par stilu un tērpiem – esam pieaicinājuši profesinālu stilisti.

Runāsim par grimu un make-up – būs profesionāla grima meistare.

Būs vingrošana ar Aneti, un Ivetas video.

Mīļie, nāciet tie, kas tiešām no sirds gribiet notievēt un esat gatavi darīt.

Mīļoju, jūs!

Tiekamies.

Pieteikšanās ŠEIT

Ar anketiņu: https://ej.uz/nxdh

Bildē

man pašai ir 170cm un uzturu 60kg svaru

Atbildēt