Grozs

Tiešraides

Darīt to, ko neviens vēl nedara

Mīļie, gandrīz mēnesi biju prom un tagad, kad esmu atgriezusies, jūtu, ka esat mainījušies. Varbūt sabijušies. Varbūt pieklusuši. Varbūt rudens pārņēmis.

Runāju ar citu jomu pārstāvjiem, un saka, ka visās jomās esot iestājies sastingums.

Vai parunājamies?

Kā jūs jūtaties?

Vai tumsa un rudens pie vainas? Vai cenu kāpums un komunālie rēķini, kas vēl tik būs?

Vakar vadīju tiešraidi grupā “Nauda un Mīlestība” un tieši par šo runājām, ka ja man ir rokas, kājas un galva, tad visticamāk es taču vienmēr nopelnīšu gāzes vai elektrības rēķinam. Un diez vai tas ir to vērts, lai par to nervozētu vai iedzīvotos stresā.

Man pašai ir tā, ka savām idejām un plāniem neļauju aizķerties pie tā, ka ceļas cenas vai paredzēti lielāki maksājumi.

Bet tai pat laikā izmantoju šo laiku, lai domātu par jaunām sava darba jomām un saprotu, ka vienkārši ir jāiemācās vairāk nopelnīt.

Ceļojuma laikā vienam grupasbiedram jautāju – kā viņš atrod jaunas biznesa jomas un kā prot nopelnīt naudu, un viņš pilnīgi nesagatavojies uzreiz pateica manuprāt ģeniālu frāzi: “dari to, ko neviens cits nedara”.

Starp citu – kad man bija kādi 38 gadi, man viena viedā redzētāja teica – tu pavisam drīz nodarbosies ar to, kādas profesijas nav un ko neviens nedara.

Kad radīju Pavasara studiju un laimes terapiju, tad tiešām to neviens nedarīja.

Starp citu – es mājās lapā aprakstīju savu dzīvi un ikdienu laikā, kad vēl tāds vārds “blogs” un “blogeri” vēl pie mums nebija. Tā tapa manas grāmatas – sarunu formātā par dzīvi un mīlestību.

Arī laikam, ka tā neviens neraksta.

Vārdu sakot – jādara ir pirmajam.

Pēc tam jau Tevi var gan špikot, gan atkārtot, bet….pēc tam Tev atkal jābūt pirmajai. Un atkal un atkal. Vienkārši jāpierod iet pa priekšu.

Mīļie, grupā “Nauda un Mīlestība” runāsim gan par nodarbošanās veidiem, gan naudaspratību, gan enerģētiku, gan mīlestību.

Vakar izstāstīju naudas formulu un bagātības trepīti jeb līmeņus un Kristīne iekomentēja, ka “šīs ir labākās apmācības par Kiosaki kvadrātu”.

Vārdu sakot – ja vien jums ir bažas par naudas vai finanšu jomu, tad…. pietiek baidīties. Uztver šīs bailes kā zīmi, ka jāsāk darboties.

Vismaz man pašai katrā reizē, kad liekas, jāiemācās nopelnīt vairāk vai jātiek cauri kādai krīzei, rodas spēja ieslēgt turbo režīmu un šai jomā visu sakārtot.

Mīļie, kopā ir jaudīgāk. Nāciet:

Pieteikšanās ŠEIT

Ar anketiņu: https://ej.uz/nxdh

Bildītē

Tikko bijā Jūrmalā uz Jomas ielas lokālā “Veranda”.

Šie vieta piedzīvojusi fantastiskas pārmaiņas.

Atbildēt