Grozs

Tiešraides

RITUĀLI Jauno gadu sagaidot

Katru gadu decembra vidū manī mostas milzīga vēlēšanās izdarīt ko īpašu, kas palīdzētu man palaist veco un sagatavoties jaunajam.

Esmu tos nosaukusi par RITUĀLIEM un nu jau gribas teikt, ka bez tā vairs nav iedomājams mans decembris.

Šogad iedomājos, ka varētu to izstāstīt arī jums un iemācīt kā vispār veicami rituāli un kā izdarīt to tā, lai patiešām dzīve mainītos.

Mani pašu neinteresē pilnīgi nekas tikai darīšanas pēc un rituālus kā rotaļas vai spēles netaisu. Tas, ko gribu, lai patiešām no tā dzīve…sakārtojas, attīrās, izmainās, šķīstās. Daru to Dievam par godu, lai pilnīgi noteikti zinu, ka neko nevaru aizlaist šķērsām.

Man pašai liekas, ka visvērtīgākais laiks rituālu veikšanai ir tieši mirkli pirms Saulgriežiem.

20.decembris.

Bet kā vienmēr saku – ja nepaspēj tad, tad izdari līdz Jaunam gadam. Ja nepaspēj tad, izdari līdz 7.janvārim (pareizticīgo Ziemassvētki), ja vēl nepaspēj, tad līdz 19.janvārim – tad ir Kreščeņije.

Bet nu..es vienmēr mēģinu iekārtoties, lai mana gada kulminācija ir uz ziemas saulgriežiem, jo…tad ir tumšākais brīdis un tiekam pie sevis visdziļāk.

Varbūt arī senču pieredze ieskanās, jo visas maģiskās lietas tad tika darītas.

Man pašai visi rituāli vairāk saistīti ar zemapziņas sakārtošanu, ar Visuma zīmēm, ar simboliem, ar stihijām, ar palaišanu un atvēršanos jaunajam.

Sākumā es jums izstāstītu rituālu būtību kā tādu. Kādēļ vispār ir vērts ko tādu darīt un tad mēs kopā uztaisītu trīs dažādus rituālus.

Attīrīšanos ar uguni.

Piedošanas rituālu.

Sapņu un ideju materializēšanu.

Man šie trīs vienmēr liekas paši svarīgākie. Lai esam ar tīru enerģīju. Lai palaižam to, kas bijis, un lai atbrīvojam vietu tam, kas nāks.

Šai reizē būs interesanti, ka grupu vērsim vaļā piecas dienas iepriekš, jo gribu jums izstāstīt, kas viss mums būs jāsagatavo, kā jāiekārto vieta un pat kāds būtu ieteicamais tērps.

Piecas dienas, lai varat pārdomāt un lai uz 20.decembri esat gatavas piedalīties, lai varam darīt visi reizē.

Starp citu – tam arī ir maģisks spēks, ja rituālu kaut katrs savā vietā, bet domās savienojoties, darā visi reizē. Es izstāstīšu kā.

Un pastāstīšu vairākus citus paņēmienus un rituālus, kurus varēsiet izdarīt pa Ziemassvētkiem vai Vecā gadā vai Jaungada naktī.

Mīļie, tikko esam izsludinājuši.

Pieteikšanās ŠEIT

Atbildēt