Grozs

Kā atsiet karmiskos mezglus un vairs tos neveidot

Ir vienkārši jāizdara daži “kapitālie remonti

Ir tādi darbi, uz kuriem ir jāsaņemas, un tie vienkārši ir jāizdara, ja grib dzīvot labāk. Nu piemēram, kapitālais remonts mājai, vai mājas fasādes krāsošana, vai kādi citi svarīgi darbi, kas ļauj pēc tam baudīt gadu gadiem laimīgu un sakārtotu dzīvi.

Ar garīgo izaugsmi un mūsu jušanos ir tāpat.

Ir vienkārši jāizdara daži “kapitālie remonti”. Un viens no tiem ir pagātnes caurskatīšana un pieņemšana ar mīlesību. Pagātnes aizvainojumu palaišana.

Mīļie, un nav variantu, ka tas sakārtosies pats no sevis. Nē, nesakārtosies. Tas ir jāizdara Tev pašai ar savu brīvu gribu un apziņu.

Bet toties kāda laime iestājas pēc tam. Un kāds spēks atbrīvojas.

Tas ir līdzīgi, it kā gadiem esi staigājis ar smagām dzelzs bumbām pie kājām, un te pēkšņi šīs važas atver un vari būt brīvībā.

Es šo darbu darīju reizē ar savas otrās grāmatas rakstīšanu. Pagājšgad šo grāmatu pārizdevām ar 10gadu jubilejas nosaukumu PAŠ-APZIŅA.

Kamēr rakstīju grāmatu, paralēli tīrīju savus pagātnes notikumus un piepildīju savu bērnību, pusaudžu gadus un agrīno jaunību ar mīlestību. Tagad mana pagātne ir saulaina un mirdzoša.

Vai tā bija toreiz? Nē. Toreiz mans Ego bija pārņemts ar emocijām un tikai ar savu skatījumu. Tagad vari paskatīties plašāk, no dažādiem skatu punktiem un ieiet Dvēseles mīļumā, lai viss sastātos vietās.

Ko tas dod?

Spēku un mīlestību.

Tu vari atsperties uz savu pagātni ar pašapziņu un pateicību, ka viss, kas ar Tevi notika tiešām Tevi dara stiprāku un jaudīgāku.

Man pašai kopš tiem laikiem pagājuši 10 gadi, kas ir bijuši jaudīgi un spēkpilni. JO MANI VAIRS NEBREMZĒ PAGĀTNES AIZVAINOJUMI.

Starp citu, kad satiec cilvēku un sāc sarunāties, uzreiz ir atpazīstami tie, kas šo ir izdarījuši, un kas vēl nav.

Divas ceturtdienas mēs tagad runāsim par mega svarīgiem un jaudīgiem tematiem – kā piepildīta pagātnes aizvainojumu ar mīlestību, un kā atsiet karmiskos mezglus un tos vairs neveidot.

Pieteikties ŠEIT

Ar anketiņu: https://ej.uz/nxdh

Redz, kamēr nesakārto attieksmi pret pagātni un kamēr neiztīri karmu, tikmēr ļoti grūti piepildīt sapņus un dzīvot tā, kā vēlies.

Bildītē

mēs ar Kasparu vēl vecajā mājiņā

Atbildēt