Grozs

Tiešraides

Lai visas dzīves jomas mums ir līdzsvarā

Vai Tev ir tā, ka par kaut ko iedomājies savā dzīvē, un Tev iekņudas vēders un pārņem patīkama sajūta. Man šādi ir ar Laimes skolu.
Es nezinu, kur bija kavējies šis vārdu salikums, jo pēc būtības jau to daru 14 gadus un laimes terapija ir tiešām tas, kas ar mani pašu notiek un ar katru notiek, kas vien šo ceļu sāk iet.
Bet Laimes skola ir par mācīšanos. Un es esmu par to, ka tiešām VAR IEMĀCĪTIES. Mīļie, iemācīties mēs varam pilnīgi visu, ko vien vēlamies.
Uz kaut ko mums ir talants un uz kaut ko nav. Bet – būt laimīgiem, pašapzinīgiem, veiksmīgiem un jaudīgiem – šis talants mums visiem IR. Tik jāiemācās vairs nelikt sev sprunguļus ceļā, ir jāiemācās pret sevi izturēties ar cieņu, ir jāiemācās radīt nevis graut.
Tieši tādēļ ir Laimes skola un mazie paņēmieni katru dienu, kas palīdz mums fokusēties uz labo.
Mīļie, RĪT SĀKAM.
Rīt sākas jaunais Laimes skolas kurss.
Par to man ir tie tauriņi vēderā, jo ir atkal kāds jauns atskaites punkts – mēs atsperamies, lai dzīve kļūtu skaistāka un mirdzošāka.
💚
Kas ir Laimes skola?
Tā ir FB grupa, kurā tiekamies, lai katrs savā dzīvē KATRU dienu ko minimāli uzlabotu.
Es no savas puses katru dienu ielieku kādu uzdevumu, praksi, atgādinājumu vai ierosinājumu, bet Tu no savas puses apņemies iedvesmoties un izdarīt.
Un dzīve mainās.
Neatgriezeniski mainās uz labu.
Pat ja pēc tam ir kādas bedres, tad tās ir krietni vien augstākas nekā iepriekšējās. Mēs ejam kā pa sinusoīdu uz augšu, kur katrs kalns un katra leja ir augstāki par iepriekšējiem.
Šai reizē mēs ņemsim naudas un bagātības tēmu, kas būs saistīts ar dzīves veselumu. Lai visas dzīves jomas mums ir līdzsvarā. Lai mīlestība ir “miljons” un nauda ir “miljons”. Un nevis miljons eur, bet tieši šī sajūta, ka esmu bagāta vēl daudz vairāk, nekā tāds miljons var dot.
Mīļie, Laimes skola ir par simbolisku dalībasmaksu, lai tiešām KATRS var iesaistīties.
Pieteikšanās ŠEIT
Ar anketiņu: https://ej.uz/nxdh
Tie, kas bijāt pienākuši pie manis Sieviešu Festivālā un saņēmāt dāvanu kartes, varat tās šeit izmantot.

Atbildēt