Grozs

Tiešraides

Kā šodien pelnām NAUDU?

Kādēļ Laimes skolā runājam par naudu un bagātību?

Tādēļ, ka šobrīd notiek GLOBĀLA PĀREJA naudas pelnīšanas būtībā. Ja agrāk naudu pelnīja dēļ iztikšanas, dēļ rēķinu nomaksas, dēļ tā, lai apmaksātu sadzīvi, tad tagad dziļākā doma ir, ka

NAUDU MĒS PELNĀM, LAI VARĒTU IZDARĪT DAUDZ VAIRĀK LABA.

Un izrādās, ka pateikt šo ir vieglāk, nekā pārmainīt domāšanu. Savukārt, ja nepārmainām domāšanu, tad turpinās “no rokas mutē”.

Lai atspertos un tiktu nākamā līmenī ar ienākumiem un bagātību – ir jāizmaina domāšana no tā, ka vairāk naudu vajag “man, lai būtu pilvērtīgs atpūties cilvēks”, “lai dotu bērniem labu izglītību”, “lai nomaksātu komunālos un nebūtu jāsatraucās par rēķiniem”….

Šai visā ir “man, man un man”. Un lai cik tas nebūtu jau tālejoši labi domāts, ka – tad, kad būšu atpūties, varēšu izdarīt daudz laba…

Tad pagaidām tas viss izklausās tikai un vienīgi – man, man, man…piedevām..rēķinu nomaksai.

Atceramies – egoisms ir trūkuma cēlonis. (un pat ja tas vispār nav egoistiski, jāskatās kā tas izklausās un izskatās no tā, ko saki).

Mums vajadzētu pacelt domāšanu par oktāvu augstāk un reāli gan domāt, gan runāt par to, ko visu es spēšu RADĪT, kad man būs vēl vairāk naudas.

Nu piemēram, ja man būs daudz vairāk naudas:

Es spēšu atvērt reālu Laimes skolu – konkrētu ēku, ar daudzām klasēm vai auditorijām, kurās būs fantastiski pasniedzēji un dažādas prakses.

Vai – varēšu uztaisīt spa salonu….

Vai es varēšu uztaisīt lolotavu suņiem un kaķiem…

Vai es varēšu attīstīt jaunu nodarbošanos un atvērt vekalu, kurā būs…..

Vai…..

Vārdu sakot – lai Visums un Debesis redz, ka man tikai tāds “sīkums” kā vēl nauda ir vajadzīga, lai es izdarītu šīs lielās, skaistās lietas, par kurām degu, par kurām man mirdz acis, dēļ kurām pasaule kļūs labāka, skaistāka un mīlestības piepildītāka.

Mīļie, to mēs darām Laimes skolā. Mainām domāšanu. Ejam transformāciju.

Pievienojieties.

Pieteikšanās ŠEIT

Ar anketiņu: https://ej.uz/nxdh

Atbildēt