Grozs

Tuvākie notikumi

Tiekamies 19.08. Augustes Iedvesmas Dārzā

Description: ❤️ Mīļie, mums pienācis ielūgums no Augustes iedvesmas dārza saimnieces Lauras Dances Description: ❤️

“Mīļās meitenes, tad nu ar prieku un nelielu patīkamu kņudoņu pakrūtē, izsludinu šī gada Iedvesmas dienas programmu! Galvenais vadmotīvs: “Es esmu īpaša, tāpat kā Tu!”Description: 🌸Description: 💕 Tieši caur šo Māsības idejas saukli aicinu Jūs visas 19.08 uz burvīgu tikšanos Augustes iedvesmas dārzā, lai kopā ievibrētu savā sievišķīgā, spēkā un viedumā. No sirds paldies visām iedvesmas lektorēm! Jūsu atsaucība šogad ir tik liela, ka diena būs patiesi piesātināta, bet ticu, ka caur to jo vērtīgāka un piepildošāka!

Vēl arvien iespēja pieteikties uz tirdziņu, lai nestu to sevis sastrādāto tautiņās un ļautu pārējām papriecāties!Description: 😉

Tā, kā pati uz Iedvesmas skatuves nekāpšu, tad dažos vārdos pastāstīšu kā tas viss sākās!

Piedaloties Inesītes lekcijās par Sapņu nodarbošanos, es sajutu savu aicinājumu radīt dārzu, kā radošo platformu savām iecerēm un cilvēku priekam. Tādu paradīzes maliņu Saulkrastu novadā. Kosmosam salēdzoties nonācu vietā, kur mani sagaidīja jau iestādītas, bet atstātas savvaļā 1800 hortenzijas, kā arī milzīgas vāzes un majestātiskas kolonnas. Un te sākās mans ceļojums, ar milzīgu apņēmību, nežēlīgu darbu un dažbrīd pat šķiet apmātību ejot pretī savam sapnim!

Pērn grupiņā Pašapziņa un Nauda mācījāmies parādīt sevi cita citai! Iedot cita citai kādu vērtīgu impulsu. Un tā nonācām līdz klātienes tikšanās reizei, kas izvērtās Maģiski skaista! Man ir neizsakāms prieks šo tradīciju turpināt, jo tā savā ziņā piešķir jēgu tam ko es daru – radu vietu, kurā uzlādēties! Caur dabu, caur cilvēkiem, caur kopābūšanu!

Nāc bariņā arī Tu!

Lai šo tikšanos būtu harmoniskāk noorganizēt un visām pietiktu krēslu, kur apsēsties, lūgums pieteikties Whatup 26401764 vai iemaksāt dalības maksu 15 eur bildēs redzamajā uzņēmuma kontā.

Atbildēt