Grozs

TIEVĒŠANA

Tik iedvesmojoši TIEVĒŠANAS STĀSTI

Vairāki tievēšanas stāsti no mūsu šī brīža grupas:

->->->-> Pirmajās 60 dienās es biju klusais novērotājs, svars no vērošanas nemainijās. Savā otrajā 60niekā no 76.6.kg tiku uz 72.3, kas nav daudz un nav plāna piepildījums, bet arī labi, jo sen nebiju redzējusi 72, bet tagad uz šp ciparu skatos jau kopš jūlija sākuma. Zem 72 es netiku, bet uz augšu ar nekāpj, par ko ļoti priecājos.
Man šī grupa ir ne tik ļoti par svaru, bet tik ļoti sirsniņai. Šeit valda tāds siltums, sievišķība, pieņemšana, sapratne – tas kas tik ļoti reizēm pietrūks dzīvē, (kā noskaidroju, tas arī ir viens no iemesliem, kapēc kg ripo klāt). Šajā grupā valda mīlestība. Tas tik ļoti motivē un ceļ, ka šo 60 dienu laikā sapratu, ka vēlos darīt to, kas man patīk, nevis ir jāpatīk, tādēļ iegadājos divas apmācības programmas un kamēr bērni būs skolā un dārziņā, man būs iespēja pilnveidoties tajā, kas man tik ļoti tuvs. Šķiet bez šīs grupas, es tā arī nesaņemtos. Tādēļ tiksimies arī nākamajā 60niekā, motivācija un sirdsiltums no grupas man noderēs.

->->->-> Esmu atvadījusies no -16 kopā. Sāku novembrī ar 68, tagad 52 (164cm). Man ir gājis visādi, un tieši labi, ka tā, jo zinu, ir labās un ne tik labās dienas, svarīgi, lai vienmēr atgriezos pie sevis. Ļoti patīk lidināties pa gaisu, bet svarīgi ir sazemēties. Paldies Inese Prisjolkova un meitenēm par iedvesmas stāstiem. Ar sevi ir nemitīgi jāstrādā, lai ir interesanti un vienmēr atrodas jauns mērķis kur tiekties. ..

->->->-> … šorīt uzkāpu uz svariem un …wouuu.. acīm redzamais neticamais . – esmu pārkāpusi savam prātam nesasniedzamo desmitnieku – nu jau svars sākas ar 6 .. 69,7 kg un kopā no 24.janvāra esmu atbrīvojusies no precīzi 25kg, jo uzsāku ar 94,7kg.

->->->-> Paldies visām meitenēm par kopābūšanu! .. no katra jūsu komentāra var iegūt pieredzi un saprašanu par darīšanu un nedarīšanu .

->->->-> Vēl ir kur tiekties, tāpēc turpināšu arī nākamā grupiņā. Un gaidīšu Iveta Krastiņa-Paegle dienasgrāmatas! .. un protams, Iveta Pikmeistere video! .. Lai veicas mums visām – gan tām, kurām vēl ir ko mest, gan tām, kurām svars jānotur! …

->->->-> Mīļie, iedomājieties – janvārī gandrīz 95 kg. Un tagad 69,7 !!! youhooooo!

Kad šo visu klausos, lasu, skatos, dzirdu – manī ir TĀDA laimes un prieka sajūta, it kā es pati šo būtu izdarījusi. Jūs nevarat iedomāties, kā jūtu jums līdzi, kā fanoju un balsoju par jums. Cik ļoti ticu un cik ļoti pārdzīvoju, ja nu kas nesanāk.

Līdzīgi, kā tribīnēs, kad Kaspars spēlē futbolu.
Nu …patiešām, tā mana kopsajūta ar jums ir kas pavisam īpašs. Nekad neticēju, ka tā var būt.
Droši vien tādēļ es nevarētu būt ne koučs, ne treneris.
Es vienmēr par sevi saku, ka esmu skolotāja. Nu vēl precīzāk būtu teikt – lektore, vai grāmatu autore.
Es norunāju savu nodarbību un eju prom, jo ja esmu katrā stāstā iekšā, tad man beigas. Nu pilnīgi noteikti nevaru būt terapeits, dziednieks, vai jebkurš, kurš ilglaicīgi seko līdzi izaugsmei.
Tomēr….dzīve visu sakārto un tievētājgrupā man sanāk iesaistīties ļoti un tiem rezultātiem sekot ļoti.
Galu galā – katru svētdienu mums ir “publiskā svēršanās”.
Nu ok – tie, kas negib, jau tik un tā neko neieraksta. Bet tie, kas ir iesākuši ierakstīt savus rezultātus, tiem ļoti motivējoši ir katras nedēļas atskaites punkts – cik tad ir izkausēts.

Es vispār esmu rezultātu cilvēks. Man pa tukšo ņemšanās ne visai patīk. Ja var darīt, padarīt, redzēt rezultātu – tas mani aizrauj, patīk un interesē.
Tādēļ mūsu tievēšanas grupās rezultāti IR.
Es vienkārši mudinu uz tiem.

Mīļie, ja nu jums ir tā, ka arī gribētos slaidāku augumu un izkausēt kādus liekus kilogramiņus, tad – ir īstais laiks sākt. SOVAKAR 1. AUGUSTĀ sākam jaunu tievēšanas kursu, kas ilgs 60dienas.

Starp citu – mans tievēšanas laiks bija tikai kādas 40dienas, vai augstākais 50 un es tai laikā notievēju -16kg.

Mīļie, tik ļoti piekrītu – gan par to, ka šajā grupā valda mīlestība, tā tik ļoti motivē un ceļ, gan arī par to, ka ar sevi nemitīgi ir jādarbojas, lai ir interesanti un vienmēr atrodas jauns mērķis, kur tiekties. Esat laipni aicināti. Pieteikties ŠEIT

Atbildēt