Grozs

Zemapziņas pārprogrammēšana

No nabadzīgas uz bagātu DOMĀŠANU

Es gribētu, lai varu kā Matīss – uziet Augšā, sasmelties spēku un mieru, lai šeit uz Zemes pasaulīgā dzīvē visu sakārtotu, kā vēlos.

Pagaidām man tas nesanāk, lai gan ar Debesīm runāju ļoti bieži un vienmēr jūtu, ka enerģija pienāk un sirdī ieplūst mīlestība.

.

Bet tas, ko gan protu un varu – sazināties ar savu zemapziņu. Gan to, gan to būtu jāiemācās katram.

Par šo es varētu pateikt līdzību – ja neesi saslēgumā ar Debesīm, tad tas ir kā lietot datoru vai telefonu bez interneta.

Savukārt, ja neproti tikt klāt zemapziņai, tad ir līdzīgi, kā nespēt atvērt ielādētos materiālus (foto vai dokumentus, kas ir Tavā ierīcē).

.

Liela daļa cilvēku tiešām tā dzīvo, ka izmanto tikai to, kas prātā.

Bet – pateikšu noslēpumu. Dzīvē notiek tas, kas ir zemapziņā.

Zemapziņa ir 95% un apziņa tikai 5%. Iedomājies, cik ļoti visu “diriģē” zemapziņa, ja neesi iemācījies vadīt domas un prātu un piedevām sakārtot zemapziņā esošo informāciju.

.

Es lielā mērā protu vadīt prātu. Un koncentrēšanās man nu jau uztrenēta ilga. Bet ar visu to – tagad pētot nabadzīgu un bagātu domāšanu, atrodu virkni programmu, kuras uzkrājušās no bērnības, varbūt atmiņu stāstiem no dzimtas notikumiem, varbūt no redzētā vai kādām filmām vai pasakām. Vārdu sakot – es nekad neesmu kārtojusi naudas vai bagātības tēmu savā dzīvē.

Tas vienkārši nav izravēts.

Man bija svarīgi, lai ir labs vīrs, lai piedzimst bērni, lai uzceļam māju, lai uzrakstu grāmatas un vadu studiju, bet….tā, ka gribētos izpreperēt naudas un bagātības tēmu – tā nav bijis.

Nu laikam, ka vienmēr esmu jutusies jau tāpat pietiekami bagāti.

.

Tagad vadot grupu par pāreju no nabadzīgas uz bagātu domāšanu – atklāju sevī iesērējušas pārliecības, kas …vienkārši bremzē dzīvi.

Tādēļ 31.augustā taisīšu ZEMAPZIŅAS PĀRPROGRAMMĒŠANU tieši par pāreju no nabadzīgas uz bagātu domāšanu.

Ja jūti, ka Tev arī šo vajadzētu, piesakies ŠEIT

vai ar anketiņu: https://ej.uz/nxdh

FOTO: ELIZE ZALUMA PHOTO

Atbildēt