Grozs

LAIMES SKOLA

Laimes skola PATEICĪBAI

Mīļie, kurš no jums esat gatavi reāli ar sevi pastrādāt?

Es oktobrī DARĪŠU.

Mans būs tāda prakse, ka katru dienu no rīta rakstīšu pateicības. No sākuma jauktā secībā, pēc tam pa tēmām – mammai, tētim, māsām, vīram, bērniem….

Vai varbūt pa jomām….

.

Īstenībā nav tik ļoti svarīgi, ar ko sākam vai kuru jomu tieši tīrām. Mums jāpaceļ sava apziņa un līdz ar to kopējā vibrācija, ko ir diezgan viegli izdarit caur pateicību.

Lūk un LAIMES SKOLAS formāts to mums ļauj vienkārši izdarīt.

.

Tā kā, mīļie, visi, kas vēlaties, pa pilieniņam sakārtot savu dzīvi, tā īpaši pat neko nedarot – nu es ieteiktu sākt ar šo.

Jo atgādināšu vēlrreiz un vēlreiz – ja nedarīsim pilnīgi neko, neviens jau no malas neatnāks un mums uz paplātes to labo un sakārtoto dzīvi neatnesīs.

Āriņa atspoguļo iekšiņu.

Ir jāpatīra iekšiņa, lai tai ārējā laikā kas jauns un skaists varētu ienākt un Tu to varētu pamanīt.

.

Pēdējā laikā bieži domāju arī par to, ka dažkārt cilvēki kā dimanti var uzmirdzēt tikai tiem, kas to redz, vai arī tad, kad to redzi.

Tieši tapat kā situācijas un notikumi. Atziņas, atklāsmes, cēloņi – sekas, jautājumi un atbildes.

Kad kļūsti REDZĪGS. DZIRDĪGS. Uztvert vai sajust spējīgs.

.

Mīļie, es aicinu jūs oktobri padarīt sev par īpašu.

Tas būtu ne tikai pateicības mēnesis, bet arī tāds īpašs laiks mums pašiem ar sevi, kad no rīta sev izveidojam kādu mazu rituālu ar tējas vai ūdens glāzi. Savā mieriņā pasēžam un pateicamies par jaunu dienu.

.

Tā kā mans lielais pagrieziens šogad jau ir noticis tagad septembrī un es gan meditēju, gan klausos augstas vibrācijas mūziku, gan nu jau pievēršu uzmanību ķermenim, gan tagad to no oktobra papildināšu ar šo pateicības praksi – tad manā dzīvē šis veidojas kā tāda brīnišķīga notikumu sērija un loģisku pakāpienu virknējums – šo visu gribu darīt kopā arī ar jums.

.

Mīļie, labprāt aicinu jūs uz LAIMES SKOLU.

Un atcerieties, ka pievienojoties tagad, jūs šai grupā varēsiet piekļūt pilnīgi visu mēnešu ierakstiem sākot no pagājušā gada decembra, kur sākām ar “esmu savas dzīves autors”, turpinājām ar sievišķības tēmu, tad pašapziņa, tad attiecības, tad zemapziņa utt…

Laipni lūgti: https://ej.uz/sf7y

30dienas=30eur

Tēmas katru dienu

Atbildēt