Grozs

PAŠAPZIŅA

Kā punkts uz i

Kas ir tas, ko Tu nedari, jo Tev priekš tā nav naudas?

Cik daudz skaistu sapņu Tu neesi īstenojusi, jo…nav naudas?

Cik daudz laba neesi izdarījusi, izbaudījusi vai nopirkusi, jo….nav naudas?

.

Es esmu uztaisījusi 10 soļu programmu, lai atrisinātu tos jautājumus, kas izkristalizējušies visās iepriekšējās grupās kā “klupšanas akmens” gan pašapziņai, gan bagātībai.

Agnese par bagātības grupu teica, ka tas ir kā krējums no visām manām grupām. Ko koncentrētas zināšanas, no visa. Kā punkts uz i.

Un tā tiešām ir. Ja es ķeros kādai lietai klāt, es to gribu izpētīt un saprast līdz galam, lai mūs vairs nevienu nekavē tik raupja lieta, kā naudas trūkums.

.

Pirmais, kas mums jāiemācās, lai būtu laba pašapziņa – ir jātiek vaļā no pūļa domāšanas. Jābūt pašai. Lai esam pie veselā saprāta tai brīdī, kad citiem ir panika, vai gāžas pāri kāds negāciju vilnis. Lai Tu vari būt mierīga, jo zini, ka Tev ir sava iekšēja gaisma, vērtību sistēma un pārliecība, kurā jūties stabili.

.

Otrais. Ir jāzina, ko Tu gribi. Kamēr samierinies ar to, kas ir, un neatļauj sev pat sapņot lielus sapņus, tikmēr nekā nevar mateializēties Tavā dzīvē tas, kas nav smalkā plānā Tevis radīts.

Pa priekšu vīzija – tad materializēšana.

Šeit iemācīšu Tev kā materializēt savus sapņus.

(mazai atkāpei izstāstīšu savu sarunu ar Matīsu. Matīss man jautā – bet vai tad tev ir kāds sapnis vai mērķis, kuru tu neesi sasniegusi? Un es saku – nav. Es visus līdzšinējos sapņus vai mērķus esmu piepildījusi. Vienkārši tādēļ, ka es zinu, kā to dara. Kā materializē un īsteno sapņus).

.

Trešais. Kur ņemt drosmi un ticību brīžos, kad šķietami nekas nenotiek.

Vai zināj, ka bambusam trīs gadus aug sakņu sistēma, un tikai tad tas mežonīgā ātrumā aug kā koks. Lūk – mums arī ir vajadzīgs tas laiks, kamēr iesakņojas mūsu vēlmes un tas nav mazsvarīgāks laiks par redzamo daļu. Tikai Tev tas ir jāapzinās.

.

Ceturtais. Kā pieņemt svarīgus lēmumus. Ar šo mēs kļūstam par pieaugušajiem. Kamēr neprotam pieņemt lēmumus, vai kamēr to mūsu vietā dara kāds cits, tikmēr tā ir bērna pozīcija. Un ….bērniem naudas nav. Jākļūst par pieaugušo, lai būtu bagātība.

.

Piektais. Kas ir vissvarīgākais pašapziņai un bagatai dzīvei? Būt resursā.

Ir visu laiku jāuzvaktē, lai esi pietiekamā enerģijas plūsmā. Lai Tev ir pietiekami tīra un jaudīga enerģija.

.

Sestais. O – šis ir mega svarīgi. ATBRĪVOTIES NO VECĀM PROGRAMMĀM. Izrauties no tām. Šis ir gandrīz neiespējami, bet tiešam jādara, jādara un vēlreiz jādara. Jo tieši tā nabadzīgā domāšana ir saistīta tieši ar šo.

.

Septītais. Bagāta domāšana. Kur to ņemt. Kur atrast piemērus. Tieši tāpat kā es tagad no Matīsa mācos kā izturēties pret ķemeni, kā godāt un mīlēt ķermeni, kā rūpēties par to, kā būt stiprai, kā vairot muskuļu masu utt. Tieši tāpat Tev ir jāatrod cilvēks vai cilvēki ar bagātu domāšanu un jāvēro kā viņš vai viņi domā, dara, izturās, attiecas.

Piemēram – vai lieto atlaides, vai viņa leksikā ir vārds “dārgi”, cik iespringst vai neiespringst par naudu. Vai veic uzkrājumus, vai nē. Izvēlies tādu cilvēku, kurš Tev der.

.

Astotais. Kas ir Tavs vājais ķēdes posms bagātībā. Katram tas ir kas cits. Kādam izšķērdība, kādam skopums. Kādam neprasme nopelnīt. Kādam nespēja nosaukt cenu. Kādam bailes. Kādam…. Kas ir Tev?

.

Devītais. Kas ir Tavi “trumpji” – kā tos spēcināt? Es stāstīšu par saviem, grupas dalībnieces dalīsies ar saviem, Tu par saviem…

.

Desmitais. Jautājumi un atbildes. Mans jaunais es. Mana jaunā dzīve. Mana jaunā pašapziņa.

Plus divi māstermaindi, kurā iesim tiešraidē divātā ar video.

Dalībasmaksā pa 50dienām būs 100eur.

2eur dienā.

Pieteikšanās ŠEIT

Vai ar anketiņu ŠEIT

Bildīte

Allas Bečeres jubilejā jau pāri pusnaktij deju vilcieniņā visa ģimene

nodancojušies slapjām mugurām (izskatās, ka pat slapjiem matiem 😃 )

Perfekta ballīte. Paldies.

Atbildēt