Grozs

PAŠAPZIŅA

Būt savā plūsmā

Vakar sākām pirmo tēmu grupā PAŠAPZIŅA un BAGĀTĪBA, kuru tagad izstrādāsim vairākas dienas.

Kā izrauties no plūsmas. Kā atkabināties no dažādām kopējām enerģijām, kur esam pazaudējuši savu brīvu gribu. Jo diemžēl – ja esi atdevusi savu brīvu gribu kādam egregoram, tas nozīmē to, ka tā ir Tava izvēle.

Pašapziņa un īstena bagātība ir tur, kur vari būt pats un brīvs, neatkarīgi, ko visi visapkārt domā un dara. Tad nu mums katram pašam ir jāizdomā cik daudz esam “bara dzīvnieks”.

Bišķi jau esam. Cilvēks ir sociāla būtne un mums patīk būt piederīgam.

Tādēļ vakar iesākām un šodien turpināsim dziļu un vērtīgu analīzi – kurās jomās agrāk esi vienā mierā gājusi pret plūsmu un jutusies lieliski.

.

Es 1982.gadā neiestājos komjaunatnē. Tie bija dziļi padomju laiki. Visi klasesbiedri stājās un es ne. Un jutos pie tā lieliski.

Manā laikā skolā bija skolas formas. Mana mamma man vienmēr šuva savādāku tērpu. Pirmajā klasē man bija trīs dažādi skolas tērpi. Paldies mammai, ka es varēju iet pret plūsmu.

Ar laiku man šo “skolas formu” mēs šuvām pie šuvējas.

Es biju vienīgais bērns klasē, kas mācījos mūzikas skolā. Man nepatika mūzikas skola, bet man patika, ka esmu vienīgā, ka šādi esmu savādāka kā citi.

.

Kāds sakars šai visā ir BAGĀTĪBAI?

Tādēļ, ka bagātība rodas tur, kur vai nu sākotnēji esi viens un uzaudzē šo jomu kā pirmais, vai vari tikt virs pārējiem. Pavēro kopējo sabiedrību – nu nav jau tā, ka visi visapkārt ir pašapzinīgi un bagāti. Ja Tev tā ir, tad šis ir Tavs īpašais skatījums par pašapziņu un bagātību.

Bet es patiešām ticu, ka mēs visi varam būt gan pašapzinīgi, gan bagāti. Kā iepriekš grupā runājām – ja vien gribam – varam būt multimiljonāri.

Tikai jāiemācās atdalīties no plūsmas, jo ar kolektīvo domāšanu tas nenotiek. Ja vien neesi uzaudzis miljonāru un miljardienu sabiedrībā.

.

Vakardienas uzdevumā turpinājām savis analizēšanu ar to, kur droši jūtamies, ejot pret plūsmu šobrīd. Kur jau tagad darām savādāk kā visi, un tā ir mūsu pārliecība.

Piemēram – es neēdu gaļu, zivis. (mana lielā ģimene visi ēd. Visi radi ēd. Dzimta ēd. Bet es ne. Izlēmu un ne).

Piemēram – mūsu bērnam ir privātskolotāji un viņš neiet skolā. Visi citi bērni iet. Viņš neiet.

Tā mēs jūtamies labi.

Nevienu ne uz ko neaģitējam.

Vienkārši tā jūtamies labi.

.

Vēl šai uzdevumā ir jautājums – kur jūties labi, ka esi plūsmā. Un netaisies to mainīt. Kur ir Tavas vecās programmas un gribi, lai tās Tev paliek.

Tu cieni un sargā tās.

Piemēram – es esmu ļoti konservatīva un man svarīga ir ģimene, monogāmija, uzticība. Man svarīga ir latvietība, mīlu savu zemi, mīlu Latviju, mīlu “Ūbelītes”…. un negribu neko no tā mainīt.

.

Vakar vēl klāt bija meditācija, jo svarīgi ir mainīt enerģētiku. Vienreiz, otreiz, vēlvienreiz…un tā desmit meditācijas šai kursā.

.

Un šodien vēl iesim un dalīsimies grupā par katru no šiem uzdevumiem.

Mīļie – nu šī ir reāli pirmā diena, kad esam sākuši strādāt.

Ja vēlaties mums pievienoties – esat mīļi aicināt.

Pieteikties vari ŠEIT
vai https://ej.uz/nxdh


Atbildēt