Grozs

APZIŅAS KVANTU LĒCIENS

Lai Jauno gadu iesāktu jau ar pilnīgi jaunu un tīru enerģiju

Mēs ar Matīsu Zacmani vadām klātienes nodarbības un nu jau vairākās slēgtās grupās esam izmēģinājuši, kā tas ir – būt reizē kadrā tiešraidē. Cik ērti tas ir mums, un cik labi jūtas grupu dalībnieki, un šķiet, ka ir tik labi, ka varam uzrīkot ko riktīgi lielu.

.

Mīļie, varam jūs aicināt divus gada tumšos mēnešus pavadīt kopā ar mums, runājot par ļoti gašām lietām – par Apziņas kvantu lēcienu jeb pāreju.

.

Ko tas vispār nozīmē un kas tas tāds ir? Vai tas ir vienkārši moderns nosaukums, ko visi tagad lieto vai kaut kas neizbēgams, kas ar mums visiem notiek un notiks?

Nu to mēs tur arī visu izrunāsim, bet īsumā varu teikt tā – ka šobrīd Zeme iet cauri tādai pārejai, kas no mums prasa smalkāku enerģijas vibrāciju, kāda ir bijusi līdz šim. Pēkšņi mums visiem būtu jāmāk būt piecīgākiem, laimīgākiem, veselākiem, sportiskākiem, jauneklīgākiem, varošākiem, mīlošākiem utt.

Un ja tādi neesam, tad neizprotamā veidā mums viss jūk un brūk.

Mums vispār šobrīd visapkārt viss mainās it kā bez cēloņa jeb citiem vārdiem – neierastā kārtībā.

Viss ir kaut kā neierasti.

.

Kur lai ņem kādu līdzsvaru, harmoniju vai mieru, ja viss ir tik neierasti un notiek tik neloģiski.

Lūk – tieši par to mēs runāsim – kur to ņemt, kā aktivizēties, sagatavoties, kā uzturēt sevi formā, kā ikdienā veidot jaunus ieradumus jeb garīgo higiēnu, lai atceramies pieslēgties dievišķai enerģijai pirms katra svarīgā notikuma, bet ar laiku visu laiku.

Vai atcerieties tos laikus, kad internetu izmantojām uz brīdi. Bet tagad, cik gribam.

Šī ir kā līdzība ar lūgšanām – ka agrām lūgšanas, meditācijas vai sarunas ar Augstākiem spēkiem bija kādos īpašos brīžos, bet tagad vajadzētu iemācīties būt šai Plūsmā vai Kanālā visu laiku.

.

Mīļie, lai vai kā – šis ir kas nebijis un pavisam īpašs kaut vai tikai tādēļ, ka “simts gadus” neesmu ar kādu kopā vadījusi kādas grupas vienā ekrānā.

Un Matīss ir ar pavisam īpašu pieredzi un spējām, lai šo pieredzi, redzējumu un zināšanas laistu plašumā.

Viņš pilnīgi noteikti novadīs aktivācijas meditāciju un vēl citas meditācijas. Mēs noteikti atbildēsim uz jautājumiem un nāksim tiešraidēs. Jo aktīvāki būsiet jūs, jo jaudīgākas un interesantākas mūsu sarunas.

Vienīgais, ko nevarēsim izdarīt, ir elpošanas praskes. Uz tām jums būs jābrauc pie mums uz Ragaciemu. Bet to, ko varēsim izdarīt online formātā – to darīsim.

Esat laipni aicināti.

Sāksim 1.novembrī un darbosimies visu novembri un decembri.

Lai Jauno gadu var sākt jau ar pilnīgi jaunu un tīru enerģiju.

60dienas=60eur.

Pieteikšanās ŠEIT

vai ar anketiņu ŠEIT

Bildīte no šī vakara live

Atbildēt