Grozs

APZIŅAS KVANTU LĒCIENS

APZIŅAS KVANTU LĒCIENS ir par visu, tai skaitā par attiecībām

Bija man klātienes konsultācija, kur meitene man saka, ka man noteikti vajadzētu taisīt kādu grupu par attiecību tēmu. Pēc konsultācijas satieku Tomu un Matīsu un viņiem to saku, uz ko Matīss Zacmanis atbild, ka mēs kopā to varētu.

.

Mīļie, un tā tas tiešām arī būs. Jaunā grupa APZIŅAS KVANTU LĒCIENS ir par visu, tai skaitā par attiecībām. Tai skaitā par sievišķību un vīrišķību. Tai skaitā par būšanu savā vietā un savas vietas atrašanu.

Jo tad, kad mēs nejūtamies savā vietā, tad mēs stumjam no vietas ārā citus. Tad mēs bāžamies virsū citiem un pārkāpjam citu robežas. Bet tai brīdī, kad esam sevī, esam mierā, esam saskaņā ar sevi – mēs esam dabiski un ērti pret otru cilvēku, lai vai kas viņš būtu – vīrs, sieva, kolēģis, kaimiņš, bērns, palīgs māsa, brālis, mamma, tētis…

Kad esi mierā ar sevi un ar mirdzošu eneģiju, tad lai vai ko otrs dara, viņš Tev nenodara pāri.

Nu un otrādi – kad staigā tāds jēls un apdauzījies, tad pilnīgi visi dara sāpes. Katra vēja pūsmiņa jau ir kā trauma.

Es zinu.

Man ir bijis gan tā, gan tā.

.

Es zinu, kā ir raudāt bērnu slimnīcā pie garderobes, jo garderobiste aizrāda, ka manam kažokam nav ļipiņas, uz kura to pakārt, bet es esmu tik švaka, ka neko nespēju atbildēt…tikai turēt to savu mētelīti un raudāt. Līdz cita mamma izņēma to no manām rokām, uzlika uz pleciņiem un pakāra, pasakot darbiniecei, ka arī tā taču var. Toreiz man reanimācijā bija bērni.

.

Un zinu sevī arī milzīgu spēku.

Piemēram,….kāds rodas, kad aicinu cilvēkus nākt pie Brīvības pieminekļa, jo kādu mammu gribēja vest uz Āfriku likt cietumā. Cilvēki nāca ar baltiem ziediem, valstvīri darīja savu darbu un mamma atgriezās Latvijā pie saviem bērniem. Esmu bezgalīgi pateicīga visiem, kas toreiz atsaucās.

.

Mīļie, mums katram ir šie abi.

Gan tas nabadziņš, kurš ir trausls un vārgs. Kuram var nodarīt pāri un kurš dažkārt ir jāaizsargā. Un mūsos ir MILZĪGS GARA SPĒKS, kuru apzinoties un atmodinot mēs varam izdarīt pārcilvēciskas un jaudīgas lietas. Ir svarīgi sevi iepazīt. Ir svarīgi zināt, kas esi.

Svarīgi ir sevi apzināties.

Un … zināt, ko darīt, kad modīsies.

.

Mēs ar Matīsu gribam ar Tevi par to parunāt. Jau kādu daļu esam satikuši klātienes nodarbībās un visticamāk viņi būs mūsu grupā kā kodols, kas varēs dalīties ar savām sajūtām un zināšanām.

Bet jāmostās būs … visiem. Tā vai savādāk. Tādēļ ir labi zināt, kas notiek un kādēļ. Tādēļ no 1.novembra divus mēnešus līdz pat gada beigām runāsim, meditēsim, veiksim dažādas prakses, lai sajustu savus spēku un apzinātos, kas esam, un cik jaudīgi esam.

Pieteikšanās ŠEIT

vai ar anketiņu ŠEIT

Atbildēt