Grozs

KANĀLS

Ejam arvien dziļāk un runājam jaudīgāk

Mīļie, mūsu tiešraides kļūst arvien interesantākas un mūsu (Redzošo) kļūst arvien vairāk. Vakar Toma grupā KANĀLS bijām kā ierasts mēs trīs un mums pievienojās arī Rita.

.

Rita ir dzīvnieku ārsts. Mēs iepriekš bijām pazīstami dēļ mūsu suņiem. Tā notika arī šovasar, kad mūsu mazais suns Pikolo Džo sagrieza kāju un Rita atbrauca viņu aprūpēt.

Kamēr sarunājāmies, tikmēr stāstu, kā esam iepazinuši Matīsu, un viņa saka, ka grib pievienoties mūsu praksēm.

Tālākais ir apbrīnas vērts, jo viņai spējas veras vaļā daudz ātrāk un jaudīgāk kā mums citiem.

Nav jau jāsalīdzinās, bet Toms no sava Kanāla vienmēr saka – “o, ja jūs redzētu, kas ir Rita”, “Ritai ir mega jauda”, “Ritai ir dziednieka spējas” utt.

.

Rita pati to apstiprina un vakar tiešraidē arī stāstīja. Viņai ir pieredze jau no bērnības, bet visu mūžu viņa mēģinājusi savas spējas apspiest un par tām nerunāt.

Lai gan atceros, ka kādā sarunā viņa teica, ka dzīvniekus nevis ārstē, bet dziedina. Ka viņai ir kaut kāda īpaša maņa, ka viņa zina, kas katram dzīvniekam tieši konkrātā brīdī vajadzīgs.

Protams arī akadēmiskās zināšanas. Un dēļ šī “komplekta” pie viņas stāv rindas un cilvēki grib, lai viņu mīluļus ārstē tieši viņa.

.

Ja atcerieties Zemes radīšanas stāstu, ko piedzīvojām novembrī, tad tieši Rita bija tā, kas pavadīja Lodi desmit dienas līdz tā veiksmīgi iegāja Zemē.

.

Mīļie, par to visu un daudz vairāk bija pirmajā tiešraidē šai gadā. Varat mums pievienoties. Esam tikko sākuši – šī bija pirmā tiešraide.

Viss palika ierakstā. Grupā redzēsiet arī visus iepriekšējos live ierakstus.

.

Vakardienas tēmas Toma Kanālam:

🌟No rīta pamodos un domāju, interesanti, vai manās mājās man blakus diendienā ir daudz man neredzamo būtņu? Un, ja ir, tad kas tās ir?

.

🌟Vai Tev nāk informācija, vai var uzticēties astroloģiskajām prognozēm. Vai to astrologs var pateikt kā mainīsies dzīves scenārijs, ja sekosim gaismas ceļam, savam garam un ķermenim. Parasti katru gadu konsultējos ar astrologu kurš ir veiksmīgs laiks daríjumiem, kurā laikā jauzmanās. Kāds ir Tavs redzējums uz šo. Vai vajag ievērot astroprognozi, vai paļauties vienīgi uz sevi?

.

🌟Kādreiz ir lasīts, ka 18. janvārī viss ūdens esot dzīvs, gan dabiskajās ūdens krātuvēs, gan arī ūdensvados. Vai tā ir?

.

🌟Par nedzimušajiem bērniņiem. Ja bērna dvēselītes sēž uz mākoņa maliņas un izvēlās nākamos vecākus,tad kāpēc ir spontānie aborti un mirušas grūtniecības? Dvēselīte pat nepiedzimst.

.

🌟Vai ir nozīme dzeramā ūdens aktivizēšanai, piemēram ar šungītu vai kalna kristāliem ?

.

🌟Ir dzirdēts, ka “mīlestībai nav dzimuma”, taču ir arī daudz pretestības un nosodījuma pret viendzimumu partneru ģimenēm un bērniem tajās. Vai tas ir kārtējais cilvēku aizspriedums vai tomēr nē?

.

🌟Ticu, ka viss notiek Dievišķā kārtībā, katrs saņem pēc nopelniem, taču man ļoti trigerē cilvēku nežēlība pret dzīvniekiem – īpaši industriālās pārtikas un kažokādu fermās.

Kāda ir saistība starp šiem dzīvniekiem un cilvēkiem, kas tur strādā; kam pieder šāds bizness; kas izmanto to pakalpojumus (piem., ēd gaļu, nēsā kažoku)?

.

🌟Kā palīdzēt sunim, kurš saslimis ar ļaundabīgo audzēju? Vai eitanāzija būtu pareizā izvēle?

.

Mīļie, un protams, arī pateicības, par to, ko darām:

.

🌟Paldies! Ĵūs man ļoti palīdzējāt. Tieši šobrīd man tas ir aktuāli

.

🌟Liels paldies! 🙏🙏🙏Manī tik ļoti ievibrēja Toma atbildes otrā daļa. Uzreiz redzēju sevi bērnībā, un to cik ļoti mamma un vecmamma mani no visa sargāja. Pat ļoti pārspīlēti. Atcerējos to sajūtu , cik ļoti ierobežota bieži jūtos salīdzinoši ar citiem bērniem. Acīmredzot manas mīļās ir negribot mazliet pārcentušās.🤭😊Paldies, kā iedevāt instrumentu! Tagad pacietīgi, kā mazu bērnu, mācīšu sevi nebaidīties. Paldies! 🙏💓

.

.

Vārdu sakot – ir ļoti vērtīgi.

Ejam arvien dziļāk un runājam jaudīgāk.

Pieteikties ŠEIT

vai https://ej.uz/nxdh

Atbildēt