Grozs

Tiešraides

Tu JAU dzīvo sapņu dzīvi


Vai esat pamanījuši, ka esam “noniecināšanas un nenovērtēšanas meistari”. Lieku pēdiņās, jo tam tā nav jābūt. Mums nevajag uz to tiekties. Bet pavēro šai sakarā sevi un citus. Kā runājam, kā uztveram, kā izsturamies pret to, kas mums ir.
Ja kāds ko skaistu paveicis, tad nevilšus tik un tā gribas atrast kādu nepilnību. Bet ja pār pašām birst komplimentu lietus, tad tā vien gribas pateikt, ka tik labi nemaz nav.
.
Vai zināji, ka Tu dzīvo sapņu dzīvi?
Kādam citam Tava dzīve ir sapnis.
Kādai sievietei nav bērnu un viņa cer un sapņo par to, kaut būtu. Ja Tev ir bērni vai varbūt arī mazbērni – tad Tev ir dzīve, par kuru viņa tikai sapņo.
Kādam citam nav darba. Līdz ar to nav naudas. Tev ir. Tas cits cilvēks sapņo par tādu dzīvi kā Tava.
Kādam cilvēkam negadījuma dēļ nav kāju. Tev ir. Viņš vispār nesaprot kā Tev var būt problēmas dzīvē, ja Tev ir kājas.
.
Man agrāk diendienā bija migrēnas. Tik ļoti sāpēja galva un bija slikti visam ķermenim, ka varēju tikai tumsā gulēt. Un tad vienā dienā tas pārgāja. Un es no sirds domāju – kas jums visiem cilvēkiem vispār var būt par problēmām, ja nesāp galva.
.
Jā, mīļie, mēs nenovērtējam to, kas mums ir.
Mēs uzreiz metamies šķendēties par trūkumiem. Mēs tik ļoti iecentrējamies uz to, kā nav, ka kļūstam nelaimīgi no šīm domām vien, un neredzam to visu pārbagātību, kas mums ir.
.
Jaunajā kursā “Ieelpo laimi un mīlestību” pirmais solis, ko darīsim, sāksim priecāties par to, kas mums ir.
.
Vienmēr saku – ja gribi villu pie jūras, tad no sākuma iemīli savu vienistabas dzīvoklīti un padari to par oāzi apkārtējā tuksnesī. Un Tu redzēsi, kā nonāksi pie villas.
Man pašai tā ir bijis. Es savas “Ūbelītes” mierīgi varētu saukt par villu. Un ceļš līdz tām man bija tieši šāds – rozēm kaisīts. Es katru savu īrētu mājiņu vai nopirktu dzīvokli biju uztaisījusi kā pērlīti un savās acīs redzēju kā manas sapņu mājas.
“Bagāts kļūs vēl bagātāks”.
“Kam ir, tam taps dots”.
Mums savās domās un attieksmē jākļūst bagātiem šī vārda visskaistākajā nozīmē un tad, mums taps dots.
.
Mīļie, esmu noilgojusies pēc šī kursa un pēc jums, lai visi kopā varam savai dzīvē “iepūst elpu”.
.
Latviski tā neskan – mums nav tāda vārda, kas apzīmē gan ieelpu, gan “elpas iepūšanu kā dvašu” jaunajai dzīvei. Bet iedomājies – kā ir ELPOT laimi un mīlestību. Gan uz iekšu, gan āru.
Tu gan ieelpo sevī laimi un mīlestību, gan izelpas laikā dod savai dzīvei mirdzumu.
Es to iztēlojos un tas ir tik skaisti.
.
Ak, meitenes, esmu tik ļoti iedvesmota.
.
1.februārī sāksim jaunu kursu “Ieelpo laimi un mīlestību”, kurā liksim kopā jaunās kosmosa zināšanas, ko gūstu no Toma Kanāla, Matīsa stāstītā un manis pašas ceļojumiem elpošanas prakses laikā.
Mūsu uzstādījums būs to visu integrēt dzīvē.
Laimīga sieviete – laimīga pasaule.
Pieteikšanās:
http://www.pavasarastudija.lv/preces/inese-prisjolkova-ieelpo-laimi-un-milestibu/
Un kā parasti anketiņa
https://ej.uz/nxdh
ADBDfoto

Atbildēt