Grozs

KLĀTIENES PASĀKUMI

Kopā piedzīvot savu dzīvi

Kā man patīk šie garie, meditatīvie pirmdienu rīti, kad kopju māju pēc mūsu klātienes pasākuma.

Esmu savā mierā un gaismā un visu lieku pa vietām. Nekaitina pat tas, ka visas glāzes pēc divreizējas traukumašīnas programmas tik un tā jāpārmazgā. Acīmredzot, man tāda karma.

Vakar mums bija sulu bārs.

Gatis bija atvedis suluspiedes. Spiedām gan ābolus, gan apelsīnus, gan burkānus un varbūt arī ķirbi. Šodien mums vēl arvien ir kalns ar apelsīniem un nu jau trīs glāzes katram izdzertas svaigi spiesta suliņa.

Labi, ka netievēju, jo šādi kilograms dienā nāk klāt.

.

Vakar mums bija mega jaudīgs pasākums – ar kristāla trauku meditāciju, ar enerģijas vadīšanu, kas ir kā Sanda autorprogramma.

Tas ir apbrīnojami, kā mūsmājās rodas arvien jauni un jaudīgi cilvēki, kas garus gadus jau praktizē to, ko pēc tam var palīdzēt piedzīvot citiem.

Izrādās, ka Sanda sākums meklējams Pavasata studijā pirms 9 gadiem, kad otrs Matīss vadīja pie mums čenelinga nodarbības. Aplis noslēdzies, un tiekamies jau pavisam citā pakāpē un kvalitātē.

Otrs jaunums mums vakar bija Vadima vadīta elpošanas prakse, kas atšķiras no tā kā vadām mēs ar Matīsu. Toties mēs vakar varējām ar visiem kopā elpot un meditēt. Un nekad jau nav zināms, kad izdarām lielāku darbu – vai vadot, vai praktizējot.

.

Nu vārdu sakot – mēs ejam gan plašumā, gan dziļumā, gan augstumā, gan tālumā. Vakar bija maģisks datums, īpašas enerģijas un īpaši darbi, ko izdarījām.

Un cik labi, ka ir Toma Kanāls, kuram pēc tam pārjautājam cik jaudīgi smalkā plānā viss noticis. Man šis ir milzu atklājums, ka smalkā plānā dzīvojam neatkarīgu un ārkārtīgi jaudīgu dzīvi, kuru, esot iemiesojumā, neapzināmies.

Cik labi, ka kāds to var izstāstīt.

.

Mīļie, nu nākamā uzņemšana mūsu lokam ir 11.februārī, kad taisīsim Bāzes kursu tiem, kas nekad nav pie mums bijuši.

Tā mūsu secība ir tāda, ka no sākuma visi, kas esam Gaismas ģimenē, esam bijuši uz aktivācijas meditāciju un elpošanas praksi, lai pēc tam jau kopā ar visiem dotos tālāk.

Tas tādēļ, lai katru reizi nav jātaisa priekš jaunpienācējiem ievads, kurā stāstām savu pieredzi un ceļu, kā kas notiek.

Regulārās nodarībās sanākam un vai nu uzreiz ejam kādā praksē, vai pārrunājam pa mēnesi notikušo. Un parasti jau notiek tik daudz, ka ne atcerēties. Ja stāstītu tikai par Tomu, tad tur katru reizi ir milzu pakāpieni, kam viņš iet cauri. Mēs citi tā mērenāk.

.

11.februārī aicinām tos, kas uz meditācijām un elpošanu pie mums nav bijuši.

12.00 atbraucam un padzeram tēju un kafiju ar uzkodām.

Pēc tam kādas pāris stundas tikai runājam. Šis ir vērtīgi, lai prāts nomierinātos. Lai rodas drošība, ka šis viss ir ļoti palīdzoši dzīvei un neizbēgami Zemes evolūcijas kontekstā.

Ka apziņas plaplašināšanās notiks tik un tā – tikai vai sāpīgi un caur dzīves sitieniem, vai caur meditācijām un ceļojumiem. Mums (Matīsam, Tomam un man) ir bijis caur sāpēm. Bet var arī dabiski, caur praksēm izstrādāt.

Pēc tam ejam aktivācijas meditācijā.

Pēc tam ir pārtraukums vieglām pusdienām.

Pēc tam elpošanas prakse.

Pēc tam enerģijas vadīšana caur rokām un ķermeni.

Un ap 19.00 dodamies mājup.

Pieteikties varat pie manis uz epastu ineseprisjolkova@gmail.com vai ar sms uz tālruni 22049000.

Dalībasmaksa par visu dienu 120eur.

Līdzi ir labi paņemt savu plediņu un zeķītes. Kādi ņem arī spilventiņu.

Atbildēt