Grozs

KANĀLS

Februāris KANĀLĀ

Kad uzrakstīju savu pirmo grāmatu, man diendienā pienāca ļoti daudz vēstuļu. Nu…ļooooti daudz. Toreiz katru atvēru, ātri izlasīju, ko nelielu atbildēju, bet to noteikti nebija iespējams izbaudīt un izgaršot tā pamatīgi un ilgi, jo pasākumu kalendārs man bija aizpildīts pa vairākiem notikumiem dienā, un nākamās vēstules jau nāca iekšā, kamēr iepriekšējās vēl bija jāatbild.

.

Tagad ir citi laiki, bet tā sajūta, kad saņem garu, skaistu, sajūtu vēstuli, tā man liek atcerēties tos sākuma laikus. Paldies, Dace, par šo:

“Sveika, Inese.

Rakstu šeit par Toma kanālu, jo īsti nezināju, kur FB grupiņā šo likt, un rīt jau februāris 🙂

Paldies Tomam, Tev, Ritai un Matīsam par informatīvām un gaišām sarunām .

Guvu apstiprinājumu vairākiem dzīves aspektiem. Kad tika runāts cik daudz latviešu ir no Siriusa – sajutu tādu kā radniecības un kopības prieka enerģiju. Padies par to. Pirms tam man šī informācija likās pilnīgi nesvarīga. Uzskatīju, ka cilvēki to saka, lai uzprišinātu savu pašvērtību un gūtu ārējo apstiprinājumu.

Toma “Kanāla” sarunu iespaidā (un ne tikai) nevaru vairs ieēst gaļu un olas. Pirms tam man vajadzēja ar gribasspēku atteikties, biju pusslodzes veģetārietis, bet tagad tas ir dabiski – man tā vienkārši vairs neliekas pārtika. Un bez nosodījuma pret gaļēdājiem. Tas pargrieziena punkts (shift) notika tieši vienā no sarunām – fiziski sajutu kā iekšā šī atkarība vienkārši sašķīst drumslās. Liels paldies par šo!

Un visu cieņu un arī apbrīnu Tomam par dalīšanos, jo tas prasa enerģiju un drosmi to darīt tiešraidē ar publiku.”

Mīļie, pēc tam vēl daudz laba un personiska, ko neiekopēšu, bet tas, ko jūtu – ir milzu gandarījums un laime. Katra šāda grupas dalībnieka dēļ ir vērts veidot grupu un dalīties.

Ja godīgi, es apbrīnoju Tomu, ka viņš tam ļāvās.

Arī Matīsu apbrīnoju, ka viņš bija gatavs kļūt par lektoru un dalīties ar savām zināšanām un pieredzi.

Varam tikai vērot, kā mums katram tas Gaismas Ceļš šķiras un notiek it kā pats no sevis ar Debesu vadību.

.

Mūsmājās mēs bieži runājam, ka īstenībā mēs katrs un jūs katrs – mēs visi esam Gaismas nesēji un vienkārši palīdzam viens otram gūt motivāciju, zināšanas vai atbalstu, lai vairotu gaismu un mīlestību.

Mūsmājas un mūsu studija vienkārši ir kā platforma, kā vieta, kur sasmelties. Kā vieta, kur pulcējamies. Dažbrīd kā ģimene, kurā sasildāmies.

.

Tomam ir milzīgs mīlestības un labestības lauks. Ritai arī. Viņiem vispār nekas nav jādara – ir laime sapildīties ar to viņu lauka mīlestību. Rita stāsta, ka viņai mājinieki runā “galvenais, lai esi, jo tad iestājas laime un miers”.

Jā – viena lieta ir tas, ko runājam, bet otra – tad lauks, ko mijiedarbojoties kopēji radām.

Jau rīt sākam jaunās – februāra tēmas.

Divu iepriekšējo mēnešu ieraksti grupā pieejami ierakstā ŠEIT.

vai https://ej.uz/nxdh

Bildīte un video

Kapuce Tomam ir kā darba apģērbs. Viņam kaut kā vieglāk pieslēgties Kanālam, kad ir tāda aliņas sajūta.

Atbildēt